Menü Kapat

Volkswagen tiguan anahtar

volkswagen tiguan anahtar

Geçtiğimiz günlerce bir instagram takipçimizin babası volkswagen tiguan aracının yedek anahtarını kaybeder, heryeri iyice didik didik etseler de tiguanın anahtarı ortaya çıkmaz, dolayısıyla yedek anahtar kopyalama yolu gözükür.
Anadolulu yakasında onlarca oto anahtarcısı dururken bizim araştırmacı takipçimiz babasına ısrarla İstinye oto anahtarı ile görüş orada yaptır adamlar bu işin uzmanı der. Oğlunun ısrarları karşısında çok fazla direnemeyen Mehmet bey İstinye’nin yolunu tutar. Her müşterimize gösterdiğimiz ilgi ve alakayı elbette kendisine de gösterdik, önce çayımızı içip kısa bir sohbet ettikten sonra hemen kolları sıvayıp işe başladım.

volkswagen tiguan anahtar
orjinal volkswagen tiguan anahtar kopyalama

Volkswagen tiguan sustalı anahtar çoğaltma
Neyse ki Ahmet bey bilinçli bir kullanıcı olduğu için yedek anahtarsız kullanmanın ileride ne gibi sıkıntılar doğuracağını kestirebilmiş. Yaklaşık 15 dakika içerisinde kaybolan anahtarı aracın hafızasından silip yerine orjinal volkswagen tiguan anahtar kopyalaması yaptık. Bu işlemi yaparken araca ekstra bir şey takılmamıştır, hiç bir yerinden bir parça sökülmemiştir, yapılan uygulama fabrikasyon olup, orjinal yazılım üzerinden programlama yapılmıştır. Eğer iki anahtarda kayıp olsaydı o zaman durum farklı olacaktı 240 TL olan fiyat 600-700 TL olacaktı 15 dakikalık işlem 2-3 saat olacaktı. Bu yüzden her zaman her yerde altını çiziyoruz ! Araçlarınızı yedeksiz kullanmayın kaybetmem demeyin…

Volkswagen Tiguan Anahtarlarım Kayboldu Aracım Kilitli Kaldı

  • 1) Aracın bulunduğu konuma volkswagen tiguan kayıp anahtar kopyalamak için gelen usta kesinlikle çekirdekten yetişmiş profesyonel olmali.
  • 2) Volkswagen araçlari bilginiz tansiton aleti gibi olan maymuncuk takımları ile şisirerek, kastırarak, kanırtarak asla açılmaz, şöför kapısında buluanan acil durum kilidi kendi çevrilirse açılır. Bugün oto anahtarı işiyle uğraşan bir çok kişi bunu malesef beceremez.
  • 3) Açılan kapının kilidi sökülüp, şifreleri okunduktan sonra kontak anahtar ucu elde edilecek. Daha sonrada kodlama aşamasına geçilecek.
  • 4) Anahtarlar komple kayıp olduğundan ön kod bilgilerine ulaşmak hayli zor olacak, bazen gösterge panelinin sökülmesi bile gerekebilir.

Not : Araçlarınızın yedek anahtarı her zaman olmalıdır, bu anlantılarımızı biz bergin yaşayanlar iyi bilir biz her gün yaşıyoruz.

Volkswagen Tiguan uzaktan kumanda anahtar pili

Volkswagen tiguan kontak anahtarlarında pil değişimi oldukça basittir, kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz bu işlemi yapabilirsiniz. Kumandanın arka yüzündeki Volkswagen logosunun altındaki kapağın bağımsız olduğunu biraz dikkatli bakınca farkedersiniz. kapağı çıkardığınızda Cr 2032 pil karşınıza çıkacaktır, Varta orijinal pil kullanılmasını tavsiye ederiz, fiyatı maksimum 20 liradır.

volkswagen tiguan anahtar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir