Menü Kapat

Skoda Superb Krom Anahtar

Aslında bir önceki yazımda Volkswagen Passat Krom Anahtar kabı hakkında bilgi verdim bu şimdi bahsedeceğim araba ise Skoda SuperB aynı fabrikanın aynı ustaların elinden geçen Volkswagen passat B8 adeta kardeştir diyebiliriz. O yüzden çok fazla detaya girmeyeceğim fakat illaki dikkatinizi çekmiştir bu sözünü ettiğim Skoda Superb Krom Anahtar basit işçilik ve düşük maliyetle çok daha güzel bir görünüme kavuşabiliyor. Size lazım olan küçük bir el tornavidası ürün elinize geldiğinde telefonu kaldırıp aradığınızda montaj hakkında kısa detayları sizlere aktarırım fakat ben uğraşamam elim takım tutmaz diyorsanız bize gönderebilirsiniz lakin dediğim gibi buna hiç gerek yok.

Skoda Superb Anahtar Kılıfı

Skoda superb krom anahtar modeli
skoda superb krom anahtar görselini inceleyin

Eğer metal görünüm haricinde komple kasa değişimi düşünürseniz buda mümkün fakat böyle bir ihtiyacın doğması için ürünün yerlerde sürüklenip ön veya arka yüzeyinin çizilmesi gerekiyor eğer iş komple Skoda Superb Anahtar Kılıfı değişimine giderse işte orada ustalık şart çünkü geçme değil sıcak baskılı bir plastik yapısı var metal parçayı nereye sokup nereye kasıntı vermeniz gerektiğini iyi bilmelisiniz aksi halde ürünün devresi zarar görür buda geri dönülmez problemler doğurabilir.

Skoda SuperB Anahtar Kopyalama ve Genel Özellikleri

Çıkma veya pert arabalardan kalan daha derine gidersek herhangi bir yerden elinize geçirdiğiniz Skoda Superb Anahtar başka bir arabaya programlama yapılamaz çünkü bir önceki arabaya ait içinde şase bilgileri mevcut o sebepledir ki bu modellerde kullanılmak üzere sağdan soldan kullanılmış malzemelere ücret ödeyip kendinizi mağdur etmeyin. Uzaktan kumandanın pili bittiğinde şoför tarafındaki kilit sisteminin sol tarafa çevrilmesiyle arabayı açabilir Start düğmesine Skoda logosuyla basarak arabayı çalıştırabilirsiniz daha sonra 2032 pil alıp değişim yapın akabinde yolunuzu tutun.

Seat Anahtarlık Logo

Eğer Skoda marka araçlarınızın anahtar logosu düştüyse veya bozulduysa konumuzun altına bunu belirtin sizlerle iletişime geçelim ÜCRETSİZ bir şekilde size bu ürünü gönderelim bu sayede Skoda Anahtarı tertemiz ve yepyeni olacaktır. Basit bir şekilde logo üzerindeki etiket sökülüp yerine oturtulacaktır gayet basit biraz dikkat istiyor önemli bir ihtiyaç ancak bulunamıyor konumuzu okuduysanız haydi isteyin 😉 gönderelim.

Skoda Superb Anahtar Fiyatı

Bugün Volkswagen Passat B8 ve Volkswagen Golf 7 fiyatları neyse Skoda`nın hatta Seat grubunun fiyatları birbirleri ile aynıdır çünkü malzemeleri ortak stoklarda ortak olarak tutuluyor. 350.00 Lira 400.00 lıra olarak fiyatlar değişiklik gösteriyor fakat siz yinede güncel fiyatları öğrenmek adına lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Skoda Superb Sustalı Anahtar ve Anahtarsız Çalıştırma Arasındaki Fark Nedir ?

Donanım farkı olduğunu söyleyebilirim bazı modeller start stoplu akıllı anahtar bazıları da katlanabilir sustalı anahtar olarak üretiliyor paket ve donanım farkından dolayı sağından solundan kırpıp kesilen özelliklerin başında geliyor bu değişiklik gücünüz ona yetti ve aldınız konforunda, sürüşünde ve kalitesinde hiç bir fark yok araç aynıdır. İleri tarihlerde oğlunuz veya kızınız büyüdü artık ehtiyetini aldı o zaman Skoda Superb Sustalı Yedek Anahtar yaptırmak isteyebilirsiniz mutlaka bizi arayınız bu aşamada arabaya ihtiyaç duyulur vaktiniz yok ise yerinde müdahale ekibimiz mevcut yetkili cihazlarımızla internet üzerinden kodlama işlemi tamamlandığında arabanın arızaları var ise silinip son güncellemesi bittikten sonra sizleri de memnun ederiz. Aynı arabanın iki farklı karekteri var lakin güvenlik olarak endişe etmeyin hatta inanın kontaklı olan yani tamam belki zor gelebilir kontağa sok çevir çalıştır ve yürüt niye start düğmesine basıp tık diye çalıştırıp gitmek varken uğraşıyorum diyebilirsiniz bende şunu söyleyeyim kontaklı her zaman daha iyi hatta çok daha güvenlidir.

Skoda SuperB Krom Anahtar özelliklerini inceleyebilirsiniz.

UYARI: Tarafımızca verilen bilgiler arabaların immobilizer anahtar yazılım ve donanımlarına hiç bir zarar vermez. Kaskoda ve sigortada hiç bir şekilde sıkıntı yaşamanız söz konusu değildir ayrıca araba satılırken kimse negatif bir düşünceye kapılmaz neden bu kadar net konuşuyorum çünkü arabanın kimlik yapısına ( ORJİNALİNE ) dokunmuyor bir değişiklik yapmıyoruz. Yavaş yavaş eksik gördüğümüz tüm oto anahtarı çeşitlerini görseller, videolarla beraber 15 yıllık bilgi birikimleriyle sizlere aktarılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir