Menü Kapat

Ford Tourneo Courier Yedek Anahtar

ford tourneo courier orjinal yedek anahtar

Bugün size buram buram tarih kokan illerimizden biri olan Tokat`ın Niksar köyüne tatile giden müşterimizin Ford Tourneo Couirer orjinal anahtar serüvenini sizlerle paylaşacağım. Köyüne gidip tatilini sonlandırdıktan sonra geri dönüşte çocuğunun mola yerinde kayıp ettikleri ford tourneo curier kumandalı anahtar sebebiyle yolda kalmaktan kurtulduklarını yedeği sayesinde kurtulduğunu söyleyenİ müşterimiz istanbul sınırlarına girdiği anda hemen oğlu ile arabayı bize gönderdi. Uzaktan kumandasını aracın üzerinden manuel olarak kodladığımız Ford Tourneo Courier aracın immobilizer çipini arabaya bilgisayar bağlamadan kopyaladık. ” Murat ustam aracın yedeği dinlenme alanında kayıp olduğundan dolayı hiç bilgisayara bağlayıp program üzerinden halletme en basit ve en kısa sürede nasıl çözülüyorsa o şekilde devam edebilirsin. ” demesi üzerine hafıza sıralamasını değiştirmeden aracın çalıştıran kontak anahtarı üzerinden bilgiler emilerek işlem sonlandırıldı.

Ford Tourneo Courier anahtar kaybolursa

Siemens marka olan aracın kumandasının üzerinde bagaj kapağı açma özelliğiyle beraber toplamda üç fonksiyon bulunmaktadır. Killitleme, bagaj açma ve normal kapıları açmanın yanında kilitle tuşuna basılı tutuludğunda camların kapanma özelliği mevcuttur. 4D-63 Cripto immobilizir çipi olduğundan aracınızı dikkatli kullanmanızı ve emanete verdiğinizde vereceğiniz kişiyi tembihleyin çünkü araba olmadan kapısını açan hatta kontağı çalıştıran immobilizer anahtar kopyalama yazılımı var evet güvenlik açağımı güvenlik açağı lakin sizlerinde azami özen göstermelisiniz.

ford tourneo courier yedek anahtar kopyalama
Orjinal ford tourneo courier yedek anahtar kopyalama

Otoparak, ev, iş yeri veya ailenizle vakit geçirmek amacıyla şehirden uzaklaştığınız mekanlarda yedeksiz kullanılan Ford Tourneo Courier aracı bulunduğu konumda çalıştırmamız mümkündür, peki işlem nasıl yapılıyor kısaca bahsedip aklınıza takılabileceğini düşündüğümüz bir kaç soruya cevap vereyim.

Ford Tourneo Courier aracımız kilitli kaldı anahtarları kayıp açılabilir mi ?

Cevap: Evet maymuncuk aparatımızla aracın başına gelerek kapıdaki mekanik kilit üzerinden çalışarak arabayı açıyor açtıktan sonra arabayı sizlere teslim ediyoruz içerisinde oto anahtarı varsa zaten problem şayet yoksa isteğiniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz.

Ford Tourneo Courier orjinal anahtar mı yapıyorsunuz aracım garantili ?

Cevap: Garantili veya kaskolu araçlara hizmetimiz var mesela şimdi resimlerini konumuzun belli yerlerine ekleyeceğim ford tourneo courier sustalı anahtar görsellerine önden ve arkadan bakın detaylıca gözlemlediğinizde bize hak vereceksiniz kaldı ki zaten orjinal malzeme olduğundan konu çok fazla tartışmaya açık değildir.

Kumandasiz Ford Tourneo Courier immobilizer anahtar yapılır mı ?

Evet aracın sistemi kabul eder yani biraz daha uygun olsun sıkıştığımda arabama girip çalıştırabileyim bana fazlasıyla yeter diyorsanız sizler için bulunmaz kaftan diyebilirim. Hatta eğer çok fazla tatlı veya tuzlu suya giriyorsanız arasın kumandalı olan elektronik kısmını içine koyup kilitleyip suya dalabilirsiniz. Uzaktan kumandası bozulan Ford Tourneo Connect veya Ford Tourneo Courier modeline çıkma yani farklı araçlardan alınan parça uyum sağladığı gibi kodlamasına cihaz gerek duyulmamaktadır.

Ford Tourneo Courier Sustalı Anahtar kabı ( kasası )

Çok fazla ihtiyaç duyulmuyor lakin bazen ön tarafındaki yay mekanizmaları gevşeyip dağılabiliyor eğer tutmamaya, kapanmama veya elinizde dağılma gibi şikayetleriniz var ise Ford Focus 2009 anahtar ile kıyaslayın kumandalar aynı parça numaralarına kadar farksız piyasada bol miktarda dış kap var hatta lazım olduğunda iletişime geçerseniz gönderim sağlarız, montaj konusuna gelince orası biraz sıkıntılı fakat imkansız değil telefon desteğiyle çok fazla sayıda insana uzaktan yardımcı olduk aklınızın bir kenarında kalsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir