Menü Kapat

Dacia Sandero Stepway Sustalı anahtar

Türkiye`de ilk Dacia Sandero Stepway ve Dacia Duster modellerine Sustalı Anahtar uygulamasını ben yapmıştım Youtube kanalımda mevcut gerekirse izleyebilirsiniz. Fakat biliyorsunuz bunlar iki farklı kasa düz ve makyajlı olarak üretilip ülke pazarına girdi. 1. Normal Dacia Sandero 2. ise Yeni Dacia Sandero Stepway arabaların ikisininde uzaktan kumandası kama gibi ve cep deliyor, rahatsız edecek şekilde batıyor ayrıca insanlara ciddi anlamda taşıma zorluğu çıkartıyor. 

İlerde paylaşacağım onuda göreceksiniz Honda`larda uzaktan kumandanın içini alıp yeni bir sustalı anahtar kabı üzerine taşıyarak dönüşüm gerçekleşiyor Dacia Sandero Stepway içinde böyle bir ürün ürettiler fakat oldukça kötü ve kullanışsız orjinali arattıktan sonra araca müdahale etmek akıl kişi değil ben hep bunu savundum. 

Dacia Sandero Stepway Sustalı Anahtar Dönüşümü 

Dacia marka bir otomobil sahibiyseniz bu dönüşümden iki şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer İstanbul`da bizim işletmemize yakın bir yerde hikamet ediyorsanız söz konusu Dacia Anahtar ile birlikte gelin hemen yeni görüme kavuşun adeta bizlere dua edeceksiniz. Diğer bir husus şehir dışında oturup gelemeyenler için evet arabasıyla gelenler biraz şanslı oluyor çünkü ben immobilizer kopyalama işlemini elime yapışmaz ya deyip hallediyorum eğer  1 uzaktan kumandası var ise 2 tane teslim alıp gidiyor evet 2 tane ise otomatikman 3 oluyor. Şehir dışından yollayanların maalesef kendi yolladıkları Dacia Sandero Stepway Anahtar bilgileri okuyup Sustalı Anahtar üzerindeki elektronik devreye yazılıyor dolayısıyla iptal oluyor ancak daha sonra gelenlere çok defa ücretsiz aktif ettim. 

Dacia Sandero Stepway Sustalı Anahtar Fiyatları

Arabanın modeline göre değişiklik gösteriyor fiyatlandırma için 200 Lira 240 Lira gibi bir ücretlendirme söz konusu lakin ara ara fiyatlar yükselip düşüyor ülkemizdeki yabancı para, gümrükte takılan ürünler ile beraber stok sorunları fakat biz hizmetimizin yarıda kalmaması için devamlı kendimizi geliştiriyor stoklarımızı tutuyoruz. 

Dacia Sandero Stepway sustalı Anahtar Kasası

Bugün ülkemizin her yerinde kullanılan Dacia Sandero Sustalı anahtar kabı ve kasası bozulmaya karşı mukavemetlidir insanların en çok sorduğu şey ki bu gayet doğal artık herkes bilinçli ” Usta  yayı gevşeme yapar mı daha sonra çok laçkalaşıyor ” diye bizden detay istiyorlar. Zaten Renault Megane Anahtar Kabı içeriğindeki ürünlere bakın şuan orjinal olarak Renault & Dacia grubuna ait olan bu ürünü sizlere sunuyor 2 sene garanti veriyoruz. 

Dacia Sandero 2017 Sustalı Anahtar Kabı

2017 yılında değişikliğe gittiler lakin Dacia her zaman olduğu gibi bugünde üvey evlat muamelesi gördü çünkü elektronik ve mekanik yapısının tamamı Renault alt yapısını kullanıyor ancak neden Renault modellerinin anahtarı çok daha çekici Dacia`nın anahtar modelleri düz keser gibi onu bilmiyorum lakin bunda diretiyorlar. Bizde model ayırt etmeksizin özellikle 2017 yılında değişime giden Sandero`ya extra alarm veya uzaktan kumanda merkezi kilit takmadan Sustalı Anahtar yapıyor yetkili servislerin dahi dikkatini çekiyoruz.  

Dacia Sandero Stepway Sustalı Anahtar Yapınca Aracın Garantisi Bozulur Mu ?

Dacia Sandero Stepway orjinal sustalı anahtar görseli
Dacia Sandero Sustalı Anahtar ve Yedek Anahtar

Hayır, aracınızın garanti durumunu etkileyecek bir durum söz konusu değil çünkü arabanın yazılımını değiştirmiyor, herhangi bir parça ilave etmiyor orasını burasını sökmüyoruz Yapılan sadece Oto Anahtarı eşleştirmesi ki zaten gerektiğinde yetkili servisler dahi bizden destek alıyor, kendim bizzat sıfır arabama ilk mazotunu koymadan değişim yapmıştım.

Dacia araçlar için başka bir desteğiniz var mı ?

 • Dacia Sandero Stepway Yedek Anahtar
 • Dacia Sandero Stepway Uzaktan Kumandalı Anahtar Kopyalama
 • Dacia Sandero Anahtar Kumanda Pili
 • Dacia Sandero Stepway Anahtar kabı ( Dış Kumanda Kılıfı )

Sorunları içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksik kaldığımızı düşündüğünüz bir durum var ise lütfen konumuzun altına sorularınızı sormaktan çekinmeyin. Kapatırken sizlere Dacia Uzaktan Kumanda Pili ile ilgili yine önemli bilgi vereyim.

 1. Düz Dacia Sandero uzaktan kumanda pili ( CR 2016 )
 2. Dacia Sandero Stepway yine aynı şekilde ( CR 2016 )
 3. En son çıkan 2017 ve 2018 dahil üzeri modeller ise ( CR 2032) kullanmaktadır zaten içlerinde bulunan orjinal pil kodları yazıyor aynısını elektronik marketlerden veya bizlere yorum olarak iletin ÜCRETSİZ gönderim yapalım.

Dacia Arabalarda İmmobilizer Anahtar Sistemi Var mı ?

Bazen araba arıza konumuna geçer eğer bir şekilde arıza bulunamıyor ise genelde insanlar destek alıyor kimi zaman başarılı kimi zaman başarı sağlanamıyor. Eğer Elektronik bir arıza meydana ve araba sanayi tarzı bir yer değilde yol kenarında kaldıysa işte acı dolu dakikalar veya saatler sizler için başladı demektir. Elektrorikçi gelir motorda sorun var, motorcu gelir Elektrikte sorun sar Elektrikçi gelir oto anahtarı arızalanmış der sizde şu arabayı yakıp kurtulayım dersiniz ancak kesinlikle sakin olun!!!

Not: En temizi en güzeli burada online arıza tespit cihazı kullanan birinden destek alıp arabayı baştan aşağı taratmak olacaktır yani hata neredeyse çözümü orada arayacaksınız tamam immobilizer anahtar arızalı diyelim nereden anlayacaksınız bunu lafla olur bu arabalarda neden bilgisayar var bu gibi çözümler sonuca ulaşsın diye kestirmeden sonuca gidilsin diye umuyorum sağlıklı güzel bir bilgi olmuştur şimdilik görüşmek üzere diyor ve huzurlarınızdan ayrılıyorum.

29 Comments

  • oto anahtar

   Kamil bey 2012 model Dacia Sandero sustalı anahtarlık fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Lütfen kontrol edin Dacia sandero anahtar gönderilse veya getirilse yeterlidir.

 1. Tümay

  Selamlar, 2016 Dacia Sandero Stepway için sustalı anahtar uygulaması yapıyor musunuz acaba, yapıyorsanız fiyat bilgisi almak isterim.

  • oto anahtar

   Özer bey 2019 model Dacia stepway sustalı anahtar kabı diye bir ürün bulunmuyor, ancak 3. bir Dacia Sandero Stepway sustalı anahtar yapılabilir. 2 sene garantili 200.00 lira şuanda tüm işçilik ücretleri dahildir. Kur yükseliyor önümüzdeki bir kaç ay sonra değişebilir güncel fiyatı bizden lütfen isteyin.

 2. Murat boyuktaş

  Selamlar Dacia sandero aracima yedek kumanda anahtarlik yaptirmak istihorumlakin aracim ticari araç aracimlami gelmem grekiyor yanlizca anahtarlamı gelmem lazım ve fiyat ne olur saygılarimla

 3. Adem

  2016 sandero 2 düz anahtarı kopyalama yapmadan direk kendi anahtarını sustalı snahtara çevirebilirmiyiz,
  Fiyat ne oluyor , eğer yapıyorsanız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir