Menü Kapat

Renault Clio 5 Kart Anahtar

Renault Clio 5 kart kopyalama

Yeni Renault Clio 5 makyajlı kasası ve eklenen özellikleri ile yine beğeni kazandı. Keyless go anahtarsız giriş ve çıkış özelliği bulunan araç için önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacağız. Anahtarsız giriş ve çıkış nedir ? Kısaca bahsedeyim. Araç üzerinde bulunan antenler sayesinde çantadan veya cepten çıkarılmadan arabanın kilitlenip açılması özelliğidir. Kontak yerine Start / Stop düğmesine basarak araç çalıştırılabilir. Üç farklı paketten oluşmaktadır. Bunları sıralamak gerekirse; Renault Clio 5 Joy, Renault Clio 5 Touch ve Renault Clio 5 icon olarak adlandırılır.

Renault Clio 5 Yedek Kart Kopyalama

Ülkemizdeki araçların donanımından bahsederken kart dediğimiz zaman herkes ne demek istediğimi anlıyor. Kontağı bulunmayan araçların anahtarlarına kısaca ” Kart ” deniyor. Bazen bu ürünler” Smart Key ” olarak da adlandırılır. Renault Clio 5 kart anahtar nasıl kopyalanır ? Diye soracak olursanız… ” Bu sadece bilgisayar sayesinde gerçekleşir.” İşlem, araca herhangi bir zarar vermez. Garantiyi bozmaz veya yazılımını değiştirmez. Yaklaşık olarak Renault Clio 5 Kartlı Anahtar Kopyalama işlemimiz ortalama 10 dakika sürer.

Renault Clio 5 Kart Anahtar Pili ve Fiyatı

Aracın uzaktan kumandası üzerinde bildiğiniz ” 2032 ” Pil bulunur. Eğer araç size ” Pil bitiyor uyarısı veriyor ise en kısa zamanda değişimini yapmalısınız. Peki pil bittiği Renault Clio 5 Kart Anahtar ile araba çalışır mı ? Elbette çalışır. Renault Clio 5 Anahtar ( Kart ) Sırt üstü start düğmesine basılarak araç pilsiz de çalışır. Akü bittiği zaman arabaya giremiyorum diye üzülmeyin… Kart içindeki mekanik anahtar ile şoför kapısını açın! Benim aracımda kilit yok demeyin” Kapı kolunun yanındaki kapağın altında kilit bulunmaktadır. Güncel bilgi vermek doğru olur ise; Renault Clio 5 Kart anahtar pili fiyatı 20.00 liradır. Marka önermemi isterseniz Panasonic veya Varta diyebilirim.

Renault Clio 5 kartlı anahtar
Renault Clio 5 kartlı orjinal anahtar
Renault Clio 5 Kart Anahtar Fiyatı

Yan sanayi ve orjinal olarak iki farklı ürün bulunur. Firmamız kesinlikle bu tarz araçlarda yan sanayi ürün kullanmamaktadır. Daha sonra kasko ve sigorta konusunda endişeleri olanlar için kesinlikle tavsiyemiz üretici standartlarında ürün kullanılması gerektiğidir. Kullanım konusunu ele alırsak; Orjinal her zaman daha uzun ömürlü ve sorunsuzdur. Şuan için Renault Clio 5 Kartlı Anahtar Fiyatı firmamız da 550 liradır. Stoklarımıza indirimli ürünler bulduğumuz zaman fiyatlarımızı düşürüyoruz.

  • Renault Clio 5 Kart Anahtar kopyalama süresi 15 dakikadır.
  • İşlem sırasında aracın kimliği, yazılımı veya donanımları değiştirilmez.
  • Araç garanti kapsamı dışında kalmaz.
  • İstenmeyen bir durum ile karşılaşıldığı zaman yapılan Renault Clio 5 Kart anahtar sigorta tarafından kabul görür.
  • Ruhsat sahibi haricinde hiç gerçek veya tüzel kişilere Renault Clio 5 yedek anahtar kopyalama yapmamaktayız.

Son olarak sizlere aktarıp söylemek istediklerim var. Renault Clio 5 aracınız var ve anahtarının kopyalandığını düşünüyorsanız cihaz ile sildirme yaptırabilirsiniz. Lakin araba olmadan kopyalama, çoğaltma veya kart yedekleme işlemi mümkün değildir. Teknoloji şuan böyle bir imkan sağlamıyor. O nedenledir ki biz her daim Oto Anahtar kopyalama işlemleri için arabayı görmek istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir