Menü Kapat

Volkswagen jetta orjinal anahtar

Volkswagen Jetta anahtar Golf 7 modeli

Bütün arabaları ele alacağım diye sizlere söz vermiştim eksik kaldığımızı düşündüğüm bir marka olan Vw Jetta modelinin kumanda, kontak ve anahtar dış kabı detaylarıyla izah ederek bütün sorularınıza dilimin döndüğünce cevaplayacağım. Öncelikle kumandanın ön tarafından kırılarak üzerinden ayrılan Volkswagen jetta anahtar ile kontağı çevirip marş yapmaya çalışan insanların mağduriyetleriyle konuya gireyim, 2008 – 2009 ve 2010 yılından itibaren 2018 yılına kadar hepsinde aynı hastalık mevcut uç tarafı kırılıyor arka kumandayı kontağa yaklaştırmadığınız için araba çalışmadığından yollarda sefil oluyorsunuz en azından eğer volkswagen jetta orjinal anahtar kırılırsa kontak antenine kumandanın ön tarafını yaklaştırarak çevirip yolunuza devam edin sonra müsait bir yerde dış kabı değiştirerek ürünü düşük bedel karşılığında yenileyip tekrar kullanıma açabilirsiniz.

2014 Volkswagen jetta yedek anahtar fiyatı

Bazı volkswagen araçlar uzaktan kumanda özelliği bulunmayan sadece içerisinde immobilizer algılayıcı mekanizmayla çalışabilmektedir o nedenle kumandasının pahalı veya bütçenin aşıldığı düşünülürse kumandasız tercih edilebilir genelde zaten mesela geçen denk geldi skoda octavia anahtar kopyaladık baktım ki zaten müşteri kapıdan kilitleyip açmaktan sıkıldığından dolayı skoda octavia anahtar yaptırmaya gelmiş hemde daha baştan ” aman ustam kumandalı olsun böyle kullanmak bana ölüm gibi geldi ” diyerek sıkıntısını zikretti, siz ben ömrüm boyunca hiç arabamın anahtarını kaybetmedim sadece korkuyorum başkasında olan anahtarla arabam çalınabilir sadece önlem alıp kafam rahatlasın diyorsanız ozaman 48 cripto megamos çipli immobilizer yazılımını değiştirerek arabanın anahtar bilgilerini değiştirebiliriz. Ücreti

Not: Aracın fabrikasyon özellikleriyle beraber sonradan açılan gizli özellikler dahil olmak üzere değişiklik yapmıyoruz.

Vw jetta yedek anahtar fiyatı 2018

orjinal volkswagen jetta anahtar görseli
volkswagen jetta orjinal sustalı anahtar

2018 volkswagen jetta yedek anahtar için şuan için kumandalı anahtar yapılabilmekte üst tarafta söylediğimiz gibi kumandasız yapılamıyor aslında aracın sistemi kabul ediyor lakin sadece çip şuan için Türkiye`de bulunmamakta o nedenle yaklaşık 2 senedir yüksek modelli arabalara fabrikasyon ürün kullanmak zorunda kalıyoruz yetkili serviste ortalama 950.00 ila 1.250 lira arasında olup komple set set yani kilit, kontak ve kapı kilit sistemini sipariş ederlerse bu fiyat 3.500 lirayı bulacaktır o nedenle işinizi kaskonuz dahi olsa dışarda çözmeniz kısa sürede daha uyguna sonlanacaktır. Yetkili servis haricinde problemi çözmek isterseniz lütfen güncel fiyat bilgisini isteyiniz.

Soru: Jetta aracıma yetkili servis harici işlem yaptırdığımda garanti dışı kalır mı ?

Cevap: Hayır motor yağı, polen filtresi veya baskı balata değişikliği gibi aracı ve insan hayatını etkileyecek parçaların değişimi gerçekleşmediğinden dolayı garanti dışı kalmaz hatta yapılacak olan volkswagen jetta orjinal anahtar yetkili servis tarafından yapılmadığı kesinlikle anlaşılmayacaktır.

Volkswagen jetta anahtar kılıfı

Dış yüzeyi perişen olan volkswagen jetta orjinal anahtar kasası değişikliği için bazı insanlar anahtar kılıfı soruyorlar fakat bu konuda ikilem mevcut şöyle izah edeyim, silikon kılıf veya deri koruyucuları sorarken kılıf var mı diyorsunuz volkswagen jetta anahtar dış kabı sorarkende kılıf bulunur mu diye soru yöneltiyorsunuz ancak SİLİKON KILIF HİZMETİMİZ BULUNMUYOR ancak ORJİNAL VOLKSWAGEN JETTA ANAHTAR DIŞ KABI ( KASASI ) orjinal olarak var silikon çok sağlıklı değil ürüne nefes aldırmadığından elektronik devreye zarar veriyor ama dış kap için gönderim sağlayarak montaj konusunda yardımcı oluyoruz. Stoklarımızdaki ürünler kalitesiz, basit veya bir kaç ay sonra bozulan cinsten olmayıp sizlere yakışacak yapıdadır.

volkswagen jetta anahtar kayip

Bütün yazılarımın içerisine yazıyor bütün videolarımda dillendiriyorum kayıpsa yerine yenisi yapılacak başka çerisi yok daha sonra arabanızı satmakta zorlanacağınız gibi elinizdekinin zarar görmesi hatta onunda ortadan kaybolması durumunda yaşayacağınız mağduriyet gerek maddi gerekse manevi anlamda oldukça büyük olacaktır. İnternet bağlantası kurarak volkswagen online cihazlarla beraber arabanın beynine girerek teslim edilmeyen, çalınan, kayıp olan veya satıştan sonra teslim edilmeyen kumanda iptal edilerek kullanıma kapatılır lakin hangi sebeple olursa olsun bir şekilde geri gelir veya bulunursa kullanıma açılması gayet mümkündür.

volkswagen jetta anahtar içerde kaldı

Eğer volkswagen jetta arcınızın anahtarı içerde kaldı ve siz ulaşamıyorsanız kesinlikle camın arasından şişirerek işlem yapan ustalara elletmeyin servis hizmeti alacağınız kurum, kuruluş veya şahıslara sorun ” USTAM MAYMUNCUK KULLANIYOR MUSUN YOKSA CAMIN ARASINDAN ŞİŞİREREK Mİ AÇACAKSIN ” diye çünkü zaten kolu çeksenizde araba açılmayacağı gibi boyaya verilen çizik ve zararlar cabası olacaktır. Bakın burada aydınlatıcı güzel video mevcut https://www.youtube.com/watch?v=WyZi9t5DH3k ben bütün arabaları maymuncuk aletiyle kapıya ve kilit sistemine zarar vermeden açıyorum.

Volkswagen jetta yedek anahtar kopyalama

Aracın güvenlik yazılımı yani immobilizer sistemi 48 CANBUS Cripto olduğundan kopyalaması sadece arabadan bilgi alınarak gerçekleşir yani kumandanızı bir kaç saatliğine emanet ettiğiniz veya bıraktığınız kişilerle yaşadığınız veya yaşayacağınız münakaşada aklınıza böyle şeyler gelirse endişe etmeyin ama arabanızı verirseniz o zaman kopyalama olur fakat ruhsat sahibi olmadan yapılmaması gerek işlemi maalesef paraya tamah ederek yapıyorlar eğer şüphe duyuyorsanız bilgisayar bağlatarak aracın hafızasını taratın eğer volkswagen jetta yedek anahtar kopyalama işlemi yapıldıysa motor beyninde net şekilde görülebilir.

Volkswagen jetta orjinal anahtar pili ve değişimi

Pil bitmesine yakın ekranda pil değişimini yapın diye sizlere araçtan uyarı gelecektir pil değişimi zaten oldukça basit arka taraftaki kapağı kaldırarak pili değiştirebilirsiniz 2014 yılına kadar cr 2032 pil var içerisinde ücreti 10.00 lira 2015 ve sonrası yıllar için cr 2025 pil kullanılmış fiyatı aynıdır. Değişim ve ürün temini hakkında detaylı destek almak için konunun altındaki formu dolduyup bizlere yazdığınız anda cevabını vereceğimizden şüpheniz olmasın. Bakın volkswagen jetta anahtar pili değişimini https://www.youtube.com/watch?v=EiK-_w8yBvw burada anlatmışlar izleyince iyice aydınlanmış olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir