Menü Kapat

Skoda SuperB Yedek Anahtar

Skoda Superb araç anahtar kopyalama

Skoda Superb modellerinin Passat ile ikiz kardeş olduğunu biliyor musunuz ? açıkçası ben bile bu kadar tahmin etmiyordum şuan Skoda SuperB yolcu koltuğunda bu makaleyi kale almaya başladim. Birazdan yine galeriden satın alınan Skoda Superb marka aracın yedek anahtar kopyalamasını yapacak ve sizlere bununla alakalı güzelde bir video çekeceğim.

2015 model Skoda Superb aracı satın alın 120.000 lira para verin ancak yedeği olmasın siz olsanız kafanız rahat olur muydu ? benim kesinlikle olmaz kimsenin olacağını sanmıyorum o yüzden bilinçli olmanız için bir mağduriyet yaşanmaması ve emek hırsızlarına açık kapı bırakılmaması adına senelerdir bu yazıları bıkmadan usanmadan yazıyorum yazmaya da devam edeceğim.

Skodra SuperB Yedek Anahtar Nasıl Kopyalanıyor ?

Öncelikle bizim cihazlarımız lisanslı eğer yazılım orjinal değilse arabaya müdahale etmeniz düşünülemez yetkiliyseniz ( Kanunen ) ve işininizi biliyor kendinizi geliştirdiyseniz ruhsat sahibi olan insanlara bu hizmeti vermek en doğal hakkınız zaten araç sahipleri de yetkili servislere bir çuval para vermemiş olur kaldı ki zaman olarak düşünüldüğünde bizim işimiz çok daha kısa sürede tamamlanıyor.

  • Bilgisayar arabaya bağlanır
  • Yazılım ve lisans ile arabaya kurulan bağlantı sonrası Skoda Superb anahtar bilgileri okunur
  • Arabanın motor ve şase bilgileri ham ( kullanılmamış ) Skoda Anahtarı üzerine yazılır
  • Arabaya kodlanır ( aslında bu işlemde arabaya uzaktan kumandalı keyless smart akıllı anahtar sana ait bir parça kabul edebilirsin denilmektedir. ) diyerek aktif edilir.
  • O an internet veri sağlayıcı sistemlerin desteğiyle arabanin içinde bulunmayan bütün uzaktan kumandalar devre dışı kalır.

Skoda Superb Anahtarım Kayboldu

Skoda Superb aracın anahtarı kayıp olabilir veya bagajın içinde kalabilir. Yedek olmasa dahi araba zarar gormeden bizim tarafımızdan açılır buna Oto Çilingir mağrifeti denilmektedir ancak tamamen kayip ise o zaman acı dolu günler sizler için start vermiş demektir neden diye mırıldandığınızı duyuyorum şuan ki teknoloji ile araba çalısmadığı zaman bizlerde yetkili servise yönlendirme yapiyoruz önümüzdeki aylar içinde çıkacak lisans güncellemesi gelicek fakat suan da sadece tarafımız yedek hizmeti veriliyor 2020 veya 2023 senelerinde hatta daha uzun zaman sonra konuyu okursaniz kesinlikle arayıp bilgi edinin.

Skoda Superb Anahtarla Çalıştırma

insanoğlu rahatlığa kolay alışır derler kesinlikle doğru kimse merak edipte bu arabanın elektrik tehsisatında problem olduğunda kapısın nasıl açıldığını merak ettiğini düşünmüyorum araba kiralık, kaskosu var neden uğraşalım demeyin Skoda Superb Akıllı Anahtar içindeki demirle kapıyı açın belki akü bitti bir takviye yapıp devam edin ayrıca bir konsolosluk hatta askeriye yakınında uzaktan skoda superb kumanda arabayi açmaz tarif ettiğim gibi açın ve sağ tarafta direksiyon bakalit deniyor kaplamasının kenarındaki tırtıklı işaretli yere tutup start düğmesine öyle basın pil bitince de ayni değişiklik yok.

Skoda Superb Aracımın Bagajında Anahtar Kaldı

Markete girerken Skoda Superb Kontak Anahtar üzerinden aracın kapılarını kilitlediniz alışverişi bitirip elleriniz dolu vaziyette bagaj tarafına yürüyüp sadece bagaj işaretine basıp aracın bagajını açıp eşyalarınızı koyduğunuzda otomobil hali hazırda kapıları kilitli haldedir sizde poşetleri yerleştirirken avucunuzun içindeki uzaktan kumandayı kenara koyup dan diye kapağı kapattığınızda otomatikman bahsettiğim problem meydana gelmiş demektir eğer yakınınızda Oto Anahtarı yapan bir usta var ise arabayı zarar vermeden açar ( profesyonel ) ancak yok ise Skoda Superb Yedek anahtar evden getirtilecek başka bir çaresi yok kendi başınıza üzülerek söylüyorum çözemezsiniz.

Skoda Superb Yedek Anahtar Kopyalama Ve Kaskodan Faydalanma

Skoda Superb Yedek Anahtar kayıp olduğunda hem aracın sicilinin bozulmasını yani hasar kaydı almasını istemiyorsanız arabanızı yetkili servise sokmayın kesenizden para çıkmayacağından dolayı şişirdikçe şişiriyorlar tabi ki bundan sizin haberiniz yok lakin bizim verdiğimiz hizmette böyle durum söz konusu değil maliyet çok düşük olduğundan araba hasar almıyor tertemiz bir şekilde işlem sonlanır ve kasko şirketi bu durumdan memnun olur çünkü onunda kasasından çok makul bir ödeme çıkıyor.

  • Skoda Superb yedek anahtar kopyalama yapılırken arabanın sisteminde bir uyarı veya arıza ışığı yanmaz
  • Skoda Superb yedek anahtar yetkili servis haricinde yapıldığı için satarken veya araba pert olduğunda dışarıda yapıldığı için karşınıza bir engel çıkmaz.
  • Skoda SuperB Yedek Anahtar kopyalama, kodlama ve güncellemesi dahil yapıldığında toplam süre 20 dakikadır bu süre yetkili servislerde ortalama 25 gündür.

Skoda SuperB modeli ve Volkswagen Passat B8

Hep diyorum ya birbirleri ile aynı arabalar diye bakın otomobilin abisi Mesut abi hangisini satın alacağım lütfen yardım edin diyen bir takipçisine ne cevap vermiş.

Veysel bey Skoda SuperB ikinci el araç almayı düşünüyorum öyle bir fazla param yok maddi durumum normal niyetim ömürlük güzel, geniş kullanışlı bir araba araba alabilmek öyle fazla bir bilgim yok ne yapmalıyım ne tavsiye edersiniz Passat b8 diyenler var Skoda SuperB diyenlerde var öneriniz nedir ?

Bence Passat diyenler çok yanlış şeyler söylemiyor ama bu iki araç arasında Passat B8 modelinin şöyle bir avantajı var hemen herkeste olduğundan Passat öneriyorlar yani pazarın lideri amiral gemisi D Segmentinin dolayısıyla herkes oradan değerlendiriyorlar haklı olarak haksızlar diyemeyeceğim ama bu araç Passat B8 ile birebir aynı araç yani aynı alt yapıya sahip pek çok parçasını ortak kullanıyor lakin Skoda SuperB iç hacim olarak daha ferah, daha esnek ve daha yumuşaktır en büyük tercih sebeplerinden biri Passat Corfortline yani orta sınıf parasına Skoda Superb modelinin en dolusunu alıyorsunuz. O yüzden sizin sebebiniz Skoda Superb olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir