Menü Kapat

Volkswagen Passat B8 yedek anahtar

Dün istanbul Maslak Ağazağa My Home siteleri önünde 2017 volkswagen passat b8 anahtar yaptık. Bizimle iletişime geçen Serkan bey eşinin arabası olduğunu ve kendisinin yoğun çalıştığını belirtmesi üzerine bir program yapıp size yardımcı oluruz dedik. Çarşamba günü Maslak Ağazağa`ya verdikleri lokasyonda buluştuk ve yerinde volkswagen passat b8 immobilizer anahtar programlamayı gerçekleştirerek kendisinin ihtiyacını karşıladık.

Volkswagen passat b8 yedek anahtar yaptik.

Satarken yine aynı mazeretlerde şirkette, yazlıkta veya evde bir yerde safsatasıyla Serkan beyi geçiştirip aracın satışını kendisine vermişler. Bende kendisine dedim ki ” abi ne zamandır Volkswagen Passat b8 aracını yedek anahtarsız kullanıyorsun 3 ay oldu cevabını aldım ve döndüm peki ya bir gün aracı park ettiğin yerde bulamasaydın bu seni üzmezmiydi neden bunu baştan yapmadın diyerek devam eden sohbetinizde açıkcası bu kadar önemli olduğunu tahmin etmemiştim uyarından sonra nasıl böyle bir hata yapmışım ben oldu son sözü.

Sohbetimizi sonlandığimizda Volkswagen Passat b8 yedek anahtar kendisine teslim edilelerek işlem sonlandırıldı. Online programlama sayesinde aracın üzerine kayıtlı bulunan uzaktan kumandalar tamamen sıfırlanarak yeniden tanıştırıldı artık baskasında bulunan bu arabaya ait Passat B8 anahtar hiç bir işe yaramaz o artık üç liranın hesabını yapan insanların elinde onuda alıp eski aracımdan kaldı diyerek satmaya çalışsınlar.

 

Volkswagen passat anahtar toppido : Audi modelleriyle karşılaştırmayın Volkswagen Passat B7 veya B8 modellerinde torpido bölümüne gizlenmiş bir uzaktan kumanda veya arabayı çalıştıracak aparat bulamazsınız.

Volkswagen passat b8 anahtar pili nasıl değiştirilir yolda kaldım ?

Volkswagen passat B8 uzaktan  kumanda pili şu şekilde değiştirilir logonun altındaki kapak herhangi bir cisim yardımıyla kastırılarak açılır orada göreceğiniz 2032 pili değiştirip araca hiç bir eşleştirme yapmadan direk kullanabilirsiniz.

volkswagen passat b8 anahtar algılanmadı ; Eğer bu hatayı alıyorsanız uzaktan kumanda büyük ihtimalle suya girmiş veya pili bitmiş demektir. Bulunduğunuz ortamda bir elektronik market yoksa yan direksiyonun sağ tarafında silecek kolunun hemen yanındaki işaretlenmiş bölgeye anahtarı sırt üstü yapıştırın ve starta o şeklide basın günlerce hatta haftalarca bu şekilde kullanabilirsiniz. İçeri giremiyorsanız yapmanız gereken yine yan uzaktan kumanda üzerine gizlenmiş mekanik uç vasıtasıyla söför tarafındaki kilitten araca girin sakın benim arabamda kilit yok demeyin üzerinde kapak var kapağı kaldırdıktan sonra göreceksiniz.

4 Comments

 1. Emre

  S a passat b8 aracım için yedek anahtar yaptırmak istiyorum.elimde başka passat b8 e anahtarı var.bu Anahtarı benim aracıma kodlayabilir miyiz?kodlanırsa fiyatı nedir?

  • admin

   Aleykümselam Emre bey Volkswagen passat b8 yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yollandı lakin elinizdeki başka araca ait volkswagen passat b8 anahtar sizin arabanıza kodlanmaz çünkü o kilitlendi ve içine şase yazılı artık başka araca programlanamaz.

  • oto anahtar

   Salih bey 2015 model volkswagen passat b8 yedek anahtar fiyatını mailinize yolladım arabayla birlikte uğrayıp bir çayımızı içerseniz kayıp olanı arabadan siler yerine yenisini ekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir