Menü Kapat

Nissan qashqai akıllı anahtar

2017 model nissan qashqai akıllı anahtar

Çarşamba akşamı telefon trafigi yaşadığım Serkan bey dükkanımıza geldi, geldikten sonra tanışıp güzel bir dosluk kazandım diyebilirim Zeytinburnu semtinde oturuyor, görüşmemizde başından olayları bana anlatırken bir kelimesini dahi unutmayıp sizlere aktaracığımı düşünerek dikkatle dinledim. Şöyle başladı ” Murat Bey eşimle birlikte alış veriş yaptığım sırada 2017 model Nissan Qashqai aracımın akıllı anahtar bir anda ortadan kayboldu ne yapacağımı bilemez halde arabanın başına koştum baktım yerinde duruyor öyle rahatladım ki anlatamam hemen hanımı arabanın başına bırakıp taksiyle eve gidip yedeğini alıp geldim ve aracımı kapalı otoparkta sakladım. Akşam yaptığım çeşitli araştırmalar sonucunda en güvenilir cevapları sizden aldığımdan dolayı sabah geleceğimi bildirerek telefonu sonlandırdım. ”

2017 Model Nissan Qashqai Akıllı Anahtar Kopyalama

Nissan araçlardaki anahtarsız giriş çıkış yetkilendirme özelliğini yeniden kopyalama veya programlama yapmak için bilgisayarı bağladığınızda o an arabanın içerisinde olmayan uzaktan kumandalar otomatik olarak devre dışı kalmaktadır. Diğer arabalarda bilgisayar sorar silmek mi istiyorsun yoksa eklemek mi istiyorsun diye lakin Nissan qashqai anahtar işleme başladığında programlama esnasında görmedi uzaktan kumandalar işlem bittikten sonra arabayı çalıştırmadığı gibi kapıları kumanda üzerindeki butonlardan açma ve kapama yapmayacaktır. Hemen alt tarafa eklediğim videoyu izlemenizi rica ediyorum çünkü orada aracını satmayı düşünen insanların veya kasko yaptıracak kişilerin sorularına kısaca cevaplar verdim gerek kalitesi gerek üzerindeki kodları içinizi rahatlatacaktır.

Nissan qashqai akıllı anahtar kopyalama

nissan qashqai anahtar algılanmadı uyarısı

Nissan aracınıza kesinlikle kontak açık vaziyette akü takviyesi yapmayın aksi halde problemsiz aracınıza zarar verebilir hatta göstergede ” ANAHTAR ALGILANAMADI ” uyarısı alır arabanızı çalıştıramazsınız. Aracıma takviye falan yapmadım ancak durup dururken ekranda sözünü ettiğiniz hatayı alıyorum diyorsanız o zaman kumandanın pillerini değiştirip o şekilde deneyin hala çalışmıyorsa kumandanın burnu yani ön tarafıyla start düğmesine basıp kontağı açtırıp marş yapmayı deneyeceksiniz büyük ihtimalle çalışacak, problem devam ediyor araba tepki vermiyor ise tanımadığınız ustaları çağırıp sağını solunu söktürmeyin arıza tespit cihazına bağlanılarak arabanın detaylı içeriğinin kontrol ettirilmesi şarttır. Sıvı teması alan veya sert darbelere mağruz kalan Nissan Qashqai akıllı anahtar frekansı keserse ( yayın yapmayı ) araba çalışmayacak haliyle hata verecektir.

Nissan qashqai anahtar 2018

Sıra gelecek onuda konumuzda işleyeceğiz Nissan Qashqai 2018 model anahtar için akıllı değilde sustalı yapmışlar arabaya baktım boş paketli olduğundan dolayı sanırım üretiminden kısmışlar lakin onunda kopyalama, çoğaltma ve şifre değiştirme işlemini ortalama 25 dakikada bitirdiğimizi bilmenizi isterim. Farklı özelliği sadece istenirse kontak ve kapı kilitlerinin değiştirilmesi yani anlayacağınız şekilde söyliyeyim kayıp veya çalıntı durumlarında elektronik yazılımlarının sıfırlandığı araçta ruhsat sahibinin arzusu doğrultusunda gerek kapı gerekse kontağı sükelerek yenisi takılabilir bu sayede kumanda ile açılamayan Nissan Qashqai 2018 model araca manuel giriş izni vermemiş olursunuz.

nissan qashqai akıllı anahtar fiyatı

Serkan bey bana kızdı neden saçma saçma fiyat veriyorlar piyasada deyip durdu 450.00 lira söyleyen var akşam araştırma yaptım 500.00 lira söylediler farklı işletmeyi daha aradım 550.00 lira dediler neden fiyatlar sabit değil anlamadım diyerek söylenmesi beni tebessüm ettirdi. Çünkü mesleğe yeni başlayan hevesliler var onlar fiyatla müşteri kazanabileceklerini düşünüp ona göre fiyat veriyorlar birde işini severek yaptığı halde devamlı kendini yineleyerek profesyonelce yatırım yaparak ilerleyen iletmeler var sayılarımız maalesef oldukça düşük. Her zaman müşterilerime söylüyorum fiyatımız ucuz olduğu için değil esnaflık anlayışımıza, kaliteli ürünlerimize ve düzgün işçiliğimiz için tercih edin aksi halde arandığında sizlerde biliyorsunuz ki her işin ucuzcusu vardır lakin ne kadar memnuniyet verir orası tartışılır.

1 Comments

  1. Mehmet Çolak

    Selamlar Nissanj11 Kasa aracımın Akıllı anahtarı yeni yeni Aracın kapı kolundan açmama,araç içerisindede anahtarı algılamama problemi yaşatmaya başladı.Bu son 3 aylık periyotda sıklaşmaya başladı pilini değiştirdim fakat paroblem devam ediyor.Çözümü var mı acaba işlerinizde kolaylıklar dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir