Menü Kapat

Renault Kangoo 3 sustalı anahtar

Renault Kagnoo 3 sustalı anahtar

Renault Kangoo 2 ve Renault Kangoo 3 modelleri için geçerli olacak bu makalenin herkesin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Evet biliyorum, mesela Renault kangoo 3 sahibi olan vatandaşlarımızın aracının uzaktan kumandasından memnun değli o nedenle yazımızın içerisindeki görselleri beğeneceğini şimdiden hissediyorum. Mailime şöyle güzel bir soru gelmiş buyrun inceleyelim.

Merhaba sayın yetkili
Renault Kangoo 2008 araç için sustali tip anahtar yaptırmayı düşünüyorum ama su anda mevcut olan kart sustali kabına uyumlu mu yoksa kart değiştirilecek mi fiyat ne olur cevabınızı bekliyorum İyi çalışmalar
Samsung cihazımdan gönderildi

2008 model Renault Kangoo denildiğine göre araç eski kasadır. Mevcut şekilde kullanılan orjinal Renault Kangoo 3 anahtar elektronik devresi sökülerek sustalı anahtar dönüşümünün içerisine maalesef yerleştirilemiyor. Araba ile gelemeyenler için söyleyeyim kumandayı gönderebilirseniz kartı yerleştirilemiyor lakin yazılımı okunarak Renault Kangoo 3 sustalı anahtar yapabiliyoruz ama yolladığınız iptal oluyor, iptal olmaması için arabanın gelmesi gerekmekte bilginiz olsun.

Neden Renault Kangoo Aracıma Sustalı Anahtar Yaptırmalıyım ?

Neden yaptırmalısınız ? Çünkü kolay kullanım sağlayacak, şık görüntü elde edilecek ve kaliteli malzeden üretildiğinden arızalanmayacaktır. Bakın farklı bir Renault Kangoo kullanıcı nasıl bir şikayette bulunmuş.

” Aracımı 2011 yılında satın aldım. Renault Kangoo 3 arabanın uzaktan kumandalı anahtar üzerindeki plastik aksam delinerek kullanılmaz hale geldi. Bundan mütevellit kapıların rahat bir şekilde uzaktan açıp kapatma özelliği görevini yerine getirmediğinden dolayı ve oldukça zorlanıyorum. Otomobilimin yetkili servis garantisi bitmediğinden dolayı söz konusu Renault Kangoo 3 Anahtar yenilenmesi için servise basvuru yaptım ancak kullanıcı hatası dediler. Renault, Citroen ve Peugeot araçların tamamında bu tarz şikayetler gördüm. Oldukça kalitesiz ve üretilen plastik malzemenin yumuşaklığından dolayı oluşan hatadan dolayı kullanıcıları sorumlu tutuyorlar. Artık bıktım ve Renault Kangoo 3 için sustalı anahtar yaptırdım kontrol ettiğimde basma yerlerindeki sert plastik delinmeye karşı özel olarak üretilmiş bence herkes dönüştürmelidir. ” O kadar açık ve net şekilde anlattım ki artık karar tamamen sizindir.

Renault Kangoo 3 araçların orjinalin üretiminde sustalı anahtar var mı ?

Cevap: Renault Clio 3 modellerinde evet var hatta bir tanesini standart düz kumandalı bir tanesini sustalı olarak teslim ediyorlar lakin Renault Kangoo 3 modellerinde var mı inanın bilmiyorum. Bana hep basma yerleri delindiğinden dolayı gelen müşterilerim tarafından “ Renault Kangoo 3 anahtar dış kabı ” var mı ? Şeklinde sorular geldiğinden bir şey diyemiyorum ama güzel bilgi vereyim mi ? orjinal sustalı olarak üretilen Reneault Clio 3 Anahtar Kangoo 3 modeline kodlanırsa tertemiz çalışıyor.

Renault Kangoo Sustalı Anahtar Yapımı

Süre bakımından düşünüldüğünde 15 dakika sürmektedir. Eğer aracın sahipi benim 2 adet anahtarım var sadece dönüştürmek istiyorum diyor ise kodlama ve programlama yapılmayacağından arabaya bilgisayar bağlamayacağız. Fakat arabamın tek anahtarı var zaten yedek yaptıracağım yapılmışken sustalı olsun derseler arabaya bilgisayar bağlayıp oto anahtar kopyalama işlemi şarttır. Şuan için orjinal Renault Kangoo 3 sustalı anahtar fiyatı 200.00 liradır.

Renault Kangoo 3 sustalı anahtar kabı

Orjinalinde sustalı anahtar kabı olduğunu düşünüyoruz. Bir kaç dakikamı ayırıp araştırma yaptım. Renault Kangoo 3 sustalı anahtar kabı için çeşitli aramalar olmuş o nedenle söyleyeyim Renault Kangoo 3 sustalı anahtar kabı yine Renault Clio 3 sustalı anahtar kabı ile ikiz kardeştir. Yani yakın arkadaşınız Renault Clio 3 araç satmış ve kumandasını vermemiş evet onu Renault Kangoo 3 için kullanabilirsiniz araçların bütün ekipmanları aynıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir