Menü Kapat

Volvo v40 yedek anahtar

volvo v40 yedek anahtar

Yaklaşık 2 saat önce İstanbul Avcılar tarafından geldim bir müşterimizin telefonda vaktim çık kısıtlı bulunduğu konumda Volvo v40 anahtar kopyalama hizmeti almak istediğini belirtmesi üzerine cihazlarımı toplayıp Fatih sana sitesindeki adrese gittim. Çok alakasız bir olay ile karşı karşıya kalan müşterimiz tesadüf İstinye tarafına geçmek zorunda olduğundan dolayı ” murat usta biz bu işi senin dükkanda halledelim ” diyerek geri dönmemizi rica etti. Zaten Beylikdüzü`üne Porsche panamera anahtar kopyalama için gitmiştim önemli değil diyerek dükkanımıza geri döndüm. Aracını satın aldığı kişiyle güvene dayalı bir alış veriş yapmadığını aktaran müşterimiz Volvo v40 yedek anahtar kopyalama yaptıktan sonra mutlaka aracın hafızasındaki diğer uzaktan kumandaları silmemizi istedi. Dükkanımızın önünde 25 dakikada eskileri silinip iptal edilmek suretiyle yenisinin aktif edilmesi işlemi bitirildi.

Volvo v40 orijinal anahtar fiyatı

volvo v40 yedek anahtar
orjinal volvo v40 yedek anahtar

Piyasada çok fazla bulunan ancak yetkili servisleriyle çok fazla haşır neşir olmadığımız araçlardan biri olan servisinde Volvo için orijinal anahtar fiyatı 2.500 lira ile 3.000 lira olduğu söyleniyor ancak zaman konusunda net bilgim bulunmamaktadır. Yetkili servislere bulaşmadan çok daha kısa sürede pratik yoldan çözmek isteyen kişilerin problemlerini 40 dakikada çözüyoruz. Volvo v40 orijinal anahtar kabı fiyatı ise 150.00 lira olup arkasında Volvo logosu bulunmaktadır.

Volvo v40 orijinal anahtar nasıl kopyalanır ?

Makalemin içerisine ekleyeceğim videomuzu izlediğinizde ne demek istediğimi netleştirmiş olacağız orada göreceksiniz uzaktan kumanda ile araba kilitlendiği zaman aynaların katlandığı ve yuvaya sokulduğunda arabanın anında çalıştığını izleyeceksiniz. 2 şekilde kopyalama yapılabilen Volvo v40 orijinal anahtar 1 şekli torpido arkasında bulunan ( CEM MODÜLÜ ) bilgisayarla okunarak 2. şekli ise diagnostik cihaz yardımıyla obd üzerinden 55 dakika beklenerek sonuca ulaştırılabilmektedir. Araba olmadan veya sadece Volvo v40 smart anahtar gönderilerek ( getirilerek ) hizmet verilmesi teknolojik olarak mümkün değildir lakin tamir edilebilir onun için engel bulunmamaktadır.

Volvo v40 yedek anahtar

Volvo v40 kayıp ve yedek anahtar

Artık Volvo v40 yedek anahtar kopyalama hakkında bilgi ve fikir sahibisiniz fiyattan tutunda nasıl çoğaltılacağına kadar hepsini biliyorsunuz. Son olarak yedeksiz kullanım sağlayıp başına gelen talihsiz olay sonrası aracına bir şekilde binemeyen, kullanamayan veya kapıları açılamayan Volvo v40 araçlar nasıl yerinde işçilik yapılarak çalıştırılır onu anlatalım.

 • İşleme başlamadan önce evvela arabanın kapılarının açılması gerek bunda zaten hem fikiriz.
 • Arabanın hiç anahtarı olmadığından dolayı kontağı açamadığımız için torpido arkasındaki kutu sökülerek aracın uzaktan kumanda bilgileri okunacaktır. ( çok kısa ve basit bir işlemdir kafanızda büyütmeyin )
 • Cem modülü okunduktan sonra Lonstor immobilizer anahtar kopyalama cihazıyla arabaya arıza tespit yapar gibi bağlanılacak.
 • Cihaz bağlandıktan sonra bizim okuduğumuz dosyayı görmek isteyecek o dosyayı gösterdikten sonra önümüz açılacak önce şase numarası ardından ise arabanın hafızasına kayıtlı anahtar bilgileri dökülecek devam ettikten sonra programlanacak Volvo v40 anahtarı yuvaya takın uyarısı çıkacak ve program sonlanacaktır.

Volvo v40 için anahtar yaptırmak istiyorum kasko karşılar mı ?

Elbette sizlerin poliçesinde 1.000 liraya kadar anahtar bedeli karşılanır ibaresi mevcut inceleyip okuduğunuz zaman anlayacaksınız lakin hasarsızlık indiriminiz bozulur ve araba hasar kayıtlı olur ona dikkat edin bazı sigortalar araca hasar kaydı açmadığı gibi bazıları sicilini bozuyor. Volvo v40 anahtar kopyalama bedeli adı altında faturasını kesip iş sürecini fotoğrafladığımız zaman sigorta şirketinin hasar bölümü tutarı ruhsat sahibinin hesabına 15 gün içerisinde havale ediyor..

11 Comments

 1. Cihat

  Merhaba
  Volvo s40 2008 model 1.6 diesel aracıma yedek anahtar yaptirmak istiyorum ruhsat sahibiyim fakat fransada yaşıyorum 2 ay icerisinde turkiyede olucam ne kadar a yaparsınız ?

 2. Ömer

  Merhabalar 2008 volvo s40 marka arabayı ihaleden alıcam yanlız arabanın anahtarları yok ne kadar bir süre içinde anahtar çıkartılır ve bu işlemin maliyeti ne kadar tutar

 3. İLHAN İŞLER

  Merhaba, 2016 model Volvo V40 momentum model arabamın yedek anahtarını kaybettim. Yenisini çıkartmam gerekiyor. Fiyat bilgisi alabilir miyim? 0533 9674772

  • oto anahtar

   İlhan bey 2016 model Volvo V4 anahtar kopyalama ve eski anahtarı hafızadan silme işleminin süresi 30 dakikadır. Araba ile birlikte gelirseniz yardımcı oluruz. Mail adresinize fiyat bilgilerini ilettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir