Menü Kapat

Opel İnsignia Anahtar

orjinal opel insignia anahtar

Geniş kapsamlı bir konu olduğu için biraz uzun olacağı kesin fakat aradığınız bütün sorulara cevap bulacaksınız sizler için saatlerimizi ayırdığımız konularımızı sonunda kadar okumanızı tavsiye ediyor sağlıklı bilgiler içerdiğini her defasında beyan ediyoruz. Opel İnsignia orjinal anahtar fabrikadan 2 adet uzaktan kumanda ile piyasaya sürülmüştür ancak bir tane katlanabilir bir tanesi ise düzdür, genelde ikinci el alınan Opel İnsignia araçlar yedeksiz teslim edildiğinden orjinal halini bilin istedim. Opel İnsignia için en çok sorulan sorulardan bir tane ” MURAT BEY OPEL İNSİGNİA ORJİNAL ANAHTAR (burada kullanıcı katlanabilir özelliğine sahip olmayan düz kumandalı olandan bahsediyor ) SUSTALI OLARAK DÖNÜŞTÜRÜLEMEZ Mİ MALUM BÖYLE KULLANILAMIYOR EŞİME VERİYORUM İSTEMİYOR, ÇOCUĞUMA VERİYORUM İSTEMİYOR AİLE ARASINDA BİRAZ GEÇİMSİZLİK OLUYOR ” normalde olmuyor ama oluru var içerisindeki yazılımı çekerek sustalının içerisine yazarak katlanabilir hale getiriyoruz bu sayede 2 adet Opel insignia Sustalı anahtar sahibi oluyorsunuz lakin yanlış anlaşılma olmasın 3. olmuyor 3.sünü alabilmeniz için arabayla uğrayıp kodlama yapmamız şarttır sanırım burada anlaşılmayan bir şey yok.

İkinci El Opel İnsignia aldım yedeğini vermediler çok tedirginim!!!

Tahmin edebiliyorum evet gayet normal 80 – 90 bin lira para verip bütün emeklerinizi bağladığınız arabanın diğer anahtarı başkasında kim garanti edebilir gelip arabanın içerisine binilmeyeceğini veya basıp marşına götürülmeyeceğini o nedenle işinizi bilmeli sağlıklı önlemler almalısınız. Arabanız için hazırladığım yönlendirmelerimi dikkate alırsanız başınız ağrımayacaktır toplamda 2 maddelik önlem paketi var peki nedir bu önlemler;

opel insignia orjinal yedek anahtar
opel insignia orjinal yedek anahtar görseli
  • Opel İnsignia aracınızın immobilizer şifre sistemini ( elektronik kodlamadır ) değiştirip size verilmeyen veya henüz kimin elinde belli olmayan opel İnsignia orjinal anahtar araba üzerinden deaktif edilerek etkisizleştirilecektir.
  • Aldığınız kişinin güvenilir insanlar olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle kapı ve kontak göbeklerini değiştirin. ( çok fazla tutmayacaktır ev kapısı gibi düşünebilirsiniz 1 vida ile kontakta kapıda sökülüp değişebiliyor)

ÖNEMLİ!!! Opel insignia orjinal yedek anahtar verilmediği halde kasko yaptırdıysanız mutlaka dosyaya yazdırmalısınız ancak kasko yaptırdıktan sonra üst taraftaki 2 maddelik önlem paketini yetirene getirdiyseniz tedirgin olmanıza gerek yok yani kasko şirketini aramayın.

Opel insignia anahtar girişi nerede ?

Mekanik kontak özelliğine sahip olan Opel İnsignia modelini anlattıktan sonra Keyless go özelliğine sahip ( Anahtarsız Giriş ve Çıkış ) sistemlisinide anlatacağım fakat açıklayana kadar burada soruya cevap vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Kol dayamanın alt tarafında bakınca göreceksiniz. Bakın daha önce programlamasını yaptığım opel insignia keyless go özellikli anahtar videosunu izleyince göreceksiniz.

Opel insignia anahtar kayboldu

Güzel başlık oldu şimdi sıralayacağım işlemleri takip eder söylediklerime önem verebilirseniz nerede olursanız olun yardımımız dokunacaktır. Hani televizyonlarda ve radyolarda acil durum başlığıyla paylaşılan haber vardı hepimizin dikkatini çekti ” şase numarasından oto anahtarı yapma ” işte insignia için geçerlidir nasıl geçerli hemen onuda izah ediyim kafanızda canlansın.

Aslında şase numarasından yapılmıyor şase numarasından bilgilere ulaşılıyor, arabanız orjinalse kitapçıklarına bakın orada aracın güvenlik kodlarının yazılı olduğu küçük kart göreceksiniz elektronik kodu, mekanik kodu ve radyo kodunu barındırır işte oradaki kodlar sayesinde Opel İnsignia anahtar kaybettim diyerek aradığınız yerler sizlere kodları soracak varsa işiniz daha kolay yoksa yetkili servisi arayıp ruhsat ve kimlik bilgilerini göndererek kodların alınması mümkündür. Kodlar elinize geldiğinde Opel Anahtarı yapmak için donanımlarını dizmiş, tüm techizatlara sahip ve güvenilir işletmelerde CNC kesme makinesi ( otomatik makineler ) ve yazılımlar bulunur veriler girildiğinde sizlere aracınızın kontak anahtarını üretir tamam üretir üretmesine fakat alıp hemen ” VER USTACIM ARABAMI GİDİP ÇALIŞTIRAYIM ” mantığı yok yine bilgisayarla 15 dakikalık kodlama ve programlama işlemi şarttır.

Opel İnsignia İmmobilizer Sorunu

Hemen ardından ele alacağım opel insignia anahtar kabı ve değiştirme konusunu yazmadan önce kendi işimi kendim göreyim mantığıyla eskiyen anahtar kasalarını değiştirmek isteyen Opel kullanıcıları büyük hata yapıyorlar neden diyeceksiniz çünkü ürünlerde vida yok enjeksiyon baskı açılmıyor açerken kırıyorsunuz sonra ” Opel insignia immobilizer Sorunu ” yaşıyorsunuz kontağı çevirdiğinizde kilit işareti yanıp yanıp sönüyorsa arabanız çalışmayacaktır yedeğiyle deneyin yedeği yoksa ürün bizlere gelip onarılacaktır bilginiz olsun.

Opel İnsignia Yedek Anahtar Fiyatı

Yetkili serviste 850.00 lira olduğunu müşterimizle yaptığım görüşme neticesinde öğrendim fakat bizlerde fiyat kodlama ve programlama dahil 230.00 liradır ama siz her zaman söylediğim gibi güncel fiyat bilgisini bizlerden isteyin eğer vaktiniz kıymetli yoğun çalışıyorsanız bulunduğunuz konuma gelerek opel insignia yedek anahtar kopyalama yaptığımızı hatırlatırım tek isteğimiz ruhsat sahibi olmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir