Menü Kapat

Peugeot 206+ Plus Anahtar

Peugeot 206+ Plus Anahtar

2007 Yıllarıydı o zaman sadece ev işlerine gider kilit değiştirir kapı tamir ederdim. Günün birinde dükkanımıza ziyarette bulunan bir toptancının Oto Anahtarı uzaktan kumandası için buton ve dış kumanda kabı tanıtmasıyla elektronik mesleğine adeta daldım diyebilirim. İthal edilen malzemeler çoğaldıkça makinelerimizi ve kendimizi geliştirip stoklarımızı doldurduk.

2 sene ve üzeri bir zaman zarfında aracınızı değiştirmediyseniz hangi model olursa olsun Peugeot Anahtarı üzerindeki butonlar delinip çirkinleşir 2007 – 2008 yılına gidersek o zaman yetkili servis furyası vardı rahatsız olan herkes gidip sıfırını sipariş ediyordu artık Peugeot 206+ Plus Anahtar için bırakın dış kumanda kabını mevcut yapısını değiştirip modifiyeli olarak insanlara teslim ediyoruz.

Peugeot 206 Sustalı Anahtar Kabı

En çok Japon arabaları Toyota, Honda ve Subaru diretti bu sustalı anahtar değişimine su geçirmez immobilizer anahtar yaptılar ancak katlanabilir yapmadılar ama yeni arabalarında onlarda isteğe karşılıksız kalamadı değişimi gerçekleştirdi. Peugeot 206+ Plus kullanan kendi mahallemdeki bir genç ki o yüzden konuyu ele aldım bana ” ABİ BU NE BÖYLE YEMİN EDİYORUM DELİNMEDİK CEP KALMADI TAŞIYAMIYORUM ARTIK DARALDIM LÜTFEN BUNU DEĞİŞTİR DOĞRU DÜZGÜN BİR ŞEY VER “ demesiyle Peugeot 206 Sustalı Anahtar Kabı hizmetini kendisine verdim eskiden sizin uzaktan kumandanızın devresini alıp dönüştürücü kasalara aktarıyordum program olmadığından dolayı şimdi direk sizin elinizdekine dokunmadan yedek yapabiliyoruz.

Peugeot 206 Anahtar Pili

Arka taraftaki aslan logosunun alt tarafında bulunan vida söküldüğünde ortadan ikiye ayrılan kapakların içinden çıkan elektronik devrenin sırtında pili göreceksiniz CR 2016 Pil kullanır kendiniz rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Peugeot 206 Anahtar Çalışmıyor

Elektronik yapısını çok iyi bildiğim için arabayı çalıştıramama gibi bir durumunuz söz konusu olamaz fakat kendi imkanlarınızla uzaktan kumanda kabını değiştirirken içindeki çipi düşürdüyseniz o zaman araba çalışmaz. Doğal yollardan bir arıza belirdiyse o uzaktan kumanda arızasıdır yani arabayı açıp kapatamazsınız.

 • Uzaktan kumanda dış kabı delinmesiyle butonların bozulması
 • Peugeot 206 Anahtarı suya düşer ise yine uzaktan kumanda çalışmaz araba çalışır

Üst tarafta bahsettiğim iki hata haricinde bir problem yaşamanız söz konusu değildir. Bahsettiğim konular dışında yaşadığınız sıkıntılar için lütfen sorularınızı esirgemeyiniz.

Peugeot 206 Anahtar Çipi

Peugeot 206+ plus anahtar özellikleri
Peugeot 206+ plus anahtar ve sustalı anahtar

Normal Peugeot 206 ile Peugeot 206+ Plus arasında gerek hiç bir değişiklik yok kenar köşesindeki bir kaç makyaj haricinde o yüzden vereceğim cevaplar ikisi içinde geçerlidir. Zaman zaman bizleri Ali Express, GittiGidiyor veya HepsiBurada üzerinden Peugeot 206 Anahtar Dış Kabı sipariş edip değişim yapıyorlar fakat içindeki çipi unutuyorlar siz sakın unutmayın eğer kayıp ettiyseniz yedek ile beraber bize gelmelisiniz eğer yedeği yok ise sıfırdan yapılacak çünkü online programlamada elinizdeki devre çöp olacaktır.

Peugeot 206 Anahtar Kopyalama

Arabanın genel yapısı uzaktan kumandalı ve normal yedek anahtar kabul ediyor burada kesenize göre tercih yapmanız mümkündür. Herhangi bir il veya ilçede Peugeot 206 Anahtar Kopyalama ihtiyacınız doğarsa mutlaka bizimle iletişime geçin herhangi bir maddi beklenti gözetmeksizin sizlere yardımcı oluruz. Ankara – Şanlıurfa – Mardin – Hakkari – Muş – Bitlis veya Van dolaylarından dahi arayabilirsiniz.

Peugeot 206 Anahtar Tanıtma İşlemi

Bazı zamanlarda Peugeot modellerinde uzaktan kumanda devre dışı kalıyor biz buna unutma diyoruz araba çalışır fakat kumanda etkisizleşebilir açma veya kapama butonuna basarak kontağı çevirdiğiniz zaman senkronize olacak akabinde hatırlama işlemi sonlanacaktır fakat diğer şekildeki tanıtma işlemlerinin tamamı servislerde kullanılan cihazlarla gerçekleşebilir.

Peugeot 206+ Plus Anahtar Kılıfı

Helva ekmek gibi değiştirip satışı yapılan bu ürün için bizlerle iletişime geçmeniz kafidir. Fakat söylediğim dış plastik koruyucu kılıf değil deforme olan, bozulan hatta tuş yerleri delinen Peugeot 206 Anahtarı için dış kılıf stoklarımızda var diğerleri aksesuar grubuna girer çokta sağlıklı değil devreyi terletip oksit yapmasına sebebiyet veriyor.

Peugeot 206 Aracımın Anahtarı Tamamen Kayboldu Kapılarda Kapalı

Nerede kaldıysanız oraya gelebiliriz böyle bir hizmetimiz var özellikle yeni nesil ticari anlayışımızla nasıl tercih sebebi oluruz bunun hesaplarıyla günlerimiz geçiyor. Kapıları kapalı halde mağdur olan bir Peugeot 206 sahibi lokasyon paylaştığı andan itibaren arabayı kıpırdatmadan yerinde uzaktan kumandasıyla beraber anahtar yapmamız mümkündür ayrıca kaskodan faydalanıp cebinizden ücret çıkmamasını sağlayabiliriz.

7 Comments

 1. ibrahim çelik

  kardeşim hayırlı geceler sorum su ben karamandayım burda anahtar yapımından anlayan yok ellerındeki sustalı anahtarlar da eski yıpranmış şeyler bende 2004 model peugeot 206 var ve sustalıya cevirmek istiyorum tabi cevirirken gözede hitap etmeli bu yukarıdaki videodaki anahtarı çok beğendim acaba bizim anahtar buna olurmu birde bu anahtarın fiyatı nedir acaba kargo ile gönderebilirmisin burada artık birine aktarımını yaptırırım. şimdiden teşekkür ederim

  • oto anahtar

   İbrahim bey hayırlı sabahlar. Öncelikle açık ve net şekilde sorunuzu yönelttiğiniz için teşekkür ediyorum. Peugeot 206 anahtar için sustalı anahtarlık gönderirimiz var, hatta zaman zaman kargo ile hizmet ettiğimiz oluyor. Ancak sizin aracın toplamda 4 ila 5 adet serisi bulunmakta yani araba üzerinden işlem yapılmalıdır. Size göndereceğimiz 1 tane seri olmaz ise iş orada sarpa saracağından problem doğabilir.

 2. Yılmaz Yetkin

  İyi günler, 2005 model Peugeot 206 anahtarım suya düştü, kuruttuktan sonra bir süre daha çalıştı sonra kart oksitlendi ve çalışmaz hale geldi
  Çip mevcut sadece kart değiştirilerek çalışır vaziyete gelir mi, fiyat bilgisi verir misiniz

 3. Gökhan

  Merhaba, aracım 206 plus 2010 model
  ikincielaldım ve iki tane manuel anahtar verdiler, benim aracıma uzaktan kumanda olur mu (orjinalinde var mı?)

  • oto anahtar

   Gökhan bey peugeot 206 anahtar üzerinde uzaktan kumanda özelliği mutlaka olması gerekiyor. 2001 yılından sonra çıkan bütün araçlarda peugeot 206 uzaktan kumandalı anahtar sistemi bulunmaktadır.

 4. Murat

  Merhaba Peugeot 206 2004 model aracımın kumandasındaki elektronik levha deforme oldu tuşlar basmıyor sizden levha temin edebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir