Menü Kapat

Seat Leon Fr Anahtar

seat leon fr yedek anahtar çoğaltma

Bu konuya başlık atarken biraz duygulandım diyebilirim, 2014 yılında volkswagen, seat ve skoda modellerinin anahtar yapısı değişti. Almanlar MQB adında yeni bir yazılım geliştirip yedek anahtar kopyalama hususunda önümüzü kesmeye çalıştı, kısa süreliğinede olsa bunu başardılar, 2014-2015 yılları arasında yeni model seat, volkswagen, skoda kontak anahtarı kopyalatmak isteyen kullanıcılar bu hizmeti sadece yetkili servislerden alabiliyordu, tabiki fiyatlar oldukça yüksekti. İstinye Oto Anahtar olarak teknolojiyi daima yakından takip ediyoruz, dolasıyla 2015 yılının sonlarına doğru, yukarıda belirttiğim bütün modellerin anahtar kodlarına erişim sağladık. Yazımın devamında seat leon fr anahtar yapısını sizlere anlatmaya çalışacağım, ve karşılaşabileceğiz problemlerin tamamını sizlerle paylaşacağım.

Seat Leon Fr Anahtar Çoğaltma

Bugün istanbulun heryerinde seat leon fr anahtar kopyalaması yaptırma imkanınız var, fakat tercih ettiğiniz usta çekirdekten yetişmiş immobilizer anahtar konusunda uzman biri olmalı, buda yeterli değil kullandığı malzemelerin hepsi orjinal olmasada, orjinalini aratmayacak birinci sınıf ürünler kullanmalı. Aksi halde ileride sizi biraz üzebilir, malesef hırdavatcıdan nalbura bir çok kişi oto anahtarcısı olduğunu iddia ediyor. Seat leon fr kullanıcılarına yaptığımız anahtarlar en az 2 yıl garantili olup kozmetik yapısı kusursuzdur, ruhsat sahibi olmanız şartı ile çok kısa sürede makul fiyata yedek anahtar kopyalama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
“Birşey olmaz ben anahtarımı asla kaybetmem, yedek anahtar gereksiz” demeyin.
Kimse anahtarını kaybetmek istemez ama biz hergün yolda kalan araçlara gidiyoruz, İhmal etmeyin pişman olmazsınız. Farzedelim iki anahtar birden kayıp ne olacak. 2010 yılından başlayarak Seat Leon üzerinde başarılı olduğumuz hususları sizler için sıraladım.

 • 2010 Seat Leon yedek anahtar
 • 2011 Seat Leon orjinal anahtar
 • 2012 Seat Leon kontak anahtarı
 • 2013 Seat Leon immobilizer anahtar
 • 2014 Seat Leon anahtar kopyalama
 • 2015 model seat leon anahtar çoğaltma
 • 2016 Seat Leon kumandalı anahtar
 • 2017 seat leon sustalı anahtar

Seat Leon Anahtarlarım Kayboldu Aracım Kilitli Kaldı

Üzgünüm ama işleriniz aksayacak, cebinizden üç katı para çıkacak onca vaktiniz boşuna heder olacak yaptınığınız telefon trafiği cabası. Malesef her anahtarcıyım diyen ustanın yapabileceği bir iş değil, aracın kapısını açmak bile büyük ustalık gerektirir, öyle kulaktan kulağa dolaşan, tansiyon aleti gibi birşey ile şişirdi açtı gibi yöntemler bu araçta işlemez, Özel maymuncuğu profesyonelce kullanabilen tecbürubeli ustalar tarafından kapı kilidi manüel çevrilirse ancak ozaman kapı açılır. Hadi açıldı diyelim artık aracın içerisine girdiniz, kontağın mekanik anahtarını üretmekte hiç kolay değil, şifreleri okuyarak lazer kesim cihazı kesilmelidir. İmmobilizer anahtar kodlaması orjinal lisanslı cihaz ile yapılmalı, programlama yapılırken yapılacak küçük bir hata pahalıya patlayabilir. Seat leon fr kayıp anahtar kodlaması büyük ustalık ve tecrübe gerektirir, çocukluğumuzdan beri kardeşimle birlikte baba mesleğimizi devam ettiriyoruz gelişen teknolojinin daima ensesindeyiz, cihazlarımız sürekli güncel, kaliteli hizmet sunmak için araştırmalarımıza bir gün bile ara vermiyoruz.

seat leon fr anahtar
Orjinal seat leon fr anahtar kopyalama

Seat Leon Fr Sustalı Anahtar Kasası

2014 yılından sonra makyajlanan seat leon fr sustalı anahtar kabı tam bir tasarım harikası demek yerinde olur, anahtarın görseli son derece sade ve şık. Sağlamlık açısından henüz daha iyisi üretilmedi, senelerce sorunsuzca kullanabilirsiniz, lakin üretici firma yine yedek parça satışından gelir elde etmek adına her zaman olduğu gibi küçük bir kusur tasarlamış, seat leon fr sustalı anahtar bir yıl kadar kullanıldığında kumanda üzerindeki lastik butonlar yavaş yavaş şişmeye başlar, bu durum kullanım açısından sorun çıkarmasada görsel anlamda kullanıcıları rahatsız eder. Tabiki yetkili servis size bu ürünün dış kabını temin edemez dolayısıyla yeni anahtar spariş edecek, ancak böyle bir şey tabikide çok gereksiz olacak, türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçmeniz yeterli, seat leon fr orjinal anahtar dış kabı daima stoklarınızda bulunur, üstelik montajlama için görüntülü destekte veriyoruz.

seat leon anahtar kabı orjinal

Dipten yani susta mekanizmasının uç tarafından kırıldığını bir kaç kez gördüm ve değişikliği dükkanımızda bizzat kendim yaptım. Müşterinin kırılmadan dolayı yetkili servise müracaat ettiğinde yenisinin getirtileceği söylenip 890.00 lira gibi fatura çıkacağını dile getirmiş. Müşterimizin detaylı araştırma yapması sonucu Seat Leon Orjinal Anahtar Kabı değiştirsem bu sorunu çözerim düşüncesinin ardından ürün bizlere kadar geldi. Yazımızın içerisine birazdan paylaşacağım özellikle kendi çekimlerim olan bu resimleri inceleyince söylediklerimi daha net algılayacaksınız.

seat leon anahtar yapımı

2008 yılından başlayıp 2019 yılına kadar gelelim Seat Leon ve Seat Leon Fr olmak üzere iki farklı modele son ruhsat sahibinin isteği doğruldusunda oto anahtarı kopyalatmak mümkündür. Kumanda özelliği bulunan sustalı anahtar fiyatı diğerine göre bir tık daha yüksektir. Uzaktan kumanda özelliği bulunmadığı halde arabayı çalıştıran Seat Anahtar içerisinde immobilizer çip bulunduğunu ve program olmadan çalışmayacağını unutmayınız.

Seat Leon anahtar Fiyatı

2008 – 2009 – 2010 – 2011 ve 2012 model Seat Leonların tamamının sadece arabayı çalıştıracak şekilde kopyalanan kontak anahtarı 90.00 ila 100.00 lira arasındadır. Yine 2013 yılında yazılım değişti eski tip dediğimiz UDS TİP kumandalı Seat Leon anahtar 240.00 liradır. MQB özellikli 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 ve 2018 model Seat Leon Fr veya normal standart kasa yapısına ait Leon`un yine kumandalı orjinal sustalı anahtar fiyatı ise 400.00 liradır. Kodlama, programlama ve diş açma dahil olup sizlerden ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Seat Leon Anahtar pili ve Fiyatı

Eski modelleri hatırlamıyorum lakin 2013 yılından itibaren Seat Leon anahtar pili zayıfladığı zaman değiştirin uyarısı vermektedir. Pil orjinal cr 2025 olup fiyatı 10.00 liradır.

2 Comments

 1. İbrahim mercanoğlu

  Mrb ben hatay da yaşıyorum orjinal yedek anahtarımı kaybettim. Uzaga hizmen nasıl veriyorsunuz diger anahtarın da gelmesi mi gerek size

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir