Menü Kapat

passat b8 anahtar krom kapağı

vw passat krom anahtar orjinal görselidir.

Malzeme temini yaptığımız  ithalatçı firmadan Volkswagen Passat b8 anahtar krom kapağı üretildiğini ve yakında vitrinimizde yerine konacağı haberini akşam aldım ve sabah hemen bilgisayarımın başına geçtim. Volkswagen Passat ve Skoda Octavia modellerinde kullanılan smart key yani anahtarsız girişli uzaktan kumandaların siyah olanları hoş olmadığından müşterilerimiz vw krom anahtar kapağı sormaktaydı. 

vw krom anahtar kapağı satışı yapıyor musunuz ?

Evet bu günden sonra ülkemizin her yerine gönderim yapıyoruz montaj aşamasında telefon desteğimiz vardır. Erzurum, Erzincan, Kastamonu, Rize, Giresun, Trabzon, Siirt, Balıkesir, İzmir, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük, Çankırı yazmakla biteremedimiz bütün illerimizden hizmet alabilirsiniz. insanların elinde daha ağır ve şık bir görüntü oluşturduğundan tercih sebebi olduğunu düşünüyorum. Passat b8 araç sahibi olmadığım halde bütün parçaları Skoda ile aynı olan uzaktan kumandanın Passat B8 modelinde krom diğerlerinde neden siyah olduğunu bilmesenizde tahmin etmeniz gerek sebebi diğer araçlardan farklı fiyatta sattıklarından küçük detayları akılları sıra farklı yaparak bizleri kandırdıklarını düşünüyorlar. 

Passat b8 anahtar krom olarak değiştirilse kaskoda sorun olur mu ?
Volkswagen krom anahtar kapağı inceleyibilirsiniz.

Araca ait bir malzeme olduğundan dolayı aracın üzülerek söylüyorum çalınma veya kazaya durumunda söz konusu değişimi bağlayacak bir durum söz konusu değildir. Zaten vw passat b8 anahtar krom bazı paketlerde bildiğim kadarıyla bir tane siyah bir tane ise nikelajlı uzaktan kumanda olarak satışa sunulmuş. İnsanların istediği imkan varsa bunları ele oturan, ağır ve güzel görüntüye kavuşturmak o yüzden satış, kaza veya başka bir olumsuz hallerde uzaktan kumandayı ilgilendiren durum söz konusu değildir. 

Passat b8 anahtar kılıfı ihtiyacım var sizden temin edebilirmiyim ?

Plastik ve deri olarak satışını yapmıyoruz bu tür malzemeler elektronik devreyi hava aldırmadığı için terletiyor ve oksit yaptırıyor yukarıda sizler için hazırladığım görselde krom anahtar kılıfı mevcut isterseniz yollayabiliriz.

vw anahtar logosu ihtiyacım var düştü ve çirken görünüyor bana yardımcı olur musunuz ?

Logo üretimimiz veya ithalatımız yok ticari bir amacımız olmaksızın bazen müşterilerden kalan anahtarların logolarını atmıyoruz. Markası ve modeli ne olursa olsun Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen marka araçlarınızın uzaktan kumandasının arkasında bulunan logoları düştüyse arayın yukarıda dediğim gibi varsa yollarız. Kabını değiştirdiğimiz uzaktan kumandaların logolarını saklıyor ihtiyaç sahiplerine ücretsiz gönderiyoruz. 

Yazımı noktalamadan önce belki ihtiyaç sahibi olupta merak edenler için son olarak vw passat b8 anahtar fiyatı hakkında konuşalım ve huzurlarızdan ayrılayım.  Şuanda yetkili servislerde vw passat b8 yedek anahtar 1.850 t.l eğer kapı ve kontak şifreleri değişirse bu fiyat 5.000 t.l civarında kampanya ve şirketlerin indirimleri zaman zaman değişmekte lakin  hizmet alırsanız ücreti 700 t.l dir. 

Volkswagen passat b8 aracım kilitli kaldı zarar vermeden açılır mı ?

Youtube kanalımda daha önce paylaşmıştım açılan kapı Volkswagen passat değil lakin sistem olarak hepsinin kilit sistemleri aynı immobilizer anahtar olan arabaların hemen hemen tamamında alarm sistemi olmadığından dolayı maymuncuk yöntemiyle zarar verilmeden açılması en sağlıklı yöntemdir. 

Volkswagen passat b8 uzaktan kumanda pili ?

 Volkswagen passat b8 anahtar pili 2032 arkadaki kapağı kaltırıp değişikliği kendiniz yapabilirsiniz eğer destek isterseniz yine buradan izleyebilir rahat rahat keyifle kendi işinizi kendiniz görmüş olabilirsiniz. 

1 Comment

  1. Özkan köseoğlu

    Slm hemşerim o cendiyiaçtığın aparatı nerden bulabilirim ben odaya bağlı ustalık belgeli Çekmeköy de anahtarcıyı ustam turbolarçok pahalı ayrıca Kastamonu luyum yardımcı olursan sevinirim saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir