Menü Kapat

Volkswagen Golf 7.5 Anahtar

volkswagen golf 7.5 yedek anahtar görseli

Volkswagen Golf 7,5 anahtar sorunları için verdiğimiz hizmetler hakkında bazı bilgiler vereceğim. Volkswagen Golf 7’nin yeni kasası olan Golf 7,5, kaliteli şık ve 3 özellik ile üretilmiştir. Uzaktan kumanda üzerinden aracın bagajını, kapılarını ve camlarını açmanız mümkündür. Bu araç, anahtar sistemi bakımından farklı fonksiyonlarla sunuluyor. Bazılarında Keyless Go yani anahtarsız giriş özelliği bulunurken, bazılarında da manuel kontak bulunuyor. Bu segmentte bazı modeller hayalet ekran ile tasarlanmış bazılarında da analog göstergeler var.

İç ve dış tasarımı ile göz dolduran Volkswagen Golf 7.5 ile ilgili anahtar sorunlarında her zaman olduğu gibi bize başvurabilirsiniz. Her iki pakete de anahtar yapabiliyoruz. Hangi model Golf’unuz varsa ona göre orijinal uygulamamız vardır. Yani Golf 7 ve Golf 7,5 anahtar hizmetlerimiz mevcuttur. Volkswagen Golf 7,5 yedek anahtar, Volkswagen Golf 7.5 anahtar kopyalama ve Volkswagen Golf 7,5 anahtar kabı talepleriniz için hemen arayabilirsiniz. Şimdi Volkswagen Golf 7,5 anahtar ile ilgili bazı bilgiler paylaşacağım.

Volkswagen Golf 7.5 Anahtar Kopyalama

Volkswagen Golf araçların anahtar sisteminde yapılan yazılım değişikliği ile otomobil, “Aes Megamos” adı verilen bir Oto Anahtar sistemi ile güvence altına alındı.. Hırsızlığa karşı oldukça güvenli olan bu yeni anahtar sisteminde kolay kolay kopyalama yapılamıyor. Bunun için lisanslı anahtar kopyalama cihazına ihtiyaç duyuluyor. Peki, Volkswagen Golf 7,5 anahtar kopyalama nasıl yapılıyor?

Golf 7,5 sahibi bir arkadaşım aradı. Aracı yeni almış. Kilometresi çok az, sıfıra yakın aracın yedek anahtarı kayıp! Yani eski sahibi vermemiş. Defalarca istemiş ama her seferinde farklı bahanelerle ileri sürmüş. Bu durumdan şüphelenen arkadaşım beni aradı ve ne yapabileceğini sordu. Yedek anahtar eski sahibinde ve kötü niyetli biri olsa aracı çalabilir, içinden hırsızlık yapabilir. Böyle bir durumda yedek anahtarı olmayan araç sahibi, kaskodan hiçbir para alamaz. Bunun en kesin çözümü yedek anahtar kopyalama işlemidir. Bu işlem lisanlı cihaz ile yapılabilir. Bizim için 15 dakikalık bir iş! Peki, yedek anahtar nasıl yaptık?

Volkswagen Golf 7.5 anahtar fiyatı
Volkswagen Golf 7.5 anahtar fiyatı bilgisi

Volkswagen Golf 7,5 Yedek Anahtar

Arkadaşımın aracında manuel kontak sistemi var. Volkswagen Golf 7.5 yedek anahtar kopyalama işlemi için iş yerime geldi. Stoklarımızdan orijinal Golf 7.5 anahtar kabı çıkardım. Bu kabın içinde çipinden uzaktan kumandasına kadar her şey orijinaldir. Kopyalama işlemini aracın içinde program yardımıyla yapabildik. Aracın hafızasında anahtar sistemine bilgisayar ile ulaştım. Sonra eski yedek anahtarın kodunu sistemden sildim. Böylece aracın eski sahibindeki yedek anahtar bile olsa araç ne açılabilir ne çalıştırılabilir. Daha sonra orijinal yedek anahtarı, eski yedek anahtarın yerine kaydettim. Yedek anahtarı aracı kodladıktan sonra tüm özellikleri ile çalışır vaziyette teslim ettim. İşlem 15 dakika sürdü. Yetkili serviste bu işler en az 20 gün sürer. Ayrıca, koronavirüs sebebiyle yurtdışından yedek parça tedarikinde sorun yaşandığı için bu süre daha da uzayabilir. Tüm bunlarla birlikte yetkili servise büyük miktarda para ödersiniz.

İstinye Murat Çelik Oto Anahtar hizmetleri ile kaliteli, hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz. İster iş yerimize gelin ister konumunuza gelelim. İki yıl garantili, her şeyiyle güvenli, son derece kaliteli ve hızlı anahtar çözümleri için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyim!

Volkswagen Golf 7,5 Anahtar Kabı

Volkswagen Golf 7.5 anahtar kabı değişimi ve tamiri için her türlü hizmetimiz vardır. Stoklarımızda orijinal Volkswagen Golf 7,5 anahtar kabı mevcuttur. Tüm fonksiyonları ile aynı özelliklerdeki Golf 7,5 anahtar kabı, kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Suya veya yüksekten düşmezse kolay kolay arıza yapmaz. Ama uzun süre kullanım sebebiyle butonlarında sorun çıkabilir ve deformeler yaşanabilir. Bu anahtar kabının uç tarafından da kırılmalar oluşabilmektedir. Volkswagen Golf 7,5 anahtar kabı ihtiyacı ortaya çıkarsa yetkili servise büyük miktarda para ödemeyin! Aynı anahtarı üçte bir fiyatına dakikalar içinde teslim ediyoruz. Golf aracınızın anahtar kabı sorun çıkarırsa hizmetinizdeyiz!

Volkswagen Golf 7,5 Anahtar Pili

Volkswagen Golf 7,5 anahtar pili, birçok anahtarda kullanılan CR 2032 tip pildir. Uzaktan kumandalı anahtar pili değişimi için uzman desteği almalısınız. Bu anahtar kabı sökülme işlemi çok zordur. Bazı teknik bilgilere ihtiyaç vardır. Yani herkes kolay kolay açamaz. Açılsa bir kolay kolay toplayamaz. Bu sebeple anahtar kabı özelliklerini bilmeyen kişiler, içindeki çipe zarar verebilir. Anahtar sistemi devre dışı kalabilir! Hatta sizi yolda bırakabilir. Hizmetlerimiz arasında Volkswagen Golf 7,5 anahtar pili de bulunuyor. Peki, Volkswagen Golf 7 anahtar pili biterse ne olur? Aracı manuel olarak açıp, çalıştırabilirsiniz. Sadece uzaktan kumanda konforunda mahrum kalırsınız. Keyless Go özelliği varsa anahtar kabını kullanarak aracı çalıştırmak mümkündür.

Volkswagen Golf 7,5 Anahtar Hizmetleri

Volkswagen Golf 7,5 aracınız için her türlü anahtar hizmeti veriyoruz. Golf 5 ve Golf 6 araçlarla muadil olan Golf 7,5 anahtar sistemi ile ilgili sorun yaşarsanız hemen arayın! Orijinal Golf 7,5 anahtar kaybederseniz ve yedek anahtar da yoksa Golf 5 ya da Golf 6 anahtar ile yeni orijinal anahtar yapabiliriz. Hiçbir şey yoksa sıfır Golf 7,5 anahtar üretiriz. Golf 7,5 anahtar kasası entegrasyonu, Volkswagen Golf 7,5 anahtar uyarlaması gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Golf 7,5 aracınız varsa numaramızı bir yere not edin! Herhangi bir yerde bize ihtiyacınız olabilir!

Volkswagen Golf 7.5 Anahtar Fiyatı

Kayıp olmuş, çalınmış veya eski sahibi tarafından verilmemiş Volkswagen Golf 7.5 anahtar aracın üzerinden ücretsiz olarak tarafımızca silinecektir. Volkswagen Golf 7.5 Anahtar Fiyatı şuan için 350.00 liradır. Yan sanayi fiyatına orjinal ürün hizmeti veren firmamızın, memnuniyet oranı %99 oranındadır. Önümüzdeki aylarda veya 2021 senesinde fiyat ne olur kestiremiyorum. O nedenle mutlaka güncel fiyatımızı isteyin.

Faydalı bağlantılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir