Menü Kapat

Toyota Corolla Sustalı Anahtar

Toyota corolla sustalı anahtar

Japonların araba anahtarı konusunda hassas olmadıklarını hemen herkes bilir. Özellikle Toyota, Honda, Suzuki,Subaru ve Nissan kullananlar bu sıkıntıyı iliklerine kadar hissetmişlerdir. Neyse ki artık sizlere pratik çözümler sunabiliyoruz. Nasıl mı ? Gerek şehiriçi gerekse şehirdışından bizlere ulaşan müşterilerimiz tarafından kargo aracılığı ile ulaştırılan Oto Anahtar, modifiye edilerek yeni nesil katlanabilir hale gelmektedir. Üstelik kumandalı olanı göndermenize gerek yok! Manuel olanı yollamanız kafidir. Peki Nasıl ?

Toyota Corolla Sustalı Anahtar Yaptık

2011 Model Toyota Corolla anahtar bize kargo edildi. Müşterimiz mağdur olmadı ve arabasını kullanmaya devam etti. Süreç nasıl ilerledi ? Uzaktan kumanda özelliği bulunmayan içinde sadece immobilizer çipi bulunan Toyota Corolla Anahtar bize gönderildi. Toyota Corolla`nın uzaktan kumandasının yazılımı bilgisayarımıza kayıtlı olduğundan ve programlaması araba üzerinden eşleştirildiğinen dolayı uyum problemi yaşamıyoruz. Demir kısmı kopyalanıyor, immobilizer çipi yeni yapılacak Toyota Corolla Sustalı Anahtar içine entegre ediliyor ve kumandası araba üzerinden kodlanıyor. Sizin yapmanız gereken sadece bizden telefon desteği alarak uzaktan kumandayı aktif hale getirmeniz olacak, sonrası tabii ki memnuniyet.

Toyota Corolla için sustalı anahtarlık
Toyota Corolla sustalı anahtar modeli

Toyota Corolla aracım için sustalı anahtar nasıl yapılıyor biraz daha konuyu açar mısınız ?

Cevap: Evet tabii ki açarım. Şimdi öncelikle şunu dile getireyim. Toyota Corolla yedek anahtar ihtiyacınız var ise ekstra fiyat farkı ödemeden sıfırdan yeni kasa Corolla sustalı anahtar yaptırabilirsiniz. Bu işlemlerin tamamı 15 dakika içinde halledilir ve dükkanımızdan ayrılırsınız. Ürünümüz 2 sene garantili olup açma, kapama ve bagaj özelliklerini eksiksiz ve tam olarak çalıştırır.

Şehir dışındayım Toyota Corolla Sustalı Anahtar Yaptırmak istiyorum bana nasıl yardımcı olur musunuz ?

Cevap: Eğer elinizde sadece 1 adet Toyota Corolla orjinal anahtar var ise onu bize gönderin. Gönderdiğiniz aman size toplamda 2 adet uzaktan kumandalı ürün göndereceğiz. Uzaktan kumandalı olanı kullanayım size yedeği göndereyim olur mu ? derseniz evet o da olur problem olmaz. Kargo elinize ulaştığı zaman arabanız çalışacak ancak kumanda etmeyecektir. O zaman telefondan size tarif ederek yeni uzaktan kumandanın aktif olmasını sağlayacağız.

G ve H çip olmak üzere 4D standart immobilizer yazılımına sahip olan Toyota araçlarının kopyalanması için arabaya ihtiyaç duymuyoruz. Toyota Corolla sustalı anahtar hizmeti verdiğimiz zaman kopyalama yapmadığımız zaman ruhsat bilgilerini istemiyoruz. Ancak bir tane daha istiyorum benim yolladığıma dokunmayın, o bozulmasın denildiği anda arabanın gerçek sahibinin bizimle iletişime geçtiğinden emin olmak adına ön kayıt tutuyoruz.

Toyota corolla için sustalı anahtar
Toyota corolla icin sustalı anahtar görseli

Yaptığınız ürünler replika mı ? Bir kaç ay sonra bozulup dağılır mı ?

Ürünlerimiz oldukça kaliteli ve 2 yıl garanti veriyoruz. Ayrıca Toyota Corolla sustalı anahtarlık modelleri o kadar fazla ki zevkiniz ve tarzınıza seçim yapabilirsiniz. Uç tarafından kırılmaz oldukca etli ve kalın malzemeden üretilmiştir. Basma yerleri sert plastik olduğu için delinme yapmaz. Sonradan yapılmasına rağmen ( sizin için yan sanayi ama benim için orjinalinden daha kaliteli ) olan Toyota Corolla sustalı anahtar pili 4 sene bitmeden mazifesini yerine getirmektedir.

Orjinal sistemi üzerinden programlanan ve kodlanan Toyota Corolla araçlar için uygulama aşamasında arabadan parça sökülmüyor. Ayrıca yine aynı şekilde elektronik parça takılmıyor. Bu bağlamda söylemek istediğim, arabanın kaskosunu, garantisini veya satış sürecini etkileycek durum bulunmamaktadır. Gönlünüzce rahat taşıma, şık görünüm ve uzak mesafeli olan Toyota Corolla uzaktan kumanda sayesinde aracınıza bakışınızın değişeceğine inanıyorum.

Delphi ve Valeo marka Toyota Corolla uzaktan kumandalarının pili CR2016 olup bizim kullandığımız ürünlerin ise CR 2032 yapısı vardır. Toyota Corolla uzaktan kumana pil fiyatı standart 10.00 liradır.

Faydalı olacağını düşündüğümüz alternatif yazımız…

Toyota Corolla araçların anahtar yapımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir