Menü Kapat

Toyota Corolla Anahtar

2017 toyota corolla anahtar

Sevilerek ve beğenerek kullanılan Toyota`nın efsane kasalarından Sol ve Terra modelleri için gerek yedek gerekse sustalı anahtar yapımından bahsederek en yeni ürünleri sizlerin beğenisine sunacağım. Özellikle Toyota Corolla Anahtar basma tuşu 2 butonlu vey 3 butonlu olanların yerlerinden çıktığına çoğu kez şahit oldum orjinalliği bozulmasın diyenler tuş takımı alıyor fakat özellikle kanvas pantalon kullanıyorum bütün ceplerim delindi diyen İbrahim beyin Toyota Corolla Sol aracına sustalı anahtar yaptık. İmmobilizer yazılımı araba olmadan kopyalanabilen özelliğe sahip olan Corolla Sol ve Corolla Terra araçlarda çip programı 4D 60 ve 4C Cripto olduğundan otomobilinizi emanete verdiğinizde güveniler kişiler olduğuna emin olmalısınız.

Toyota Corolla Elegant ve Toyota Corolla Comfort modellerinde anahtar sorunu

Sol ve Terra uzaktan kumandası üzerindeki 2 tuşlu basma yerlerinin kopyaması veya yerinden ayrılmasından mütevellit gerekli parçanın yerine takılabileceğini ve düşünülürse sustalı yani katlanabilir yeni nesil kumandaya geçileceğini aktardık şimdi sizlere bir üst makyajlı kasa olan Elegant ve Comfort modellerinden bahsedip konuyu sonlandıracağım. Toyota Corolla Elegant anahtar yapısını tuşların kopmasından gelen şikayetlerden dolayı değiştirdiler fakat onlarında kronik hastalığı çıktı nedir o diye soracaksınız biliyorum ön taraftan kırılma sert plastik malzemeden üretilmiş olması mukavemet karşısında dayanıksız olmasını sağlıyor ve küçük zorlamalarda ön taraftan koptuğu gibi elde kalıyor. Yaklaşık 2 hafta önce sizlere toyota corolla keyless anahtar özelliklerini anlatmıştım ona söyleyecek sözümüz yok ne arızalanır ne bozulur taş gibi ama işte kumandalı olan uzun mekanik kontak yapısına sahip olan Toyota Corolla Yedek Anahtar üzerindeki problemler böyle çözüm yolunu biz katlanabilir yaparak bulduk .

Toyota Corolla Sol – Terra – Elegant ve Comfort modellerine Sustalı Anahtar

En son Toyota Hilux, Toyota Auris ve Toyota Corolla modellerindeki katlanabilir özellikli kumandayı gözünüzün önüne getirin evet anlatmak istediğim tam olarak burası aynı kumandanın içerisine eski kasaların yazılımını yükleyip arabaya alarm, merkezi kilit veya elektronik alıcı malzeme takmadan kendi programı üzerinden yürüyüp yeni nesil Toyota Corolla Sustalı Anahtarlık sahibi olabilirsiniz. Toyota hastalığınız var ve satıp model yükselteceksiniz o bizden aldığınız ürünü yeni araçlarınıza entegre etmeniz imkanlar dahilinde olup tarafımızca ücretsiz eşleştirilebilir.

Toyota Corolla Anahtar Kaybettim

İşte bunu yapmayın bütün arabalarında 2 tane kumandalı 1 tane vale olmak üzere toplam 2 adet arabanın marşına basıp aktif şekilde kullanabileceğiniz oto anahtar teslimatı sadece Japon arabalarında bildiğim Toyota`da var kayıp veya çalınma durumunda yerine hemen eklettirmelisiniz çünkü bütün hepsini kayıp ettiğinizde inanın hangi modeli olursa olsun işçiliği can yakıyor ( zaman alıyor uğraştırıyor anlamında ) servisleri zaten anlatmıyorum bile genel olarak onlar komple kontak, beyin, kapı kolu ve kumandalar dahil olarak set getirtiyorlar.

orjinal toyota corolla anahtar görseli
orjinal toyota corolla anhatar görseli

BİLGİ!!! Toyota araçların hemen hemen hepsine ruhsat sahibi olduğunuzu belgelediğiniz taktirde yedek anahtar yapımı uzaktan ( araç gelmeden ) kopyalanabilmektedir.

  • Toyota Corolla Anahtar Pili Fiyatı 10.00 Lira
  • Toyota Corolla 2 butonlu basma tuşu 20.00 Lira
  • Toyota corolla anahtar dış kabı ücreti 50.00 lira

Özetle yazımızda; toyota anahtar değişimi, uzaktan kumanda arızası ve tamiri, Pil fiyatları, 2 butonlu tuş takımı kopması ve değişimi hakkında doğru bilgileri sizlere aktardığımızı düşünüyor huzurlarınızdan ayrılıyorum.

Toyota Corolla Uzaktan Kumanda Kodlaması ( Tanıştırma )

Toyotaların son modelleri hariç diyeyim 2012 yılına kadar üretilen bütün arabalarının uzaktan kumandaları manuel olarak araç üzerinden aktif edilebilir bunun için çeşitli videolar ve anlatımlar mevcuttur ihtiyaç halinde lazım olursa toyota auris sustalı anahtar konumuzun içerisindeki videoyu izleyin, izledikten sonra kendiniz yapabileceksiniz.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir