Menü Kapat

Dacia Dokker Anahtar

dacia dokker yedek anahtar

Sizler için o kadar net o kadar anlaşılır bir video hazırladım ki adeta mest olacaksınız yapılan işçilik, malzeme ve Dacia Anahtar nasıl kopyalanır tepeden tırnağa öğreneceksiniz. Müşterimiz bu zamana kadar hep bir tane ile idare etmiş kayıp etmedim Murat usta ama yolun sonuna geldik şirkete bir eleman daha alındı o yüzden bir tane Dacia dokker Anahtar Kopyalama ihtiyacımız var ama sen bunu sustalı yani katlanabilir yap ben onu kullanayım şoföre bu kasap bıçağını vereyim deyip beni bile tebessüm ettirdi. Bir önceki yayınımda Dacia Sandero Stepway Sustalı Anahtar kopyalama ve kodlama hakkında gerekli bilgileri sizlere verdim bu arabanın ondan hiç bir farkı yok lakin yinede orada unuttuğumuz veya hatırlamadığımız sorunları ele alacağım. Dilerseniz bana soracağınız veya kafanıza takılan başlıkları bir dize halinde cevaplayayım eksik kalırsa siz konunun altına açıklayıcı güzel soruyla süsleyin onları da dilimin döndüğü kadarıyla yanıtsız bırakmayayım.

Dacia Dokker Sustalı Anahtar Yapımı – Dönüşümü

Hiç bir zaman Dacia grubuna diğer modellerdeki gibi al içindeki elektronik devreyi dönüşüm kasası içine yerleştir al sana sustalı Oto Anahtarı demedim kimseye önerip tavsiyede bulunmadım çünkü niyetten çıkan maket oyuncaklar kadar kalitesiz en güzel örneği buldum diye düşünüyorum sizlerde sakın yaptırmayın videoda izlediğiniz gibi gerçekten arabaya eşleştirme yöntemiyle yedek olarak kopyalama işin en temizi, en güzeli ve en kullanışlı olanıdır hiç bir zaman sorun sıkıntı yaşamazsınız belki 3 – 4 sene sonra dış kumanda kasası değişir oda normaldir diye düşünüyorum.

Dacia Dokker Anahtar Kontağa Girmiyor

Üst taraftaki açıklamam biraz görüntü, aksesuar ve rahat kullanım kategorisine giriyor fakat birde zorunlu haller var oda Dacia modellerindeki kontak arızası eğer Dacia Dokker Stepway veya normal kasa Dacia Dokker aracınızın anahtarı kontağa girmiyor ise içini güzelce bir yağlayın daha sonra etrafınızda var ise başka arabaya ait ( aynı kasa ve model olacak ) uzaktan kumandayı kontağa sokup çıkarmayı deneyin sıkışan bir şifre varsa o yerine otursun yok bulamıyorum diyorsanız mecburen yine kendi kontak anahtarı yardımıyla ileri geri iyice bir sokup çıkartın büyük ihtimalle dönecektir eğer hala dönmüyorsa kontak sökülüp tamir edilecek alternatif başka bir şey söylemem doğru olmaz siz yanlış yönlendirir.

Dacia Dokker Yedek Anahtar

Son zamanlarda orjinal görüntüsünde bir tane bile Dacia Dokker Yedek Anahtar Kopyalama yapmadım kime gösterdiysem beğenmedi hemen katlanabilir olanı tercih etti fakat hepimizin bakışı hatta zevki kesinlikle bir olmaz birebir aynısı olsun diyenler için stoklarda tutuyoruz açma ve kapatmalı olarak uzunca olan söz konusu ürüne arabayı getirerek sahip olmanız mümkündür kopyalama sırasında arabanın başında olmayan uzaktan kumandalar iptal olur daha sonra tekrar kullanıma açılabilir bu arabaların tamamının ortak özelliğidir.

Dacia Dokker Yedek Anahtar

 Dacia Dokker Anahtarım Kayboldu Kapıları Kilitli, YARDIM!!!

Yeni İstanbul Hava Limanı otoparkına gittim geçen hafta orada park edilip seyahate giren bir müşterimize hizmet verdim memleketime gittim büyük ihtimalle orada kayıp ettim geri dönmeden bir hal çaresini bulayım derken size ulaştım demesi üzerine arabayı bulunduğu konumda açtım hemen kontak bakalitlerini söküp yine kontak içindeki şifrelerden mekanik uç kısmı hazırlayıp bilgisayar ile uzaktan kumandasını ve immobilizer anahtar kopyalama işlemini bitirdikten sonra arabayı teslim ettim. Elektronik olarak kayıp olanı arabadan sildiğim için müşterim komple set olarak değiştirmeyi düşünüyordum fakat o kadar açıklayıcı ve düzün bir şekilde işlem bitti ki içim rahat o uzaktan kumandanın benim arabama ait olduğunu kimse bilmiyor bilse bile zaten çalıştıramaz sana çok teşekkür ediyorum harika bir hizmet diyerek tokalaşarak dükkanıma geri döndüm. Gerçek yaşanmış olayları direk harfi harfine kelime kelimesine sizlerle paylaşıyorum ki başınıza geldiğinde sıfır bilgi ile çaresiz kalmayın. 

Dacia Dokker Uzaktan Kumanda Pili ve Değişimi 

Dacia Dokker Stepway Uzaktan Kumanda pili 2016 kendiniz değiştirebilirsiniz duracell veya varta bulabilirseniz çok daha uzun ömürlü ve sağlıklı olur diğer bir husus uzaktan kumanda pilinin bitmesiyle immobilizer sistemin uzaktan yakından bir bağlantısı bulunmuyor eğer arabanın çalışmasında bir problem var ise bunu uzaktan kumandanın piline bağlamayın ama uzaktan kumanda arızalıdır o zaman tamam araba çalışmaz kontrol edilmesi gerek. Dacia Dokker Uzaktan Kumandalı Anahtar Pili Nasıl Değişi ?

  • Arkasında bulunan vidayı sökün
  • Halka takılan deliğin oradan ince bir cisim ile ön ve arka kapakları ayırın
  • Arka tarafta bulunan kapağın iç bölmesinde duran pili çıkartıp yenisini takın
  • Takacağınız pilin yazıları size bakacak diğer türlü takmayın hatalı olur. 
  • Eğer doğru taktıysanız araba ve Dacia Dokker uzaktan kumanda hiç bir işlem yapmadan birbirini tanıyıp çalışacaktır. 

Tüm işlem bu kadar önümüzdeki bir kaç gün içinde dükkanımıza gelin müşterilerin delinen ve bozulan Dacia Dokker Anahtar Kabı değişikliğini ele alıp yine çeşitli resim ve videolarla kaliteli güzel bilgiler vermeye çalışacağım.

Keyifli Şürüşler – Murat ÇELİK 0532 637 79 15 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir