Menü Kapat

Toyota Auris Sustalı Anahtar

Orjinal toyota auris kontak anahtarı

Toyota Auris Anahtar Kopyalama

Çocukluğumdan beri anahtar ve kilit sistemleri üzerinde çalışıyorum, sizlere daha kaliteli hizmet vermek için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyorum. Mesleğimin verdiği tecrübeleri göz önüne alarak, Japonları saygı ile alkışlıyorum neden ? İmmobilizer anahtar ve kontak sorunu Japon arabalarında yok denecek kadar az görülür. Yani tabi ki anahtar kabı yırtılmış veya kırılmış olabilir, kumanda üzerindeki butonlar zamanla kopabilir, bunlar küçük ve sizi yolda bırakmayacak şeyler. Ülkemizde en çok tutulan otomobiller arasında yer alan Toyatanın kontak anahtarı ve kumanda sistemini inceleyelim. Gerçekten meslek hayatım boyunca Toyota Auris anahtarı tamir etmedim diyebilirim. Denize düşmesin, ateşte yanmasın yeter, asla bozulmaz. Ülkemizin her yerinden şikayet alıyoruz en çok soruların başında katlanabilir oluyor mu sorun yaşar mıyım ? Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil çünkü ürünler kullanışlı, orjinal ve garantilidir.

Müşterilerimiz genelde arabayı çalıştıran yedek olsun iki kişi kullanıyoruz veya katlanabilir olsun taşıyamıyorum çok rahatsız ediyor şeklinde söylenerek geliyor. Toyota Auris immobilizer çip yapısı 4D-70 Cripto dediğimiz sistemle üretilmiştir bir özelliği araba gelmeden kopyalanabilir olmasıdır eğer ruhsat sahibi bize ulaşıp belgeleri ibraz ederse uzaktan kumandalı kontak anahtarı temin edebilir örnek veriyorum Hatay veya İskenderun gibi uzak illerde yaşıyor olsanız bile ihtiyaç halinde ulaşım sağlayın.

Toyota Auris Sustalı Anahtar

İnsanlar haksız değiller, bugün düz kumandalı bir Oto Anahtarı ile katlanabilir olan model yan yana konulduğunda herkes yeni nesil olanı seçecektir. Toyota auris sustalı anahtar aşağıdaki videoda sizler için hazırlandı, sizde izledikten sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Eskiden kendi uzaktan kumandasını alıp bozarak yapılıyordu şimdilerde hem bozmadan hemde orjinal şekilde yapıyoruz çok büyük ilgi görüyor tercih sebebi olduğuna inanıyorum.

Toyota Auris Yedek Anahtar

Yedek anahtar yada yeni nesil sustalı anahtar ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli, ruhsat sahibiyseniz dükkanımıza gelip 30 dakika gibi kısa bir sürede bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yetkili servislere yüksek meblağlar ödeyip 15 20 gün beklemenize hiç gerek yok ayrıca yukarıda söyledim arabaya gerek yok bir yakınınız ile yollasanız bile hazırlarız kimi insanlar istanbul`daki akrabalarına yollayıp onları bize yönlendiriyor bu tamamen size kalmış. Arabanın yazılım ve sistemi kumandasız kabul ediyor bazı arabalarda mecburen kumanda sistemli yapılmak zorunda fiyatta haliyle yüksek çıkıyor ancak Toyota öyle değil kullanıcısı bilir.

Not: Uzaktan kumanda kodlaması arabanın üzerinden aktif ediliyor. Telefondan onu tarif ediyor sizlere yardımcı oluyoruz.

Toyota Auris Anahtarlarımı Kaybettim Araç Kilitli Ne Yapacağım ?

toyota auris sustalı anahtar
toyota auris sustalı anahtar görseli

Maalesef bu durum için yapacağınız tek bir şey var, işinde uzman bir oto anahtarcısı bulmak. Her zaman her yerde söyledim, tek anahtar risk taşır. Yine yetkili servise yada bir çekiciye ihtiyacınız yok, aracın bulunduğu konumu bizimle paylaştığınızda en kısa sürede planımızı yapıp soluğu aracınızın başında alıyoruz, acil durumlarda kapının manüel açılması için yapılan kapı kilidini en küçük bir zarar vermeden açtıktan sonra kilidin içerisinde bulunan anahtar şifrelerini bilgisayara girerek kapı ve kontağı çevirebileceğimiz anahtar ucunu elde etmiş oluyoruz, immobilizer anahtar kodlaması yaptıktan sonra aracı çalıştırıp size teslim ediyoruz.

Eğer kasko şirketinden ücretini alma gibi bir hakkınız varsa faturasını kesip gerekli resimlemeleri yaptıktan sonra ücreti kasko şirketinden almanızı sağlıyoruz.

Toyota Auris Uzaktan Kumandalı Anahtar Pili

Toyota Auris`in uzaktan kumandasının pili hemen her yerde bulabileceğiniz yine cr 2016 standart pildir. Değişimi için araştırıp size güzel bir video buldum yabancı dilde ancak çok rahat bir şekilde anlayacağınız kadar açık şekilde çekmişler BURADAN izleyip değişimini yapın.

toyota auris yedek anahtar fiyatı

Toyota Auris`in kumandasız sadece arabayı çalıştıran kontağı döndüren anahtarı 90.00 lira uzaktan kumanda açması ve kapatması dahil 230.00 Liradır. Katlanabilir modelin fiyat olarak bir üstünlüğü yoktur. Fabrikasyon tüm malzemeler stoklarda var tamamen sizin kişisel tercihinizdir.

Toyota auris sustalı anahtar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir