Menü Kapat

Skoda octavia 2013 anahtar

Ankara`dan 2013 model skoda octavia anahtar için whatsapp üzerinden iletişime geçen müşterimizin kumandası ki şimdi konunun içerisine ekleyeceğim daha net göreceksiniz adeta perişan olmuş, özellikle alt taraftaki nikelajları ülkemizin her yerine göndermemizden dolayı otomobil paylaşım gruplarında memnuniyet mesajlarından olsa gerek Seat, Skoda ve Volkswagen modelleri için makyaj istekleri için her gün yeni insanlarla tanışıyorum. Üst tarafta masanın üzerine koymaya çekineceğiniz Skoda Octavia orjinal anahtar dış kabı değiştirililp hele alt taraftaki tutamak kısma nikelajlı olanından tercih edildiğinde ürün bambaşka hale gelecektir.

Skoda Octavia 2013 anahtar kabı nasıl değiştirilir ?

Nikelaj makyajlama insanların hoşuna gidiyor örneğin volkswagen passat b8 anahtar genel özelliklerini ele alalım keyless go ( anahtarsız kapıların açılıp kapanma ) yetkisiyle beraber araçta kontağın olmaması oldukça kullanım kolaylığıdır peki neden Alman`lar Skoda Superb yedek anahtar yapısını Passat B8 ile aynı yapmamış ikisi eş değer araçlar hangisi hangisinden üstün kesinlikle değil aralarında saedce logo farkları mevcut ama Passat B8 nikelajlı olan kumanda çok daha gösterişli ama Skoda SuperB düz siyah plastik kaplama o nedenle dış kasa değişikliği hassas insanlar için kaçınılmaz oluyor keza aynı şey Volkswagen golf 7 için geçerli kumandanın halka takılacak yeri nikelajlı ama Skoda Octavia yine siyah plastik sök orjinal metal parçayı plastiği sök yerine tak kusursuzca oturuyor ayrımcılık var mı bence kesinlikle var yapmanız gereken söylediğim gibi deforme olduysa Skoda Octavia 2013 anahtar değişikliğine gitmeniz olacak şikayetiniz görüntü ise alt t araftaki nikelajı değiştirerek ürünü güzelleştirin size yakışanı budur.

skoda octavia orjinal anahtar
orjinal skoda octavia anahtar görseli

Not: Ürünlerin içi açılmasın diye ısıtılarak kapatıldığından sadece pil kapağı açılabilmekte lakin değişim esnasında karga burun dediğimiz el aleti ile Skoda Octavia yedek anahtar ortadan ikiye kastırılarak ayrıldıktan sonra yenisine aktarılarak direk kullanıma başlanabilir.

Skoda Octavia Yedek Anahtar Fiyatı

Skoda Octavia aracınıza yedek anahtar yaptıracak ve fiyatından haberdar olmak istiyorsanız hemen söyleyelim yetkili servis fiyatı kapı, kontak ve diğer kapalı alanların kilit sistemleri dahil olmak üzere set halinde değiştirilecekse 2.750.00 lira sadece Skoda octavia yedek anahtar kopyalama isteniyorsa 890.00 liradir. Bizim fiyatlarımız servis fiyatlarının yarısından daha aşağıdadır aracınızın modeline fiyatlar değişiklik gösterir lakin sadece arabayı çalıştırsa yeter diyorsanız 125.00 liradır kumandalı olacaksa kur durumuna göre değişiklik gösteriyor güncel tarifeyi öğrenmek için iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz.

skoda octavia anahtar pili fiyatı

Skoda Octavia araçların 2013 yılından sonra anahtar pili değişti Cr 2025 kullanıyor fiyatı ise Gp markalı olanlar 10.00 lira Varta veya Duracell olanlar ise 20.00 liradır. Uds tip diye tabir ettiğimiz eski tiplerin pili standart her yerde bulunan cr 2032 olup fiyatlar değişken değil aynıdır. Skoda octavia anahtar pili nereden alınır diye klasik soruruna cevap vererek huzurlarınızdan ayrılayım. Migros, Carrefour ve oto anahtarı işiyle ilgilenen işletmelerden gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz ancak çevreniz veya vaktiniz yoksa kargo ile gönderim yaptığımızı UNUTMAYINIZ.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir