Menü Kapat

Opel Astra H Anahtar

Opel astra h anahtar

Çocukluk arkadaşım Tayfun Maral bir yıl kadar önce 2008 model Opel astra H marka bir araba satın almıştı, Kocaeli Yarımca’daki evine gidip onu ziyaret ettiğim sırada yemeğimizi yedik ve akabinde kahvemizi dışarıda içme kararı aldıktan sonra bahsi ettiğim arabaya binip yolculuğa başladık. Arabayı kullanmak için şoför koltuğuna oturan Tayfun Opel Astra H anahtarı kontağa taktı ve aracı çalıştırdı, mesleğimin vermiş olduğu heves ve merak ile kontağın üzerindeki uzaktan kumandaya şöyle bir baktım, Opel kullanıcıları bilir ki fabrika çıkışı iki adet anahtar verilir bunlardan bir tanesi katlanabilir kumandalı sustalı, diğeri ise yine kumandalı fakat klasik düz bir olarak üretilmiştir.
Bahsettiğim katlanabilir sustalı diye tabir edilen ürün mekanizması olmayan klasik düz opel kumandası kontağın üzerinde duruyordu, hemen arkadaşıma sordum; Bu çalıştırıp kullandığın kumanda arabanın yedeği, orjinal Opel astra H sustalı anahtar nerede ? burada işini yaptığımız müşterilerimizde dahil olmak üzere herkesin cevabı standart bende sadece bu var arabayı aldığımda bundan başka bir anahtar bana verilmedi kaç aydır aracı bu şekilde kullanıyorum.
Söylediklerine çok şaşırdım bu zamanda hala yedek anahtarı olmayan araçlar satılıyor, ve alıcı buluyor diye kendi kendime söylendim.
Kendisine böyle bir şey olabilir mi sen noterde satış yaparken karşı tarafa bütün adres ve kişisel bilgilerin teslim edildi nasıl böyle bir risk taşıyan bir duruma düşürdün kendini peşine hemen en kısa zamanda bana uğra güzel bir Opel astra H sustalı anahtar kapyalama yapalım ayrıca başkasında olanları iptal edeceğiz. İşlerinin yoğun olması sebebiyle 2 3 ay daha ihmal etti ve sonunda elindeki tek uzaktan kumandayı da kayıp ettikten sonra beni aradı, yılların vermiş olduğu samimiyete dayanarak kendisini biraz fırçaladım, konuşmamızın akabinde planımı yaptım elektronik malzemelerimi ve takımlarımı ayarladıktan sonra Yarımca Kocaeli’ne doğru yola koyuldum, tabi ki araç kilitli öylece otoparkta yatıyor en küçük zarar bile vermeden aracın kapısını açtım ve kapı kilidini dikkatli bir şekilde söktüm, şifreleri okuyarak mekanik ucu elde ettim. Daha sonra bilgisayarımı bağladım ve Opel astra H orjinal anahtarı kodlayıp arabayı çalıştırdım.

Opel astra h sustalı anahtar kabı
Opel astra h sustalı anahtar kabı

Opel araçlarda kod kartı: Opel modellerinin tamamında bu kod kartı kitapçıklarla beraber ilk sahibine teslim edilir. Bilgilerde arabanın güvenlik kodu, teyp kodu ve mekanik kapı şifresi yer almaktadır. Eğer kod kartınız var ise kilitli halde kalan opel marka otomobillerin işi biraz daha kısa zaman almaktadır o sebepledir ki var ise sakın kaybetmeyin hatta muhafaza edip dikkatlice kollayın. Kod kartı ilk sahibine teslim edilen araçlar aşağıda sıralanmıştır.

 • Opel Astra G
 • Opel Astra H
 • Opel Astra J
 • Opel Astra K
 • Opel Corsa C
 • Opel Corsa D
 • Opel Corsa E
 • Opel İnsignia
Opel astra h anahtar
orjinal opel astra h anahtar

Opel Astra H sustalı anahtar kabı: Zamanla deforme olmuş, tuşları delinmiş, susta yay mekanizması bozulmuş, açma ve kilitleme özelliğini yitirmiş anahtar ve kumanda sorunları için artık endişe etmenize gerek yok. Yetkili servis fiyatlarını bugün her otomobil sahipleri çok iyi bilir, sadece Opel astra H kumanda kabı değiştirmek isteseniz de ödemeniz gereken rakam hayli yüksek olacaktır. Elektronik devresi sağlam olan bir oto anahtarı için neden 8 kat daha fazla para verip yenisini sipariş edesiniz ki arayın bizi kumanda kılıfı ( kumanda kasası ) isteyin yollayalım. 

 

Opel astra h anahtar kumanda kabı: Kimi insanlar ne yapacağını bilmiyor özellikle sizlere ürünlerin görsellerini de paylaşıyoruz ki belli başlı fikirleriniz iyice yerine otursun. Yukarıda kısaca belirttim düşüp çizilmiş, tuş basma yerlerinin hissiyatını kaybetmiş Opel Astra H anahtar Almanya`dan gelmiş gibi yeni ve taze bir görünüme kavuşur. 

opel astra orjinal anahtar fiyatları

Yetkili servis fiyatını soracak olursanız 590.00 lira lakin bizim firmamızda yaptığımız ürünler 240.00 Lira ayrıca diş açma ve arabaya kodlama ücreti istemiyor tüm işlemler dahil fiyat veriyoruz. Opel Astra h uzaktan kumanda üzerindeki kilitleme butonuna basılı tuttuğunuzda camlarında kalktığını göreceksiniz aynı özelliklere sahip bu ürün için yine fazla fiyatlar ödemeyin.

opel astra yedek anahtar yapımı fiyatı

Eşinize veya çocuklarınızdan birine vereceksiniz düşünebilirsiniz arabanın elektrik – elektronik sistemine herhangi bir zararı olmuyor ayrıca yolda bırakmaz uzaktan kumandadan kilitleme açma mesafeleri de oldukça iyi fakat yaptıracağınız yerden garanti isteyin örneğin biz genelde orjinal tercih ediyor isteğe göre zaman zaman yan sanayi opel araçlarda immobilizer anahtar kullanıyoruz

Opel astra h anahtar özelliklerini anlatan videomuzu izleyiniz.

2 Comments

  • admin

   Murat bey hayırlı sabahlar opel astra h sustalı anahtar fiyat bilgisini mailinizde bulabilirsiniz yapılan Opel Anahtarı özelliklerinde kilitle butonuna basılı tutulduğunda camların kaldırma özelliği bulunmaktadır ayrıca kayıp veya çalıntı olan uzaktan kumandayı arabadan sileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir