Menü Kapat

Hyundai ix35 smart anahtar kopyalama

Bugün hyundai ix35 araçlarının smart anahtar yapısını ele almak istedim, çünkü söz konusu araçlar ülkemizde oldukça fazla, hâliyle bizde istinye oto anahtar olarak immobilizer ve yeni nesil smart anahtarlar hakkında sizleri sürekli taze bilgilerle aydınlatmaya çalışıyoruz. Örneğin yeni bir hyundai ix35 satın aldınız, aracın eski sahibi yedek anahtarın yazlıkta, evde çelik kasamda, şurada, burada olduğunu söyleyip kargo ile göndereceğinin sözünün verdi, sizde yeni aracınızın vermiş olduğu hevesle tamam deyip satışı yaptınız. Üzgünüm ama büyük bir ihtimalle hyundai ix35 yedek anahtar size gönderilmeyecek. Daha da önemlisi elinizde tek anahtarınız olsa da aracın hafızasında bir yada birden fazla anahtar kodlu olabilir yani sabah uyandığınızda aracınızın çalınmış olması içten bile değil emeklerinizin boşa gitmemesi adına önleminizi almalısınız.

Hyundai ix35 yedek anahtar yaptırma

hyundai ix35 smart anahtar kopyalama
orjinal hyundai ix35 smart anahtar

İnsanlar son zamanlarda bayağı bilinçlendi, şâyet yoksa satışa gitmeden önce yedek anahtar yaptırmak isteyen yeni otomobil alıcılarına sıkça rastlar olduk bu durum iyiye işaret. Eğer sizde yeni bir araba alacaksanız mutlaka yedek anahtarını isteyin, yoksa eğer işinde uzman bir oto anahtarcısı ile görüşün. Unutmayın ihmal ettiğiniz, basit gördüğünüz durumlar, büyük olaylara dönüşebilir. Böyle bir zamanda her şey elimizin altında dururken, paranızı ve zamanınızı riske atmayın. Aracın ruhsat sahibiyseniz maksimum 1 saat içerisinde hyundai ix35 anahtarı kopyalayıp size teslim edebiliriz. Tabi bunun için arabanızı çalıştıran bir anahtarınız olmalı, komple kayıp durumunda işlem farklı ve uğraştırıcı, dolasıyla ödeyeceğiniz tutar daha fazla olacak. Simdi bu fiyatlar neymiş ona bi bakalım.

Hyundai İx35 Anahtar fiyatı

İx35 kaliteli bir otomobil araçta kesless go (anahtarsız çalıştırma) sistemi var smart anahtar zaten tam bir tasarım harikası, aşağıdaki resimde inceleyebilirsiniz.
Böyle bir ürünün fiyatını net söylemek doğru olmaz ama şuan için stoklarımız doludur, şuanki güncel fiyatı 450 TL’dir. Zaman zaman bazı sebeblerden dolayı serbest piyasada hyundai ix35 smart anahtarı zor bulunuyor buda extra maliyet olarak biraz bizlere biraz son kullanıcıya yani size yansıyor.

Hyundai ix35 Anahtar Pili & değişimi

Anahtar pili yine standart GP 2032 dir marketlerden bile temin etme imkanınız var, ancak sülkilasyonu olan olan bir işletmeden almanızı öneririz, oto anahtarcı olabilir. Varta pil 20 TL GP 10 TL. Değişimi oldukça basit anahtarlık takmak için tasarlanmış krom parçanın dibinde zaten ince bir çeltik görünüyor ince duz bir cisimle kastırıldığında zaten anahtar ortadan ayrılacak pili göreceksiniz.

hyundai ix35 smart anahtar çalışmıyor

Sonuçta kul yapısı herhangi bir sebepten veya bizim dikkatsizliğimizden dolayı Hyundai ix35 anahtar arızası meydana geleceğinden dolayı onarım yapılması gerekebilir. Ülkemizin her yerine arabaya ihtiyaç duymadan gerek tamir gerek yedek parça desteği verdiğimizi bilmenizi isteriz. Kopyalama veya çoğaltma ihtiyacı dışında uzaktan kumanda kasası, iç butonlarının yenisi gerektiğinde iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hyundai ix35 anahtar algılamıyor

Hyundai ix35 smart key diye tabir ettiğimiz keyless go özelliğine sahip araçların pili zayıfladığında veya bittiğinde gösterge saatinde ” anahtar algılamıyor ” ibaresi çıktığında start düğmesine anahtar ile basmanız gerekiyor bastığınızda araba çalışacaktır eğer 2013 model ve yazımızın içerisine eklediğimiz resimlerdeki Hyundai anahtar değil bir önceki seridense kol dayamanın altındaki yuvaya takıp marş yapmalısınız.

  • hyundai ix35 anahtar ile çalıştırma
  • start stop araba anahtarla çalıştırma
  • anahtar pili biterse araba çalışır mı

Sorularının cevabını üst taraftaki kısa açıklamamın içerisinde bulabileceğiniz gibi farklı soru veya önerileriniz için bizlerle iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir