Menü Kapat

dacia sandero stepway yedek anahtar

2013 model Dacia Sandero Stepway için ekiplerimiz İstanbul Etiler`in Akatlar mahallesine doğru yola çıkarken bende sizlere olayın işleyisi hakkında bilgiler vereceğim. Nalbur dükkanına giren bir şahsın masanın üzerinde duran Dacia Sandero Stepway anahtar hırsızlığı yaptığı kamera kayıtlarından görülmüş, hemen arabanın önüne ve arkasına araçlarla tampon yaparak muhafaza altına alınan Sandero Stepway için telefonla arandık ” Murat bey daha önce Renault Megane 2 aracına anahtar yaptığınız bir müşterinizden aldım telefonunuzu durum bu şekilde nasıl yardımcı olabilirsiniz çözüm nedir servise mi çekmem gerekiyor ” deyip olayı izah ettikten sonra kendisine cevap olarak ” hayır biz arabanın başına gelerek Orjinal Dacia Sandero Stepway 2013 Anahtar yapacak ve hırsızın çaldığı kumandayı iptal edeceğiz artık onu süs olarak saklar ” cevabını alan araç sahibi konum attı ve servis aracımız anında bulunduğu yere gitti.

Dacia Sandero Stepway Anahtar kesin iptal oluyor mu nasıl güveneceğiz ?

Yetkili servisin kurumsallığına inanıp güvenen insanlar var hayatta bir daha kapısından geçmem diyenlerde var o nedenle biz kendi firmamız için konuşalım. Sizlerde tahmin ediyorsunuz ki işlem bilgisayarla yapılıyor o nedenle zaten herşey gün gibi açık ekranda arabanın üzerinde ( hafızasında, beyin bilgilerinde ) kaç adet kumanda var kimlikleri nelerdir hepsi elimizin altında gerektiğinde resmini dahi çektiriyoruz. Hatta ben kendi kendime şöyle bir uygulama geliştirdim çalıntı, kayıp veya haksız yere zimmete geçirilmiş olan Dacia anahtar ile birlikte sizin aktif olarak kullandığınızın şifrelerini değiştiriyor bizim dükkanımızdakini aktif ettikten sonra elinizdekine yeni kod atarak arabaya tanıştırıyoruz bu sayede aracın anahtar kimlik bilgileri tamamen değişmiş oluyor.

dacia sandero stepway orjinal anahtar
dacia sandero stepway orjinal anahtar görseli

Hatırlatma; İşlemin otomobilinizin garantisi veya yetkili servisteki kayıtlarını etkileyecek bir durumu söz konusu olmayıp araçla servise bakıma hatta parça değişimine gittiğinde kimse size olumsuz dönüş yapamaz .

Dacia Sandero Stepway Sustalı Anahtarlık

Özellikle 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 ve 2018 modellerde geçerli olacak bütün Dacia sandero Stepway sustalı anahtarlık cevaplarına oradan ulaşabilirsiniz tekrar kontrol ettiğimde hiç eksik bırakmamışım eğer aracınızda ufak defek değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle öneririm kullananlar çok oldukça memnun olduğu gibi kargo ile gönderim sağlayıp hizmet alanların sayısı da oldukça fazladır.

Dacia Sandero Stepway orjinal yedek anahtar

Ustam kumandasız yap arabayı satacağım veya hanıma vereceğim bütçem kısıtlı olanlar var onlarında sorularını cevapsız bırakmıyayım istedim. Dacia Sandero Stepway kullanıcıları arabanızın sistemi 4A Hitag Aes Pcf7961M olduğundan kumandasız ben hiç yapmadım önümüzdeki günlerde kömür şeklinde immobilizer çip gelirse kumandasızda hizmete açılabilir lakin şuan için kumandalı düz uzun şekilli veya katlanabilir sustalı olarak çoğalma imkanı bulunmaktadır. Sizlere verdiğim bütün bu bilgiler Dacia Dokker anahtar için geçerli olup işlemlerin tamamını kardeş araç diye nitelendirdiğim Dokker üzerinde uygulanabilmektedir.

Dacia Sandero Stepway Anahtar Kaybolursa

Dacia Sandero Stepway aracınızın orjinal anahtarı kayıp olur veya çalınırsa nasıl önlem alacağınızı artık öğrenmiş bulunuyorsunuz lakin önemli olduğunu düşündüğüm hususu aktarmak zorundayım, yetkili servisler çalınma veya kayıp durumunda sizlerin tedirgin halinden yararlanıp bagaj, kontak, kapı ve yakıt deposunun kilitlerini komple set halinde sipariş edip aracınıza takmak ister bence kabul etmeyin neden diye sorarsanız hem dışarda çok daha uygun hemde kaskonuz delinmemiş olur başka bir avantajı daha var aracınız hasar kaydı almaz o nedenle sistemden sildirmek bence çok daha mantıklı tanıdıkta, akrabada veya eski dostunuzda olduğunu düşünüyorsanız o zaman değiştirin arabanızı açamasın fakat nerede olduğu henüz kesinleşmemiş kumandalar için gereksiz işlem olur karar her zaman ki gibi sizindir.

1 Comments

  1. Kadir

    Merhaba murat bey nasilsiniz. 1.5 yil once 2016 dacia stwpway icin sizde sustali anahtar yaptirmistim memnun kalmistim. Aracimi satip. 2020 model dacia Stwpway aldım yine bir anahtari sustalıya çevirmek istiyorum fiyat nasıl.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir