Menü Kapat

Renault Fluence Anahtar

Renault fluence yedek anahtar görseli

Markalarımız sırasıyla yerini alıyor saat saat eksiklerimizi tamamlıyor bütün modelleri bir bir ele almaya çalışıyoruz. Bu gün Renault Fluence`yi aktarıp anahtar, uzaktan kumanda, dış kabı ve pili dahil olmak üzere Fluence sahibi bir vatandaşın sorunu eğer anahtar veya uzaktan kumanda ise hepsine cevap bulacak problemini çözecektir. Aydınlatıcı bir şekilde aktarım yapıp direk hedefe odaklı haber girişi yapıp sonuç odaklı sonlandırıp kapatacağım.

Renault Fluence Sustalı Anahtar Fiyatı

İki farklı seri ve kasadan oluşmaktadır bunlardan biri Keyless go özellikli akıllı anahtar diğeri ise sustalı yani katlanabilir bıçak şeklindeki uzaktan kumanda özelliğine sahip kontaklı ( mekanik ) sisteme sahip olan araçtır. Biz sorunun cevabının dışına çıkmamak adına fiyatı verelim hemen diğerini geçelim şuan ki piyasa şartlarına göre Renault Fluence Sustalı Anahtar fiyatı 230.00 lira ancak nakit, kredi kartı ve stok durumunun azalması hatta çoğalmasıyla fiyatlar yerinde durmuyor ara ara dövizinde etkisini görmekteyiz fiyatı görüp orada kalmayın güncelini bizlerden lütfen rica edin.

Renault Fluence Orjinal Yedek Anahtar

Evet yukarıda iki adet farklı kasa olduğunu söyledim siz hangisine sahipsiniz bunu bilemem fakat ben ikisininde özelliklerini aktarayım. Renault Fluence orjinal yedek anahtar kopyalama süresi 15 dakika olup gerek kartlı gerekse sustalı hangisi size lazımsa bizde onun malzemeleri bulunmaktadır. Kopyalaması yapılamayan bir Fluence modeli bulunmamakta eğer arabanız kartlı ise bütün özellikleri çalışacaktır çünkü hemen soruyorsunuz ” benim arabamda anahtarsız giriş ve çıkış sistemi var yuvaya takmıyorum bu özellikleri kullanabilir miyim ? ” diye bizde cevaben ne diyoruz evet yetkili servisten garantili olarak aldığınız Oto Anahtarı neyse bizdeki de o dur hatta daha süresi kısa fiyatı uygundur.

Renault Fluence Anahtar Kabı Değiştirme ?

Orjinal renault fluence anahtar
Renault fluence anahtar görseli

İlk olarak sustalı uzaktan kumandaların perişan olmasıyla ihtiyaç duyulan Renault Fluence Anahtar Kabı değişikliğini onlarca kere uyguladık lakin kartlı modellerinde böyle bir dış kasa yoktu üretilmemişti zaman zaman kartlardaki arızadan dolayı kartların açılıp tamir edilmesi gerekti akabinde doğal olarak kart kabı ihtiyacı doğdu sustalıdan sonra kart kabı üretimi biraz geçte olsa yapıldı eksik kalmadı seri tamamlandı. İhtiyaç duyulduğunda araç sahipleri ustalara gitmeyeyim, dükkanlara uğramayalım kendimiz hallederiz mantığıyla ürünleri satış sitelerinden alıyorlar ikinci hatta üçüncü kaliteli olan bu ürünlerin çoğu kez boşuna alındığına şahitlik ettim. Eğer ürün kaliteliyse Sustalı Renault Fluence Anahtar Kabı değişikliği son kullunıcı tarafından yapılabilir ama kart için KESİNLİKLE DENEMEYİN!!!! hele hele tamir etmek için açmayın ürünü kaybedersiniz bilginiz olsun en temizi yollayın ehline kargo tertemiz çıksın gitsin.

Renault Fluence Kontak Değişikliği ve Fiyatı

Mekanik bir üründen bahsediyoruz kontak dersen bazılarımız anahtara kontak diyor o yüzden başından söyleyeyim kontak arabanın uzaktan kumandasının sokulup çevrildiği parçadır. İçerisindeki pimlerin ( halk arasında şifre ) arızalanmasıyla dönüp aracı çalıştırmama gibi bir hastalığı vardır lakin değiştiriliyor orjinal yedek parçası olup fiyatı şuan ki liste ile 350 liradır. Birde kontak termiği dediğimiz parça var yuvaya takarsınız çok rahat bir şekilde döner ancak son işlem olan çalıştırmayı yapmaz veya ekranda ışıkları yakmaz o zamanda kontak termiği arızasıdır oda kendi başına satılıp değiştirilebilir. Olsa olsa fiyatı 200.00 liradır ancak ustalık ister kendiniz değiştiremezsiniz.

Renault Fluence Yedek Anahtarını Nerede Bulabilirim ?

  1. Yetkili Servislerde ( kodlayarak teslim eder 1 ay süresi vardır Fransa`dan sipariş edilir ve fiyatı yüksektir.
  2. Oto Anahtarcısı ( işinde uzman tüm makine ve lisanslarını bünyesine katmış yetkili belgeleri bulunan bir işletme sahibi kısa sürede çok daha uygun fiyata yapar ) araştırınca bulunur örneğin bize ülkemizin her yerinden ulaşıyorlar.
  3. Yedek parça satan işletmelerde ( ham yani işlenmemiş halde bulabilirsiniz lakin fiyatı oldukça yüksektir ücretini ödeyip satın aldığınızda birde kodlama yaptıracak yer bulmanız gerekecek o yüzden önermiyoruz )

Birey olarak benim sizlere önerim eğer istanbul içerisindeyseniz bize uğrayın hizmetimizden yararlanın biraz araştırdığınızda memnuniyetleri hissedeceksiniz.

Fluence Anahtar Kılıfı

Renault Fluence anahtar kılıfı derken deyi kastediyorsunuz plastik koruma mı yoksa kartlar için deri kaplama mı telefonumuz her ikisi içinde çalışıyor ancak kartlı anahtar sahiplerine deri koruma öneririm lostra işi yapan deri dikebilen her usta bu kılıfı yapabiliriz hazırları Ali Express sitesinde var Şuradan bakın sizin için buldum diğer plastiklere yaklaşmayın onlar iyi değil.

Fluence Anahtar Kopyalama Fiyatı

Renault Fluence anahtar kopyalama fiyatını yukarıda söyledim mi hemen bir bakıyım evet sustalı olanının söylemişim burada Kart Kopyalama fiyatını söyleyeyim 300 t.l ürün tüm özellikleriyle çalışacaktır. Far açma, kapıları açma, kapıları kapatma ve bagajla beraber cepteyken çalıştırabilme de dahildir.

Renault Fluence Sustalı Anahtar ve Kartlı Anahtar Pili ( Değişikliği )

Her iki kasanın uzaktan kumanda pili cr 2032 artık bütün üreticiler buna döndü hem bulunması kolay hemde diğerlerine göre biraz daha uzun ömürlü kartı modelse de sustalı anahtar modeliyse de kendiniz değiştirebilirsiniz Renault Fluence uzaktan kumanda pili fiyatı 10.00 lira olup çok daha kalitelisi 20.00 lira üstüne çıkmayın.

Renault Fluence Kayıp Ve Yedek Anahtar

Konumuzun konuna geldik küçük bir detayı daha eklemeden duramadım. Bir Renault Fluence kartlı ve kontaklı ayırt etmiyorum bir yazlığın bahçesinde veya bir denizin kenarında herhangi bir sebeple kumandası bozulmuş, kontak anahtarı kaybolmuş veya denize girilmiş olsa dahi bulunduğu noktaya gelip gününüz perişan olmadın aracınızı çalıştırıyoruz. Bagaj açma özelliğine varana kadar detaylıca kontrol ederek teslim ettiğimiz işlemimizi istanbul`un her yerine götürüyoruz. Sarıyer. Kilyos, Gümüşdere, Kısırkaya, Yeniköy, Tarabya, İstinye, Beşiktaş, Arnavutköy, Bebek, Eminönü, Taksim, Kabataş, Beşiktaş, Beylikdüzü, Avcılar, Zincirlikuyu, Göztepe, Maltepe, Tuzla, Gaziosmanpaşa,, Avcılar ve daha bir çok sayamadığımız ilçelerden dahi arayabilirsiniz.

  • Renault Fluence Anahtar kayıp
  • Renault Fluence Anahtar Kaybı
  • Renault Fluence Anhatar Koybuldu

Soru: ACİL YARDIM!
ARACIM 2014 model renault fluance touch plus aracımın aküsü bitti akü değiştirdikten sonra arabam çalışmaz oldu marş basıyor çalışmadan duruyor tamirci baktı arabada bir sıkıntı yok immobilizerde sıkıntı olabilir dedi olabilir mi acaba? KARTında sıkıntısı var İSE BANA KAÇA MAL OLUR?

Cevap: Renault Fluence kart anahtar veya Renault Fluence Sustalı anahtar hangi yapiya sahip olursa olsun aracın aküsü değiştikten sonra çalışmamazlık yapmaz. Büyük ihtimalle sigortaları atmış olabilir. Arıza tespit cihazi ile bakılırsa net anlaşılır.

Gibi başlıkların cevaplarını artık bulduğunuzu ve bilgisi sahibi olduğunuzu düşünüyorum lütfen sizlerde başınızdan geçen olayları, sorun ve sıkıntıları aşağıda bulunan iletişim formundan bizlere ulaştırın yayınlayalım.

1 Comments

  1. Emir

    Merhabalar; fulence 2015 touch paket araç sustalı anahtar yedek olarak orjinalini yaptırmak istiyorum fiyat olarak nekadar bide sis yapıyormusunuz teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir