Menü Kapat

renault megane 3 kartlı anahtar

renault megane 3 kart anahtar

2 Adet farklı paketle üretilen Renault`un en çok satanların arasına giren ve vatandaşlarımız tarafından bütün modelleri keyifle kullanılan Renault Megane 3 anahtar yapısından sizlere bahsedeceğim Renault Megane 3 Touch Plus modelinde kart tercih edilirken diğerinde bildiğimiz klasik katlanabilir sustulı diye tabir ettiğimiz standart oto anahtarı seçilmiş ne kadar ekmek o kadar köfte muhabbeti bu konuya biçilmiş kaftan olacaktır. Renault kart çok hassas bir yapıya sahip olduğundan dolayı kesinlikle üzerine oturulmaya veya esnemeye gelmez o nedenle büyük çoğunlukla bizi erkekler arıyor çünkü hanımlar çantaya koyduklarından bize hiç olumsuz dönüş yapmadılar unutmadan eşlerinin cebinde unutup yıkadıkları istisnadır. Ayrıca şunu özellikle belirtmemde fayda var ceketinizin cebinde kullandığınız renault megane kartlı anahtar arada bir kart yuvasına takılarak çalıştırılmalı keyless go anahtarsız giriş çıkış özelliği sayesinde siz arıza yaptığını anlayamazsınız fakat bu sefer pili biter direk yolda kalırsınız çünkü o zaman ” kart tanınmadı – kart okunamadı – hatası alır mağdur durama düşersiniz. Sizlere açıklayayım nedir bu hata büyük bir problem mi nasıl çözüm bulacaksınız.

Renault Megane 3 aracımın anahtarı çalındı

Eğer aracınız açık otoparkta ise hemen kapalı bir yere çekip muhafaza altına alın daha sonra mutlaka polis çağırıp zabıt tutturun daha sonra derhal zaman kaybetmeksizin ar

renault megane 3 kart anahtar
Renault megane 3 kart anahtar görselidir.

acın beyninden hırsızın eline geçeni sildirin. Seri kod numaralarından hangisi sizin elinizde hangisi onun elinde anlaşılıyor yetkili servisin veya bizim cihazlarımızda rahatlıkla görünüyor merak etmeyin mesela biz bu işlemi yaptıktan sonra kendisi ancak elindeki Renault Megane 3 yedek anahtarıyla çocuk oynatır. 

Renault megane 3 aracımın anahtarı çalındı Renault Megane 3 anahtar ve Keyless özelliği

Eğer aracın kapı kollarında siyah buton mevcut ise arabanızda bu özellik var demektir kronik hatası var mı evet var hemen cevaplıyayım şoför tarafındaki merkezi kilit pompasının arıza yapmasından kaynaklanan kilitleme ve açma problemi gerek yetkili servis gerekse özel servislerde bu hatayı düzeltiyorlar yüzlerce mağdur olup tek bir ağızdan şikayet eden insanların hatırına işlerinize geliştirmiş oluyorlar.

Renalut Megane 3 akıllı anahtar pili biterse yolda kalırmıyım ?

  • Hayır dünyada hiç bir immobilizer anahtar pili biti diye çalışmamazlık yapmak çünkü pil uzaktan kumandayı devreye sokup çıkarmaya yarayan güç kaynağıdır yaylada hatta denizde uzaktan kumandanın pili bitti diye yolda kalmanız veya arabanızı açamıyor olmanız markanın güvenilirliğini yitirir.

Not: Yine şoför tapısına gizlenmiş kapı kolunun yan tarafındaki kapağın altında kilit var kart içindeki parçayla arabayı açıp aküsü bitti ise aküsünü değiştirebilir kumandanın pili bittiyse kontağa veya kart yuvasına takıp yolunuza gidebilirsiniz.

Renault Megane 3 sustalı anahtar – arıza – tamir ve kopyalaması hakkında

Eğer Renault megane 3 kartıl anahtar kullanıyorsanız kart okunamadı veya kart tanınmadı hatası alacak diğer düşük paketli modeline sahipseniz yani sustalı anahtar diye tabir ettiğimiz katlanabilir bıçak şeklindeki uzaktan kumandanın kilitleme veya açma butonunun bozulduğunu göreceksiniz. Ayrıca deforme olan bütün renault anahtar kasaları bizim stoklarımızda bulunuyor onlar içinde destek alabilirsiniz çünkü büyük ihtimalle yay mekanizmaları da arıza yapmıştır diye düşünüyorum. Renault megane 3 anahtar pili kartlı veya sustalı uzaktan kumanda pili 2032 dir.

Renault megane kartlı anahtar dış kutusu ve kabı

Renault megane 3 yedek anahtar
Renault megane 3 yedek anahtar görselidir.

1 sene öncesine gidelim sadece onarım yapıyor müşterilerimize geri veriyorduk ancak açıldığı ve onarıldığı belli oluyordu bir daha açılmamak üzere üretilen bu ürün için yetkili servislerin bir çuval para kazandığına çok şahit oldum günümüzde o kadar orjinal o kadar kaliteli renault megane kartlı anahtar kutusu var ki bunu sizlere anlatmam için ürünü elinize alıp sevmeniz, dokunup tuşlarına basmanız gerekir bizde ne yapıyoruz açıp onarıp dış kutusunu değiştiriyor o şekilde teslimat yapıyoruz alın size Fransa`dan gelmiş renault megane 3 kartlı yedek anahtar diyor müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir