Menü Kapat

Porsche Panamera Kayıp Anahtar

porsche panamera orjinal anahtar görseli ve fiyatı

İlk tecrübemdi Kuzey Kıbrıs`tan biletimi kestiler ve bir pazar sabahı İstanbul Sahiba Gökçen hava limanı üzerinden basıp gittim. 2012 Model Porsche Panamera bir galerinin bahçesinde adeta kuzu gibi yatıyordu nasıl olduysa her işte olduğu gibi çok bilenler canım arabanın orasını kanırt burasını kanırt bir şekilde kapısını açmışlar tabi iş anahtar yapmaya gelince orada bilende bilmeyende elini ağağını çekmiş.

Bir önceki yazımda sizlere yine sağlıklı bilgiler içerdiğini düşündüğüm Porsche Cayenne Anahtar yazısını paylaşmıştım yapısal olarak aslında bir birlerinden çok farklı değiller Porsche Panamera iki çeşit bir tanesi keyless dediğimiz sistem diğeri normal tam anlamıyla hafızanıza yerleşsin diye detaya iniyorum Mercedes anahtar sistemi gibi çalışmakta yani yuvaya bizzat kendisi takıp çevirip yapıp motoru hareket haline alıyorsunuz bu tarz arabaların uzaktan kumandası ( Smart ) olarak anılmaktadır.

Porsche Panamera Anahtar Fiyatı

O kadar çok Porsche Panamera Anahtarım Kayboldu deyip araştırma yapan hemen herkes bizimle tanışmıştır o kadar çok insanın mağduriyetini giderdik ki artık bu konuda adeta uzman olduk diyebilirim burada galerimiz var bir göz atın derim. Eğer yedek ihtiyacınız var ise size zahmet konumuzun altına sorunuzu iletin sizlere hemen fiyat hakkında bilgi ulaştıralım o kadar çok işi bilmeyen insanlar var ki ömründe Porsche Panamera`ya elini sürmemiş ancak fiyat listemizi kopyalayıp altına altına fiyatlar veriyorlar bu konuda anlayış göstereceğinizi düşünüyorum.

Porsche Panamera Yedek Anahtar

Porsche panamera yedek anahtar
Porsche Panamera anahtarım kayboldu

Süreç şu şekilde işliyor eğer o kadar yoğunum ki sizlere gelemem vaktim çok kısıtlı diyorsanız ki böyle müşterilerimiz oldukça fazla o zaman biz arabanın bulunduğu konuma geliyoruz. Adana, İzmir, Sivas, Samsun, Kastamonu, Trabzon, Rize, Çanakkale,Sinop, Balıkesir ve daha bir çok sayamadığım illere gelip bizzat kendim gelip Porsche Panamera Yedek Anahtar yaptım. Yetkili servis hizmetinden çok daha kısa sürede tertemiz teslim ettiğimiz bu araç sahipleri genelde fiyata değil işin temizliğine bakıyor işte onun için doğru adrestesiniz.

Porsche Anahtar Kılıfı

Umursamaz bir insandan satın aldıysanız aracınızı Porsche Cayenne veya Porsche Panamera fark etmez maalesef anahtarın haşatı çıkmıştır çok denk geldi bir arabaya baktım birde müşterimin yüzüne hiç bir Oto Anahtarı bu şekilde kullanılımaz dedim kendi kendime söyledim fakat bana uğrayanlar yeni alıp rahatsız olanlardı yani bir pil değişimi için gelenler değildi o yüzden çok yanıldım. Porshce Anahtar Kılıfı stoklarımızda bulunuyor değiştirildiğinde o kadar güzel oluyor ki içinize sine sine kullanabilirsiniz.

Porsche Cayanne & Panamera Anahtar Pili

Şarjlı falan değil lütfen şehir efsanelerini dikkate almayın içinde bildiğimiz tartı pili cr 2032 pillerden mevcut değişimi de çok basit fakat arabada keyless yani anahtarsız giriş çıkış özelliği var ve saçma sapan bir yerde pil bitti o zaman kontaktaki kulp yerinden çıkartılmalıdır nasıl mı ?

Porsche Kontaktaki Kulp nasıl çıkar: yan tarafında minicik bir kapak var o kapağı bir iğne, ince tornavida veya herhangi bir sivri cisimle kaldırın altında bir nokta göreceksiniz oraya yine sivri bir cisimle basıp kulpu kendinize doğru çekin çıkardıktan sonra anahtarı yuvaya takın ve yolunuza devam edin hadi geçmiş olsun.

Özetle Porsche Panamera & Cayanne Anahtar Sorununuzu Nasıl Çözüyoruz

Porsche`lerde anahtar ve uzaktan kumanda bilgileri Bcm dediğimiz küçük bir kutu üzerinde toplanmıştır biz o kutuyu online ( internet üzerinden) çalışan cihazlarımızla okuyor eğer (oğlunuz, kızınız, kuzeniniz veya satın aldığınız 3. kişiler) tarafından zimmetine geçirilmiş aracınızı açıp çalıştıran anahtarları iptal ediyor yerine yenisini ekliyoruz. Genelde sorulan soruların başında şu geliyor ” benim elimdekinin de şifresi değişiyor mu ? ” hayır değişmiyor biz zaten bilgisayarı bağlayınca aracın uzaktan kumanda kimlik bilgilerini okuyor o an başında olmayanları üzerinden iptal ediyoruz.

Not: Servis harici işlem yapıldığında arabanın garantisinin bozulacağı veya kaskoda sıkıntı yaşandığı dillerden dile yayılsa dahi buna itimat etmeyin onlarca Porsche görselleri ve videoları dahil olmak üzere tarafımızdan ama kayıp durumda ama yedek olarak yapılıp teslim edildi.

Neden şinizi daha uyguna, kapınızın önünde ve kısa sürede yaptırma imkanından mahrum kalasınız ki ? diyor ve yazımı burada noktalıyorum.

Murat ÇELİK & 0532 637 79 15

2 Comments

    • oto anahtar

      İlyas bey hayırlı günler diliyorum 2014 model Porsche panamera anahtar tamiri garantili şekilde yapılabilir ancak ürünü bizlere göndermelisiniz lütfen içerisindeki pili elektronik devreden en kısa süre içerisinde ayırıp ürünü bizlere ulaştırınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir