Menü Kapat

Volkswagen tiguan anahtar kabı

Volkswagen tiguan anahtar kabı

Bugün bir müşterimizin “ Volkswagen Tiguan Anahtar kaybettik ancak daha sonra bulundu ama dışı kırıktı o yüzden Volkswagen Tiguan aracımız için anahtar kasası için yardımcı olur musunuz ? ” sorusunun ardından ürünü sıfırladık. Kayıp olan uzaktan kumanda çeşitli darbelere maruz kaldığından dışı oldukça yıpranmış ve görüntüsü bozulmuştu. Elektronik devresi sağlam olduğundan ki zaten asıl parayı tutan parça direk kendisidir, kasayı değiştirip müşterimizi memnun ettik. Aslında ürünü kendi imkanlarınızla siz bile takabilirsiniz. Vw Tiguan, genelde susta mekanizmasından kırılan bir anahtar yapısına sahip, ancak bu sefer kozmik yapısı bozulduğundan değişim yoluna gittik.

Vw Tiguan Anahtar Kırıldı

Sadece kıralan demir parçası değişiyor mu ? Hayır değişmiyor maalesef komple kasa değişimi gerekiyor. Çünkü söküldüğünde zaten darma dağın olan Volkswagen Tiguan anahtar komple değiştirildeğinde yurt dışından sipariş edilmiş gibi kaliteli, şık ve güzel bir hale bürünüyor. Değişikliği aslında kendiniz yapabilirsiniz ancak bizlerdek destek almak zorundasınız. Size kısa ve öz bilgiler vererek ürünü evinizde yenilemenize imkan sunuyoruz. Çeşitli online satış sitelerinden ürünü satın almanızı tavsiye etmiyoruz,. Oldukça kalitesiz ve kullanışsız olan Volkswagen Tiguan Anahtar Kabı montaj aşamasında sorun çızartabilir. O nedenle tarafımızca özel olarak seçilen kumanda kasalarını alıp kullanmanız lehinize olacaktır. Uzaktan kaçma ve kapatma özelliğinin yanı sıra kilitleme butonuna 5 saniye basılı tuttuğunuz zaman camların kapanması anahtar dış kabı özelliği değil aracın kendi özelliğidir. O nedenle Volkswagen tiguan kumanda kasası değişikliği yaptığınız zaman özelliklerin kaybolacağını düşünmeyin.

Volkswagen Tiguan Anahtar Kabı Fiyatı

Kaleme almadan önce yaklaşık 10 dakika ayırıp özellikle satış sitelerini kontrol ettim. Logosuz, iç tarafındaki yazıların olmaması ve basılan yerlerinin hissiyatının zayıf olması ürünün bilinmedik yerden alınmamasına en büyük sebeplerdendir. Dükkanımızda Volkswagen Tiguan anahtar kabı fiyatı 60.00 liradır. Eğer araba gelebilir veya uzaktan kumandayı bizlere yollarsanız ücretsiz şekilde gereken değişimi sizler için yapabiliriz. Tiguan`ın uzaktan kumanda kabı değiştiği zaman kaskoya bildirim yapmanıza gerek yoktur. Aracı satarken kimse size Volkswagen anahtar için orjinal değil veya sonradan yapılmış diyemez.

Fazla rastlamadığım ama ara sıra basma yerlerinin çökme, delinme veya yırtılma şikayeti ile iş yerimize gelen Vw Tiguan sahipleri uzaktan kumanda için dış kabı satışının olduğundan haberleri dahi yok. Vitrinden çıkartıp gösterdiğim zaman şaşkınlık yaşayan müşterilerimizden aldığımız teşekkür bizim için büyük gurur kaynağıdır. Bugün 60.00 liraya yenilenen Tiguan kumanda kabı en güzel hizmetlerden biridir. Ülkemizin her yerine gönderip memnuniyet mesajları bunların en önemli göstergesidir. Tiguan anahtar kabının garanti süresi 1 yıl olup herhangi arıza veya problemlerde yenisi ile değişim vardır.

Volkswagen Tiguan Anahtar Kabı Değiştirme

Değiştirme işlemi için sizlere bir adet küçük yıldız tornavida ve bir adet sıkıldığında ağzı açılan pense gerekmektedir. Bizim de yardımlarımızla kendi evinizde yenileyebileceğiniz Volkswagen Tiguan Anahtar kabı değitrme işlem süresinin 15 dakika olduğunu unutmayınız. Tuşlarının telinip içerisine zarar vermeden önlemini almanızı öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir