Menü Kapat

Volkswagen Amarok Anahtar

Orjinal amarok yedek anahtar

Yeniköy’ün nezih kafeteryası olan Emek Cafe sahibi Gökhan bey Volkswagen Amarok aracının yedek anahtarını kaybettikten sonra, ortak bir arkadaşımızın tavsiyesi ile dükkanımıza gelir. Aynı semtte esnaf olduğumuz için kısa sürede kaynaşıp ahbap olduk, kahvemizin akabinde yedek anahtarı kopyalayıp kendisini uğurladım. Bu vesile ile Volkswagen Amarok anahtar ve kontak sorunlarını kapsayan bir makale hazırlayıp sizlerle paylaşacağım.

Unutmayın, daha önceki yazdıklarımı ve bundan sonraki yazacaklarımı ülkemizin dört bir yanında immobilizer anahtar sorunu yaşayan veya karşılaşan insanların arabalarındaki gerek kronik gerekse aniden meydana gelen problemleri derleyip faydalı bilgilerle aktarım yapacağımı hiç bir zaman kafanızdan çıkarmayın.

Volkswagen Amarok Yedek Anahtar

Öncelikle altını çizmeliyim ki markası ve modeli ne olursa olsun yedek anahtar yaptırmanız için önce ruhsat sahibi olmalısınız. Yetkili servisten yüksek fiyatlara 15 20 günde anahtar sipariş etme devri bitti diyebilirim, otomobil kullanıcıları yani sizler artık herşeyin farkında, severek işini yapan güvenilir bir oto anahtarcısı maximum 30 35 dakika içerisinde Volkswagen Amarok Yedek Anahtar kopyalaması yapabilir, çok daha uygun fiyata işiniz görülmüş olur. Ancak bu söylediğim aracı çalıştıran kontağı döndüren anahtar varsa geçerlidir, yani anahtarlar komple kayıp ise durum biraz daha zorlaşır. Yine tek anahtarın büyük risk taşıdığını söyleyerek devam edelim. Gökhan bey kafa dinlemek için gittiği İstanbul Kilyos`ta Volkswagen Anahtarı kaybı yaşadı uzaktan kumanda denize düştü ve ardından kelebek camı kırdı.

 DİKKAT!!! kesinlikle aracınızın kelebek camını kırmayın çünkü normal camdan çok daha pahalı ayrıca bulunamıyor.  

Wolksvagen Amarok Anahtarı Kayboldu

volkswagen amarok anahtar ve kumanda
volkswagen amarok anahtar ve uzaktan kumanda görseli

Acil bir durum söz konusu değilse eğer, endişe etmenize gerek yok olan oldu !
Bir şey olmaz kaybetmem dediğiniz tek anahtarıda kaybettiniz çözüm yollarını aramanın vakti geldi, sizin yapabileceğiniz tek bir şey var. Ömründe eline eğe (anahtar törpüsü) almamış insanların ben yaparım dediği piyasada işini iyi yapan Oto Anahtarı konusunda uzman birinden destek almanızdır. Öncelikte aracın şöför kapısında bulunan kapı kilidi özel maymuncuk kullanılarak açılacak, akabinde yine aynı kilit sökülecek, içerisinde bulunan şifre kombinasyonları ile kapı ve kontağı manüel çevirmek için metal anahtar ucu el edilecek. 48 Htac Aes elektronik çip kodlaması yapıldığı zaman araç çalışacak, uzaktan kumanda programlaması da yapıldıktan sonra araç size teslim edilecek.

Not : Eğer aracı çalıştıran bir tane anahtarınız olsa idi gününüz zehir olmayacak, işleriniz aksamayacaktı, en önemlisi cebinizden üç kat daha fazla para çıkmayacaktı.

Volkswagen Amarok Anahtar Kabı

Volkswagen’in sustalı anahtar kullandığı kontaklı modellerinde, iki çeşit kronik rahatsızlık var.

  1. Zamanla kullanılan uzaktan kumanda üzerindeki elastik butonlar şişme ve kabarma yapar ve bu durum kullanıcıları rahatsız eder.
  2. Kumanda üzerindeki mekanik anahtar ucu dibinden kırılır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Volkswagen Amarok Anahtar Kabı size bir telefon kadar yakın, biraz mekanik merakınız var ise kendiniz bile değişimizi yapabilirsiniz. Lakin serbest piyasada kalitesiz ucuz ürünler hayli fazla, bilmediğiniz yerlerden almamanızı öneririm.

Volkswagen Amarok Uzaktan Kumandalı Anahtar Pili

Pili bittiği zaman eğer kapı kilitleriniz bakımlıysa yani arada bir yağlama yaptıysanız soktuğunuzda açabilecek ve ardından arabayı çalıştıracaksınız. Yani yolda kalmaktan korkmayın ancak Volkswagen Amarok Anahtar Pili CR 2032 değişimini BURADAN izleyip kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Volkswagen Amarok Anahtar Fiyatı

Volkswagen Amarok yedek anahtar fiyatı sizin isteğinize göre farklılaşmaktadır. Eğer siz kumandasız isterseniz fiyat uygun 90.00 lira kumandalı isterseniz 230.00 lira fakat daha önce söyledim yine söylüyorum uzun yıllar bu haberin yayında kalacağını düşünerek söylüyorum güncel fiyat bilgilerini bizlerden isteyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir