Menü Kapat

Seat ibiza Kontak Arızası

seat ibiza kontak arızası

Seat İbiza Kontak Arızası Ve Çözüm Süreci

Seat İbiza kontak arızası, kronik bir arızadır. Aynı menşeli farklı marka ve model araçlarda da aynı arıza görülebiliyor. Seat İbiza kontak dönmüyor ise, anahtarı zorlamadan immobilizer anahtar uzmanına başvurmalısınız! Sizin için bu tür kontak dönmüyor arızalarını uygun fiyatlarla tamir ediyoruz. Sadece Seat İbiza yedek anahtar için değil kronik bir hata olan kontak dönmüyor, kontak açmıyor veya kontak arızası için de bizlerden destek almanız mümkün. Yetkili servise büyük miktarlarda para ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca, aracınızı birkaç gün servise bırakmanız gerekebilir. Peki, Seat İbiza kontak arızası nasıl tamir edilir? Seat İbiza kontak dönmüyor ise çözümü var mı? İşte cevapları…

Seat İbiza Kontak Arızası Tamiri

Seat İbiza kontak arızası tamiri işlemlerini bir örnekle anlatacağım: Beykoz’dan Seat İbiza sahibi bir arkadaş beni aradı. Arabada kontak arızası olduğunu belirterek, “Kontak açmıyor” dedi. Yani kontağı çevirdiği zaman aracın motoru çalışmamış. Kontak almama sebebiyle yolda kalabilirdi. Doğru bir şey yaptı ve bu riskleri göze almayarak internetten bana ulaştı.

seat ibiza kontak tamiri
seat ibiza kontak tamiri bilgisi

Hatta riskli durumdan dolayı Beykoz’dan karşıya geçerken feribotta aracı stop etmemiş. Yani bir anlamda önlem almış. Çünkü aracın kontağı dönmüyor ve yarıda kalıyordu. Bana ulaştığında yaklaşık 20 dakika içinde sorunu çözdük ve kontak dönüyor hale geldi. Kontak açmıyor arızaları için yapılabilecek en kısa süreli tamiri arkadaşımız için yaptık. Seat İbiza kontak arızası tamiri başarılı bir şekilde yapıldı.

Kontak Dönmüyor İse Bizi Arayın!

Seat, Volkswagen, Skoda ve Audi modellerinin hepsinde bu kontak dönmüyor arızası kronik bir arızadır. Seat İbiza yedek anahtar bile deneseniz kontak dönmez. Seat İbiza kontak arızasından dolayı anahtarı zorlamayın. Zorlarken anahtar kırılır veya arızalanır ise lütfen parçalarını atmayın veya kaybetmeyin! Seat İbiza anahtar kabı veya dış kasaları stoklarımıza bulunuyor. Önemli olan elektronik devreleridir. Bu sebeple sağlıklı bilgi almak için önce bizi arayın! Daha sonra ne yapacağımızla ilgili size çözümler sunalım.

Seat İbiza Kontak Arızası Fiyatı

Seat İbiza kontak arızası için kesinlikle yetkili servise başvurmanıza gerek yok. Yetkili servisler çok fazla para talep ediyor. Bu arıza, büyük bir arıza değil. Örneğin; yukarıda anlattığım örnekteki arkadaşa yetkili serviste 750 ila 800 civarda bir rakam vermişler. Direksiyon kutusunun tamamen söküp bakılması gerektiğini söylemişler. Seat İbiza kontak arızası tamiri fiyatı için bazı yetkili servisler 1.350 TL gibi fiyatlar verebiliyor.

Yetkili servise gerek yok. Bize gelin veya biz size gelelim. Yarım saat içinde kontak arızası tamiri yapıyoruz. Kontak dönmüyor diye üzülmeyin! Arabanız çalışmıyor ise bulunduğunuz konuma gelerek, yetkili servislerin verdiği fiyatın yarısına tamir yapabiliriz. Ayrıca, Seat İbiza yedek anahtar kopyalama, yedek anahtar tamiri, Seat İbiza anahtar kabı ve Seat İbiza anahtar pili gibi ihtiyaçlarında da bizden destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir