Menü Kapat

renault megane 2 anahtar kaybettim

Renault megane 2 orjnial kart

2003 ve 2004 yıllarında Renault Megane 2 ve Renault Laguna 2 modellerinde kartlı anahtar karşımıza geldi. Eskiden yüzlerce hatta binlerce insanın Fransa`dan sipariş edeceğiz diyerek canları yakıldı hatta sistem hala aynı değişmedi Renault Megane 3, Renault Megane 4, Renault Clio 4, Renault Captur ve Renault Latitude araçlara sipariş ederek tabir caizse bir çuval para talep ediyorlar, Renault megane 2 kartlı anahtar kaybettim diyerek servise başvuru yapanların 15 gün beklediğini hepimiz biliyoruz peki neden araştırma yapılmıyor her zaman bir çözüm yolu bulunur mantığını neden uygulamıyoruz evet kafamızda kalıplaşmış o cümle ” YETKİLİ SERVİSTEN BAŞKASI YAPAMAZ ” hayır kesinlikle kabul etmiyorum bırakın kurtarıcı çağırıp arabayı yetkili serviste 1 ay yatırmayı kilitli kalan kapıları camı kırmadan veya kapı sistemini bozmadan açarak Renault Megane 2 Orjinal Kart Anahtar kopyalama yapıyor çalıştırıp sizlere teslim ediyoruz.

Renault megane 2 Kart Fiyatı

Artık Renault Megane 2 modellerine genellikle bizim gibi orta sınıf insanlar bindiğinden dolayı kasko yaptırılmıyor ama eğer arabanız full paket kaskoluysa ve nasıl olsa cebimden çıkmayacak şirket ödeyecek diyorsanız YANDINIZ!!! cebinizden para çıkmayacak lakin indiriminiz iki kat aşağı düşecek ve arabanın hanesine hasar kaydı notu düşülecek bu konuda dikkat etmenizi öneriyorum, Renault megane 2 orjinal kart fiyatı yetkili servislerde 760.00 lira diye hatırlıyorum fakat bu fiyat bizim firmamızda 175.00 liradır ancak kapıları kilitli halde dükkanımızdan farklı konumlarda bulunan araçlar için cüzzi miktarda servis ücretimiz oluyor bilginize sunarım en sağlıklısı güncel fiyat bilgisini almanız olacaktır.

Renault Megane 2 Kapıları Açmıyor

Renault megane 2 kanrtlı anahtar
Renault megane 2 kartlı anahtar özellikleri

Renault Megane 2 kartlı anahtar eğer kapıları açmıyorsa pil yataklarını kontrol etmek şart zaten pili çıkarıp baktığınızda orada iki farklı ayak göreceksiniz onları hafifçe kanırtarak öne doğru aldığınızda temas sağlanacak ve kart çalışmaya başlayacaktır lakin önce mutlaka pilin bitik olup olmadığını kontrol ederek yenisini takın, dediklerimi yaptığınız halde Renault Megane 2 kartlı anahtar kapıları açmamaya devam ediyorsa içinin dikkatlice açılıp tamir edilmesi gerekmektedir.

Renault Megane 2 kartlı Anahtar Kayboldu

Elinizde yedeği varmı arabanızı sürebiliyor musunuz bilmiyorum fakat size önerim en yakın yetkili servise giderek arabayı yeniden programlatmak olacaktır ( yenisini sipariş edin demiyorum ) kayıp olanı sildirdiniz araba eskisini tanımayacak hale geldi ( servis bu işlemden sizden para istemez ) şimdi en yakın Renault megane 2 yedek kartlı anahtar çoğaltabilen bir işletmeye giderek uygun fiyata orjinal olarak yenisini almanız olacaktır korkmayın arabanıza zarar gelmez yeter ki araştırmayı düzgün yaparak işinin ehlini bulun. Renault Megane 2 kart yazılımı 46 Cripto Megamos özelliğine sahip kodlama yapıldığında uzaktan kumandalar hemen çalışacaktır. Size en önemli uyarım renault megane 2 kartı kesinlikle ön ve arka cebinizde koymayın esnediğinde hemen bozulabilecek yapıya sahip olduğundan cekit veya çantalarda taşınması oldukça önemlidir.

Renault Megane 2 Araçları Kartsız Çalıştırma

Aracı neden kartsız çalıştırma ihtiyacı duyduğunuzu bilmiyorum lakin oldukça fazla sorulan sorular arasında olduğundan cevaplamak istedim. Arkadaşlar Renalut megane 2 araçlar kesinlikle kartsız kopyalanmaz yani halk arasında düz kontak diye tabir edilen sistem kesinlikle işlemez probleminiz varsa arıza tespit cihazı bağlanarak sorun çözülecek neresi hatalıysa müdahale oraya gerçekleştirildikten sonra normal standartlarına gelen araba zaten çalışacaktır.

Not: Renalut megane 2 orjinal kartlı anahtar pili 2025 zaten değiştirmesi çok basittir. Ürünü bulmanız için elektronik marketlere göz atmanız kafidir ayrıca Duracell, Varta ve Gp kullanmanızı tavsiye ediyorum. Gp 10.00 lira Duracell ve Varta piller en fazla 20.00 liradır.

Renault megane 2 kart devresi

Önümüzdeki günlerde ülkemizin her yerine göndermeyi düşündüğüm renault megane 2 kart anahtar devresi sayesinde orjinal olan kumandalarını hayata döndürebileceksiniz. İstediğiniz taktirde yanına boş kart kabı koyarak onarım tamamlandıktan sonra yeni kap sayesinde evet Fransa`dan getirttim diyebilecek o kaliteyi sizlere sunacağız. Sözünü ettiğim kart devresi sayesinde suya düşmüş, ateşte yanmış ve üzerinden araba geçmiş elektronik devreler kurtulacak nasıl mı ? sadece yazılımı aktararak işi çözeceksiniz ben uğraşamam garanti olsun diyenlerin ürünlerini dükkanımıza alarak biz halledip geri yollayacağız. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyorum. Özetle bugün ki konumuzdan anlatmak istediklerim şöyle;

 1. Renault megane 2 kartlı anahtar tamamen kayıp olsa dahi kilitli kapıları açılarak bulunduğu konumda çalıştırılabilir.
 2. İkinci el olarak satın aldığınız Renault Megane 2 araçlarınızın kartlarının onarılarak tamir edilebilir olduğunu anladınız.
 3. Renault megane 2 kart devresi sayesinde ülkenin her yerinden kartların tekrar kullanıma açılacağını biliyorsunuz.
 4. Renault Megane 2 orjinal anahtar kopyalama veya çoğaltma işlemi için Fransa`dan sipariş edip 1 ay beklemek zorunda olmadığınızı öğrendiniz.

Eksik kaldığımız konuları veya başınızdan Renault Anahtar ile ilgili unulutmaz anılarınızı bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. Amacımız gerek ülkemiz gerekse dünyanın her yerine sağlıklı bilgileri kavuşturmaktır hepinize keyifli sürüşler diliyorum.

Murat ÇELİK / Anahtarlarafisildayanadam

22 Comments

 1. Nuray

  Megan 2 aracımın anahtarı kayıp yetkili servisten istesek nasıl yadımcı olunabilir acaba faprikadanmı isteniliyor bilmiyorum bilenler yardımcı olabilirmisiniz

 2. Gürkan Demirhan

  2008 Megane 2 previlage kartlı sistem aracım var,yedek anahtarını kaybettim yedeğini yaptırmak istiyorum.Ayrıca manuel açma anahtarını da kopyalayabiliyormusunuz,toplam maliyet ne kadar olur,yeriniz nerede.

 3. Enes Doğukan ÇOBAN

  Merhaba, yeriniz tam olarak nerede yedek anahtar mevcut ama kapıları açıp kapatması çalışmıyor araç ile direk yerinize gelip hizmet almak istiyorum istanbul avrupa yakasındayım kapıları kilitleyemediğimden dolayı sürekli kapalı otoparkta tutuyorum aracımı 3 gündür bu şekilde yorumu gördüğünüzde dönüşünüzü rica ederim

  • Abdüllkadir

   Merhaba iyi akşamlar benim yedek anahtarım calışmıyor bir calışıyor ama yedek anahdarımıda aktif hale getirmek istiyorlar nasıl yardımcı olabilirsiniz

 4. Şener Sağlam

  Merhabalar, 2005 Megane II Authentique aracımın anahtarı arızalandı, kutusunu açarken bobine hasar verdim ve açtığımda pil kutup ayaklarından birinin kırık olduğunu gördüm, böyle bir durumda tamir masrafı ne olur ve kopyalatmak istesem araçla birlikte mi yapıyorsunuz bu işlemi, kartı kargolamam yeterli olur mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir