Menü Kapat

Bmw 4 Kasa Anahtar

bmw 4 kasa anahtar için g20 - g30 anahtar

Ülkemizin bütün illerinde severek kullanılan Bmw 4 Kasa orjinal anahtar yapısını değiştirerek ( makyajlayarak ) araçlara programlıyoruz. Özellikle Bmw F Serisi araç sahiplerinin neredeyse tamamı ( kiralık olanlar hariç ) sağını solunu modifiye ettirerek arabalarını daha beğenilir hale getiriyor hal böyle olunca bulunduğu ortamlarda örneğin masanın üzerine koyduğu Bmw Anahtar otomobilin kendisinden aşağı klasmanda kalınca ortaya pek güzel görüntü çıkmıyor. Yeni 2018 yılı sonrası kasaları değiştiren Alman`lar G20 ve G30 olarak adlandıkları modellerin dışlarını değiştirdiği gibi kumandalarını da değiştirti. Body Kit, Nbt multimedia, direksiyon ve hayalet ekran sonrası Bmw F serisi araçlara yeni G20 – G30 modellerinin anahtarlarını entegre ettikten sonra araba tanınmaz hale geliyor benim şahsi fikrim olması gereken aksesuarların başında saydıklarım bulunmakta.

Bmw 418 F32 Anahtar Araç Gelmeden Değiştirilebilir mi ?

Genelde İstanbul`da olanlar gelip tanışıp ürünü görmek ve dokunmak istiyor lakin Bursa, Balıkesir, İskenderun, Hatay, Adana, Antalya, İzmir, Rize, Kars, Van, Bilecik, Konya, Diyarbakır, Siirt ve Trabzon illerimizden en az 1 tane Bmw 4 kasa yedek anahtar bize gönderilerek değiştirildi. En büyük ve can alıcı özelliği sizlerle paylaşayım BMW F SERİSİ ARAÇLARA YENİ G20 – G30 ANAHTAR YAPILDIĞINDA YETKİLİ SERVİSTEN BÜTÜN BİLGİLERİ OKUNUYOR o nedenle gönlünüz ferah olsun. Dün istanbul İstoç Oto Ticaret Merkezi içerisinde esnaflık yapan müşterimiz sattığı aracı eksiksiz ve tam vermek adına satışı yaptıktan sonra yeni sahibini bizlere yönlendirdi ve bana telefon açarak ” murat bmw f32 418 yedek anahtar için araba gönderiyorum kayıp olanı araban sil yerine yenisini ekle tertemiz teslim et ücretini ben sana havale edeceğim ” dedi. 2015 Model Bmw F32 418i araç ortalama yarım saat sonra geldi yazımızın içine ekledim M Sport mavi modelini araca uyarlayarak eskisini arabadan Disaple ( etkisizleştirme ) işlemi yaptım.

Bmw 418i Aracım var G20 – G30 Modeli Anahtar Yaptırdığımda Sorun Olur mu ?

Cam filmi yaptırmak, geniş ekran ( NBT ) taktırmak, hayatet ekrana geçiş yapmak veya direksiyonu kaplatmak nasıl garantisinde ve aracın satışında sorun yaşatmıyorsa yapılan Bmw 4 F32 orjinal anahtar yaptırdığınızda ( G SERİSİ TİPİNDE ) problem yaşamaycaksınız bakın İnstagram adresimize @Otonahtari ortalama 10 arabadan 8 tanesi zaten Bmw için son kullanıcıların tercih ettiği ürünler sergilenmiştir. Standart paketli Bmw 4 kasa araçlara M Sport ( mavi ) Sport line ( kırmızı ) renkli anahtar kasası tercih edebilirsiniz tamamen zevk meselesidir. Yine garanti, satarken veya kullanımda gerek hata gerekse kusur söz konusu olmayıp aksesuar niteliğindedir. Siyah veya gri renkli Bmw 4 serisi f32 araçların orjinal anahtarları dilerseniz mavi dilerseniz kırmızı renkli olabilir bakın şurada görselleriyle beraber nasıl değişeceğini anlattım.

Kendi işlerimizi videoluyor kendi tasarımlarımızın resimlerini çekip sitemizin içerisinde yayınlayıp sosyal hesaplarımızda paylaşıyoruz. Gönül rahatlığıyla hepsinin üzerine ismimizi ve telefonlarımızı yazıp farklı kişiler tarafından kullanılmasına engel oluyoruz. Zengin görsel içeriğe sahip olan konumuzda sanırım kafanıza takılan çok bir şey kalmadı fakat ben yine küçük detaylara girip konuyu öyle sonlandıracağım.

Bmw 418d F32 Aracımın Anahtarı Kayboldu Sadece İptal İşlemini Yapar mısınız ?

Genelde taşınma esnasında kayıp olan veya bir yerlerden çıkacağına kesin gözüyle bakılan Bmw 418d veya Bmw 420d aslında net belirtmemize gerek yok bütün 4 kasalar için geçerli sadece silme işlemi yaparak bulduğunuzda aktif edebiliriz. Söz konusu işlemlerin elektronik ortamdaki yani bmw anahtar programlama cihazındaki özelliğin adı DİSABLE ( etkisizleştir ) ENABLE ( etkinleştir aktif et ) şeklindedir. Bizleri ziyaret ettiğinizde işlem için sizden ücret talep etmiyoruz fakat olmaz öyle şey diyerek bir şeyler verenler oluyor ancak genel amacımız arabayı koruma altına alıp zarar görmemenizdir.

İptal işlemi gerçekleştikten ortalama 2 hafta sonra bulunan bmw 4 kasa f32 yedek anahtar araç üzerinden hiç bir parça sökmeden takmadan aktif edilebilir işlemin ortalama süresi 18 dakikadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir