Menü Kapat

Renault Megane 4 joy anahtar

Renault megane 4 joy anahtar

Renault Megane 1 – Renault Megane 2 ve Renault Megane 3 furyası bitti bitiyor dediğimiz anda üretilen Renault Megane 4 kasası yine ülkemizde en çok tercih edilen otomobiller arasına girdi. Renault Megane 4 modelinin hem Joy hemde İcon modellerini inceledim Renault megane 4 kartlı anahtar için diyecek bir lafım yok beton gibi yapmışlar hemde Megane 3 gibi arıza vermez malzemesini şişkin ve dolgun yapmışlar lakin Renalut Megane 4 joy anahtar için aynı şeyi söylemek doğru olmaz daha şimdiden onlarca kasa değişimi gerçekleştirdik. Renault Megane Joy yedek anahtar yartırmayı düşünenlerin bilmesi gereken en önemli hususlardan biri şudur, araba uzaktan kumandasız anahtar kabul etmiyor mutlaka orjinal Renault megane 4 joy sustalı anahtar kopyalama işlemine start vermek durumundasınız yani arabayı satacağım çalıştırsa yeter diyorsunuz ya maalesef uyum sağlamıyor.

Renault megane 4 sustalı anahtar

İçerisinde 4A Htag Aes yazılım bulunan renault megane 4 sustalı anahtar arka kapağı beyaz şekilde üretilerek beğenileri üzerinde topladı. Açma, kapama ve bagaaj tuşlarıyla özellik olarak tam donanımlı olan Renault Anahtar kalite olarak iyi ancak uzun ömürlü değildir. Arka tarafındakı beyaz kapağın çok kısa sürede deformasyona uğradığına gözümle şahit oldum ve ayrıca ön tuşların özellikle kiralık araçlarda çok daha kısa sürede delinip kullanılamadığını analiz ettim.

Renault megane 4 sustalı anahtar kabı değişikliği

Ürünün hakkını yiyeyem Renault Megane 3 ve Renault Fluence modellerindeki elektronik devreden çok daha kaliteli butonlarla donatılmış olup arızalanmasını en alt seviyeye kadar indirmişler. Ürünün immobilizer anahtar kopyalaması ve sustalı anahtar kabı & kasası değişikliği haricinde istekler olacağını düşünmüyorum. Ürünün ön ve arka taraflarında vida yok geçme dediğimiz sistemle üretilmiş dikkatlice ince tornavida yardımıyla açılıp değiştiriliyor.

Renault megane 4 anahtar kapağı

Arka kapağı derken telefonum bir kaç kere Renault megane 4 kart anahtar için çaldı arka tarafındaki kapağın düştüğü konusunda şikayet aldım özellikle dükkanımızdaki ürünlerin içini açıp kontrol ettim nasıl düşürüldüğünü hala anlamadım ancak Renault megane 4 kart kasası ve kabı üretildi isterseniz komple değiştirebilirsiniz sadece kapakta var ücreti 125.00 lira hemen geçmeden renault megane 4 anahtar kapınında fiyatı aynıdır lakin renault megane 4 kontak anahtarı yani sustalı olandan herhangi bir şikayet almadım.

Renault megane 4 sustalı anahtar fiyatı

Araç gelmeden yapılır mı sorunu hemen cevaplıyayım üzülerek söylüyorum olmuyor cihaz bağlamamız şart ücreti şuan için 300.00 lira yetkili servislerden hizmet almanıza hiç gerek yok sattığınız zaman veya kasko sizden ürünü istediği zaman teslim aşamasında herhangi engelle karşılaşmayacaksınız kimse yapıldığını anlamaz ki zaten ortada 3. kişileri bağlayan veya ilgilendiren bir durum bulunmamaktadır. Sizlerden ricam belli zaman sonra çalışmıyormuş, motoru kilitliyormuş hatta 300 basmadan sonra devre dışı kalıyormuş gibi hurafelere aldırış etmeyip doğru araştırmalarınızın size kazandırdığı maddi manevi değerlerden yararlanın.

Renault megane 4 joy anahtar pili

Hemen arka taraftaki beyaz kapağı kaldırın orada yatan 2032 pili göreceksiniz ince uçlu aparatla hafif kanırttıktan sonra pil yerinden fırlayacaktır akabinde yenisini takıp kapağı kapatın ancak dikkat etmeniz gereken püf noktası pilin yazılarını okuyacağınız şekilde takmanızdır. Renault Megane 4 anahtar pili fiyatı 10.00 lira olup Joy vey İcon olarak farklılık yoktur.

Kayıp olan Megane 4 jo anahtar araç üzerinden silinir mi veya iptal edilir mi ?

Galeriden ikinci el olarak satın aldığınız ve yedeğinin olmadığını noterte öğrendiğiniz Renault Megane 4 modeli arabanızın hafızasındaki immobilizer anahtar cihaz bağlanarak iptal edilebilir. Arabanın kimliği veya garantisinde değişiklik olmadığı gibi kaskodanda faydalanmanız olasıdır.

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir