Menü Kapat

Vw Passat Cc Anahtar

volkswagen passat cc orjinal anahtar kopyalama

Hollanda`dan ülkemize talile gelen gurbetçi Türk müşterimizin çantası çalındığından dolayı binlerce kilometreyi tek anahtar ile yapmış. Yurt dışında bu işlerin büyük problem olduğunu biz dahil herkes biliyor idare edip Türkiye sınırları içerisine gireyimde nasıl olsa problemi çözerim deyip basıp gelmiş. Forum sitelerinde detaylıca yaptığı araştırmalar sonucunda Volkswagen Passat CC anahtar kopyalama işlemi için dükkanımıza geldi. Yuvaya sokmalı diye tabir ettiğimiz smart key yapısına sahip olan Vw Cc Anahtar içerisinde 48 cripto megamos immobilizer yazılımı mevcut beyaz göstergeli ve 2012 model olan aracın hiç bir yerini sökmeden 15 dakikada yedek çıkartma işlemini tamamladık.

vw passat cc kayıp anahtar arabadan iptal edildi…

Müşterimize kayıp ettiğiniz veya çaldırdığınız vw anahtar arabadan silinsin mi yoksa direk eklememi yapayım diye sorduğumuzda kendisi hayli şaşırdı ” MURAT USTA ESKİSİ İPTAL OLUYOR MU YAAA” diyerek şaşkınlık içerisinde ” kara kara düşünüyorsum sormana bile gerek yok KAYIP OLANI SİLELİM ” dedi ve sildim. Hollanda`da aracını kapalı garaja koymadan doğru düzgün uyku uyuyamayan müşterimizin artık kafası rahat.

vw passat cc yedek anahtar kopyalama işlemi ?

48 cripto megamos dediğimiz immobilizer anahtar yazılımı kullanılmamış olacak yani içerisinde başka arabaya ait hiç ibare bulunmayacak artından önce acil durumlarda kullanılmak için üretilen plastik ( şoför tarafındaki kapının anahtarı ) kapı kilini açacak anahtar çekilecek ardından bilgisayar bağlanıp vw anahtar kategorisinden Passat CC seçilerek acın bilgileri ham olan çipe yazılacak gerekli veriler ham çipe yazıldıktan sonra araba onu hafızaya almayı kabul edecek hafızaya aldıktan sonra ekranda 2/0 sonra 2/1 ve 2/2 işaretleri belirecek yani anlayacağınız şekilde söyleyeyim ( MAKİNEYİ KULLANAN KİŞİ ARABANIN HAFIZASINA 2 TANE ORJİNAL VOLKSWAGEN PASSAT CC ANAHTAR KODLAYACAĞINI SÖYLER MAKİNEYE ARABADA ONA GÖRE TEPKİ VERİR EĞER İŞLEM DOĞRU İSE 2/2 OLUR VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIR )

vw passat cc anahtar kopyalama videosudur.

Kayıp olan volkswagen passat cc anahtar kesin iptal oluyor mu ?

Evet arabanızı teslim ettiğiniz ustanın yanına oturun ekranın 2/2 olduğunu dikkatlice izleyin 2/2 olduysa otomobilin hafızası sıfırlandı demektir. İçiniz rahat olsun aksi durum olsaydı mutlaka sizleri aydınlatırdım. Sadece kapı kilidi şifrelerine dokunulmadığı için oradan arabayı açabilir lakin çok kafanız atarsa onunda sökülüp şiflerenin değiştirilebildiğini söyleyebilirim. ( mekanik olarak ) Söylediklerim burada net ve kesin bilgilerdir yetkili servislerde aynı işlemi yapıyorlar farklı tarafı bulunmuyor burada sadece tercih sebebi önemli işim hızlı ve uygun fiyatlımı olsun yoksa benim vaktim var para problem değil servis yapsın demek sizlerin kararıdır.

Volkswagen passak cc immobilizer active uyarısı veriyor

Volkswagen passat araçların göstergesinde ” immobilizer active ” uyarısı belirirse bunun sebebi elektronik direksiyon kilidi olabilir ancak nadirende olsa düşme ve zarar görmelerden dolayı volksagen passat cc anahtar içerisindeki cam şeklinde olan immobilizer çipinin zarar gördüğüne rastladım o yüzden arabadan bir tane civata dahi sökmeden önce volkswagen anahtar ardından kontak ve sonrasında elektronik direksiyon kilidi kontrol edilmelidir.

vw passat cc yedek anahtar fiyatları

Volkswagen passat modellerinin yedek anahtar fiyatları değişiklik gösteriyor örnek vereyim Volkswagen passat cc yedek anahtar fiyatı 300.00 lira vw passat b6 anahtar fiyatı 300.00 lira volkswagen passat b7 yedek anahtar fiyatı 300.00 lira ama volkswagen passat b8 anahtar en son kasa olduğundan ve yedek parçasının pahalı olmasından dolayı 600.00 liradır. Yazımızın burada 5 sene sonra dahi okunacağını gözümüzün önünde bulundurarak ihtiyaç halinde iletişim formunu doldurarak güncel fiyatlarımızdan haber almanız önerilir.

volkswagen passat cc orjinal anahtar
vw passat cc anahtar görseli

vw passat cc anahtar pili biterse

Volkswagen passat cc anahtar pili hep söylüyorum yine tekrar edeyim cr 2032 bütün arabaların ortak ürünü olan her yerde bulabileceğiniz üründür. Pil bitse dahi vw plastik anahtar arka taraftan çıkartılarak şoför kapısındaki kapı kolunun yanındaki kapak kaldırılarak yuvaya sokulup araba açıldıktan sonra uzaktan kumandanın pilinin bitmesi arabanın çalışmasına engel değildir yeter ki akü bitmesin aküt bittiysede takviye yapın araba tek seferde çalışacaktır. vw passat cc smart anahtar pili 10.00 liradır.

36 Comments

    • oto anahtar

      Mehmet bey 2016 model Volkswagen Passat Cc yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık lütfen kontrol ediniz. Araba ile birlikte geldiğinizde 15 dakika içinde problem çözülecektir.

    • oto anahtar

      Metin bey Volkswagen Passat 2009 model anahtar şuan için 300.00 lira kodlama, programlama ve araç üzerine tanıştırma hizmeti fiyata dahildir. Daha ileri tarihlerde geldiğinizde kampanya olur veya fiyat yükselir ise bu durum sizinle paylaşılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir