Menü Kapat

Volkswagen Amarok yedek anahtar

vw amarok orjinal yedek anahtar kopyalama

İstanbul`a Rumeli Kavağı bölgesine bir balık lokantasına yemek yemeğe gelen müşterimizin arka tarafı kapalı olan Volkswagen Amarok aracın kapıları kilitli vaziyette kalmış. Pazar günü piknikteytim kendisi beni arayıp durumu izah etti ve ardinden ” Murat bey siz Volkswagen Amarok Yedek Anahtar Kopyalama yaparmısınız ” diye sordu kendisine ne demek açtıktan sonra dilerseniz bulunduğu konumda yardımcı olurum dedim ve gittim. Arka kapağı açtıktan sonra arabanın içine bindikten sonra bilgisayarımı bağlayarak cihazımdam Volkswagen Amarok anahtar menüsüne giriş yapıp önce uzaktan kumandayı ardından immobilizer çipi kodladım.

Volkswagen Amarok kullanıcı olan müşterimizin aracına yaptıgımız müdahaleden sonra tuşlarının basmaktan dolayı delindiğini fart ettim ve hemen kendisine uyarıda bulunarak orjinal volkswagen amarok anahtar kabı ve kumanda dış kasası değişikliğiyle ürünü sıfırlayabilirim demem üzerine müşterimiz ” SÜPERSİNİZ ” diye cevap verdi. Benzeri müşteri memnuniyetleri gördükçe ve sanatımızla kazandığınız sosyal çevremizin bize kattığı güzelliklerden dolayı çok kutlu olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Orjinal volkswagen amarok kontak anahtar fiyatı yetkili servisde yüzlerce liraya satılırken bizim hizmetimiz fiyatın neredeyse yarısı bile değildir.

Volkswagen Amarok immobilizer anahtar çoğaltma

Volkswagen amarok 48 Cripto megamos immobilizer yazılımına sahiptir. Arabasız hiç bir şekilde müdahale edilemeyen Volkswagen Amarok modeli iki botunlu açma ve kapama özelliği bulunan uzaktan kumandalı sustalı anahtar ile kullanılabilmektedir. Ancak firmanın resmi distribütörü Doğuş oto üzerinden geldiği için mi yoksa ülkemizdeki vergi oranlarının yüksek olmasından mı kaynaklı bilemiyorum orjinal Volkswagen Amarok yedek anahtar yetkili bayiden uzaktan kumandasız olarak satılıyor. Eşler arasında çok defa anlaşmazlık olduğuna şahitlik ettim adam diyor ben kullanayım hanım diyor ben kullanayım bizde anlaşmazlığı küçük dokunuşla sonlandırıyoruz.

Nasıl olduğunu anlatayım… Uzaktan kumandasız olan Volkswagen anahtar uzaktan kumandalı hale geliyor fakat bu sadece Volkswagen grubu araçlarda geçerlidir. Renault sahipleri çok soruyor onların hem arabası hemde uzaktan kumanda yazılımları uyum sağlamadığından sıfırdan yapma zorunluluğu söz konusu ancak Volkswagen öyle değildir.

Volkswagen Amarok uzaktan kumanda kabı

10 dakika gibi sürede değişikliğini yapabildiğimiz Volkswagen Amarok anahtar dış kabı ücreti 75.00 liradır. Okudunuz zamanı göz önünde bulundurarak yapılacak zamları lütfen dikkate alıp güncel fiyatımızı bizlerden öğrenin. Volkswagen amarok anahtar kumanda kutusu içerisinde kodları vardır yani söylemek istediğim ürün kesinlikle piyasada çakma diye tabir edilen yan sanayi malzeme değildir. Bizlerden isteyip kendi imkanlarıyla Volkswagen amarok anahtar kabı ve kasası değiştiren onlarca insan var takıldıkları yerde destek alsalarda başarılı olduklarını söyleyebilirim.

Volkswagen Amarok anahtar kırıldı

Volksageq Amarok`un katlanabilir susta mekanizmasının bağlantı noktası oldukça zayıf bir malzemeden üretilmiştir. Sağlam zımba gibi plastik malzemeden üretilmiş ancak uç taraftaki zamak ( zayıf malzeme ) sebepsiz yere çatlıyor. Sözünü ettiğim kırılmalarda araba açıp kapamaya devam ettiğinden yüklü miktarda ücretler ödeyip sıfırını almanızı önermiyorum komple dışı değiştirildiğinde ürün en az 2 yıl daha çalışacaktır. Evinizin otoparkında, ihaleden alınan veya kapınızın önünde park edip gittiğiniz ve döndüğünüzde aracınızı açamadığınız durumlarda mobil servis aracımız konum attığınız bölgeye anında gelerek volkswagen amarok yerin garanti kapsamına bırakılmadan yerinde programlanır.

Volkswagen Amarok uzaktan kumanda yine bütün modellerde olduğu gibi 2032 arkasındaki küçük kapak kaldırıldığında pil gözünüzün önünde belirecektir.

Volkswagen Amarok kontak arızası

Bir önceki yazımda volkswagen kontak arızası ve tamiri hakkında bilgiler vermiştim. Söylediklerim kelime kelimesine Amarok içinde geçerlidir. Ya kontak arızalanır yada termik arızalanır iki parçadan bir tanesi kontrol edildiğinde problem çözülecektir. Kontağın tamiri oluyor ancak termik tamir olmaz belki yaptırırsınız ama nerede duracağı belli olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir