Menü Kapat

Volkswagen T-Roc Anahtar

Volkswagen T-Roc Anahtar

Volkswagen AG (VAG) grubu araçlarında 2013 yılında büyük bir değişiklik oldu. Bu sebeple bir dönem VAG grubu araçların immobilizer anahtar sorunlarına müdahale edemedik. Çünkü yeni nesil araçların anahtar sistemlerinde kopyalama yapmak için gerekli yazılımı bekledik. Lisanslı anahtar kopyalama cihazımız yeni yazılımla güncellenince bu yeni model Volkswagen araçların anahtar sorunlarını çözmeye başladık. Volkswagen T-Roc, Volkswagen Polo, Skoda Octavia, Seat Leon, Seat İbiza ve yeni Skoda Fabia modelleri için anahtar sistemi yazılımları güncellendi.

Bu dönemde Volkswagen T-Roc anahtar kopyalama işlemleri de yapılamadı. T-Roc araç sahipleri yedek anahtar için yetkili servislere mecbur kaldı. Bu durum birçok mağduriyet ortaya çıkardı. Aylarca servisteki siparişleri bekleyenler oldu. Ayrıca, yetkili servisler çok fahiş fiyatlarla çalışma yaptığı için Volkswagen T-Roc sahipleri gibi bu gruba ait birçok araç sahibi mağdur oldu. Anahtar sistemi yazılım güncelleme yapınca müşterilerimiz de rahat bir nefes aldı! Peki, Volkswagen T-Roc anahtar kopyalama nasıl yapılır? Volkswagen T-Roc yedek anahtar sorunları nasıl çözülür? Merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını makalemizde derledik!

Volkswagen T-Roc Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır?

Volkswagen T-Roc anahtar kopyalama işlemlerini oldukça kaliteli ve garantili olarak sunuyoruz. Stoklarımızda Volkswagen T-Roc anahtar kabı modelleri bulunuyor. Kayıp olan ya da verilmeyen yedek anahtarların yerine yeni bir anahtar kopyalayabiliriz. Ya da mevcut orijinal anahtarınızı kaybettiyseniz sıfırdan anahtar üretebiliriz. Aracın hiçbir yerini sökmeden maymuncukla kapıyı açarak, yeni anahtarı bilgisayarla araca kopyalıyoruz. Bu konuda işi bilmeyen ve kendini “Oto Anahtar” olarak tanıtın kişilere aracınızı teslim etmeyin! Aracınızı kapı kilidini ve kontağını sökerek birçok masraf çıkarır. Bazı parçaları değiştirebilir!

Volkswagen T-Roc Orjinal Anahtar
Vokswagen T-roc orjinal anahtar görseli
Kayıp veya alınmış Volswagen T-Roc orjinal Anahtar iptali

Bizim yaptığımız anahtar kopyalama işlemi tamamen yazılımsal bir işlemdir. Kayıp olan ya da satın alırken teslim edilmeyen uzaktan kumandalı T-Roc anahtar aracın hafızasından siliniyor. Yeni anahtarın kodu hafızaya kaydediliyor. Her şey bilgisayar üzerinde gerçekleştiriliyor. İster iş yerimize gelerek ister konumunuzda Volkswagen T-Roc Yedek Anahtar kopyalama işlemi yapabiliriz. Aracın garanti dışı kalması veya kimlik değiştirmesi gibi aslı olmayan söylemlere itibar etmeyiniz.

Volkswagen T-Roc Anahtar Hakkında Sorular

Volkswagen T-Roc araç sahibi olan birçok müşterimiz var. Bize birçok sorular yöneltiyorlar. Bu sorulardan bazıları sizin de işinize yarayabilir. İşte Volkswagen T-Roc anahtar hakkında merak edilen bazı soruların cevapları…

Volkswagen T-Roc anahtar pili nasıl değiştirilir?

Volkswagen T-Roc uzaktan kumandalı anahtar pili standart “CR 2025” tip pildir. Ayrıca Volkswagen T-Roc anahtar pili fiyatı 10.00 lira ila 20.00 liradır. u pil biterse değiştirmek için anahtar kabı arka kapağını sökerek kendiniz değiştirebilirsiniz!

  • Volkswagen T-Roc yedek anahtar var ama çalışmıyor, ne yapmalıyım?

İkinci el Volkswagen T-Roc satın alıyorsanız orijinal anahtar ile birlikte yedek anahtar teslim edildiği halde yedek anahtar çalışmayabilir. Bir müşterimiz benzer bir sorun yaşadı. Orijinalinde iki adet uzaktan kumandalı anahtar teslim edilmiş. Anahtarları test etmiyor, başka araca ait bir yedek anahtar veriliyor. Yani bu anahtar Volkswagen T-Roc araçta hiçbir işe yaramıyor. Bu sebeple ikinci el araç alırken mutlaka yedek anahtar isteyen ve ayrıca yedek anahtarın çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

  • Volkswagen T-Roc anahtar kronik sorunu nedir?

Volkswagen T-Roc anahtar kronik sorunu birçok aracın anahtarında vardır. En önemli sorun, anahtarın kırılması problemidir. Bu anahtarlar dipten kırılıyor. Bu durumda sakın servisten gidip sıfırını istemeyin! “Nasıl olsa kaskom var!” diyerek yeni bir anahtar yaptırmaya kalkmayın. Hem çok beklersiniz hem de büyük paralar ödersiniz. Bu kırılma sorununda sadece anahtar dış kasası değişebiliyor. Hatta daha kaliteli ve daha gösterişli bir Volkswagen t-roc anahtar kabı ile değişim yapabiliriz.

  • Volkswagen T-Roc anahtar kılıfı değişmesi nasıl olur, kendim yapabilir miyim?

Volkswagen T-Roc anahtar kılıf enjeksiyon baskıdır. Bunun değişimini sadece bizim gibi immobilizer anahtar uzmanları yapabilir. Volkswagen T-Roc anahtar kılıf değişimi sonrası gerçekten çok daha güzel ve makyajlı haliyle göz kamaştırıyor!

Volkswagen T-Roc anahtar fiyatı ne kadar?

Volkswagen T-Roc yedek anahtar fiyatı, yapılan işleme göre değişebilir. Bunun için marka ve modele göre fiyat veriyoruz. Ancak yetkili serviste çok fahiş fiyatlar istendiğiniz bilmelisiniz! Bizim fiyatlarımız yetkili servis anahtar kopyalama fiyatlarının üçte biri kadardır. Güncel fiyatlarımızı bizlerden isteyin fakat şuan için Volkswagen T-Roc Anahtar Fiyatı 400.00 liradır. Orjinal ve sene garantili olup senelerce sorunsuz kullanacağınızı garanti ediyoruz.

Volkswagen T-Roc anahtar krom var mı?

Volkswagen T-Roc anahtar krom makyajlı modeli stoklarımızda mevcuttur. Sayfadaki görsellerde makyajlı Volkswagen T-Roc anahtar modelini inceleyebilirsiniz! Bizimle irtibata geçerseniz bu konuda size gerekli bilgileri ve görselleri gönderebiliriz!

Son olarak bir not bırakalım;

Volkswagen T-Roc anahtar sorunlarında ilk olarak bizi arayın! Uzaktan kumanda tuş takımı bozulması, anahtarın suya düşmesi veya darbe alması gibi durumlarda mutlaka bizimle iletişime geçin. Herkese tamir ettirmeyin; tamir edilebilecek bir anahtar daha da bozulabilir! Her türlü anahtar sistemi probleminde 7/24 hizmetinizde olduğumuzu sakın unutmayın!

2 Comments

    • oto anahtar

      Semih bey Volkswagen T-Roc yedek anahtar yapımı için arabaya ihtiyacımız var. Yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Arabanın üzerine kayıtlı veya eski sahibinde kalan uzaktan kumanda etkisizleştirilerek yerine yenisi yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir