Menü Kapat

Range Rover Sport 2007 Anahtar

2007 range rover sport yedek anahtar

Bugün 2007 – 2008 – 2009 yılları arasında üretilen Range Rover Sport araçların anahtar kopyalanmasından ve akşams saatlerinde dükkanımıza gelen müşterimizin, başına gelen olayı ele alakarak sizlere güzel bir sunum gerçekleştireceğiz. Tabii ki hemen resimleyerek problemi ölümsüzleştirdim. Bakın direksiyonun üzerine oturtup detaylıca resmini çektiğim Range Rover Sport 2007 Anahtar, adeta darmadağın bir hale gelmiş ve o şekilde ancak dükkanımıza kendisini zor atmıştır. Biraz geriye gettiğimiz zaman Range Rover Sport anahtar ve tamiri adlı konumuzu sizlerle paylaşmıştık. O bilgiler ışığında aydınlanan müşterimizi dükkanımıza davet ettik.

Range Rover Sport 2007 Yedek Anahtar

Müşterimiz ” Murat usta ben ailemle bir yemek yiyeyim aracım sana emanet bu korku bana yeter aman gözünü seveyim önce arabama yedek anahtar kopyala ondan sonra benim bozuk olanı tamir edersin ” şeklindeki uyarısını dikkate aldık. Hemen 2007 model Range Rover Sport Yedek anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirdik. Range Rover Sport Sustalı Anahtar diye tabir ettiğimiz bu ürünlerin özellikleri şu şekildedir;

  • 46 Cripto Megamos özelliğine sahip olduğundan dolayı kopyalama için mutlaka araca bilgisayar ile iletişim kurulmalıdır.
  • Kontaktan şarj olma özelilğine sahip olduğundan dolayı çalışmadığı zaman tamir edilmelidir.
  • Vidalı veya geçme tarzında olmadığından içi açıldığı zaman dış kabının değiştirilmesi gerekmektedir.
range rover sport 2007 anahtar
2007 model range rover sport anahtar

Yedek kopyalama esnasında aracı programlama moduna soktuğumuzda tüm yazılımları yenilenir ve gerek uzaktan kumandalar gerekse aracı çalıştıran Range Rover Anahtar hafızaya kayıtlı ise iptal olur. Yani ikinci el olarak hanenize kattığınız Range Rover Sport araçların tamamında bu özellik var ekstra bilginiz olsun.

Range Rover Sport araçların yine 2007 -2008 ve 2009 yılları arasında üretilen yani keyless go anahtarsız giriş ve çıkış özelliği bulunmayan araçlarda Oto Anahtar çoğaltma ve kopyalaması mevcut araç kullanılırken gerçekleşmektedir. Diğer bir değimle, komple kayıp olduğunda büyük bir külfet ve problem yaşayacağınızdan dolayı aracınızın kapıları kilitli kalmadan ve komple kayıp etmeden önlem almanızı öneririz.

2007 – 2008 -2009 Model Range Rover Sport Anahtar Tamiri

Eğer uzaktan kumandanın tuşları delindi ise onu tamir olarak niteleyemeyiz. Çünkü Range Rover Sport aracın dış kabı değiştirildiğinde ürün sıfırlanarak tekrar kullanıma açılır. Ancak çoğu zaman karşılaştığımız bir durum olan tuşlarının kullanımdan ötürü delindikten sonra içerisine kalem, tornavida, kürdan v.b cisimlerde basılarak idare edilmesidir. İşte o zaman tamir işlemi kaçınılmaz oluyor. Evet yenilenebilir basma butonları sayesinde ürünü kullanıma açıyor ve yenileyebiliyoruz. Temiz ve titiz kullanıcıların karşılaştığı bir sorunla devam ederek tamir konusunu kapatalım. Örnek vereyim Range Rover Sport 2008 anahtar günümüze kadar görevini sorunsuz şekilde yerine getirti ise şimdilerde tutukluk yapabiliriz. İçinde bulunduğumuz seneyi göz önünde bulundurduğumuzda 2008 ve 2020 yıllarını baz aldığımızda arada uçurum var. Şarjlı pilin ömrü zaten fazla fazla koyduğumuz zaman ortalama 10 yıldır. Uzaktan kumandanın içerisinin açılıp artık Range Rover Sport Şarjlı Pil değişikliğine gidilerek ürünün tazelenmesi gerekmektedir. Unutmadan son problem olan Range Rover Sport Anahtar Kırılması ürünün zorlanması veya kastırılmasından kaynaklı uç tarafından kopmasıdır. Elektronik devresi sağlam hatta tuşları delinmemiş pırıl pırıl bir yapıya sahip olan Range Rover Sport 2007 yedek anahtar uç tarafından kırılabilir. İşte o zaman dış kabının değiştirilmesi kaçınılmaz bir gerçektir.

Range Rover Sport 2007 anahtar fiyatı

Kopyalama, diş açma ve araça programlaması dahil olmak üzere şuan için Range Rover Sport 2007 anahtar fiyatı firmamızda 300.00 liradır. Sitemizde senelerde yayında kalacak olan bu haberi okuduğunuzda zamanın akıp gittiğini lütfen ihmal etmeyiniz. İletişim formunu kullanarak veya telefon üzerinden iletişime geçerek ” 2007 MODEL RANGE ROVER SPORT ANAHTAR FİYATI NEDİR ” diye bu kolay ve anlaşılabilir soruyu lütfen bizlere iletiniz. Bu verdiğimiz fiyat araç yürür ve çalışır halde olduğunda geçerlidir. Komple tamamen kayıp ve kapıları kilitli halde mahsur olan Range Rover Sport araçlar için fiyatlar bulunduğu konuma ( uzaklık ve km ) göre değişiklik göstermektedir.

Yetkili servis haricinde fiyat verdiğimizde dükkanımızda bizlere misafir olan müşterilerimize teslim ettiğimiz ürün orjinal yapıya sahiptir. Kontak üzerinden manyetik olarak şarj edilebilme özelliği ile beraber logosu hatta bagaj açma özelliği dahil hepsi aktif olarak kusursuz şekilde çalışmaktadır.

Range Rover Sport Anahtar Kırıldı Mağdur Oldum!

Yemek yediğiniz bir mekanın otopark görevlileri veya vale elemanları tarafından Range Rover Sport aracınızın anahtarı kırılabilir. Tabii ki bir kasıt yok lakin nasıl evinize gideceksiniz veya nasıl bulunduğunuz ortamdan çıkıp kurtulacaksınız hemen sizlere bir kaç yol göstereyim.

  1. Kırık parçayı kontağa takarak uzaktan kumandayı kontak etrafına yaklaştırarak kontağı çevirip marşa basın.
  2. Sadece kırık parça ile kontağı çevirdiğinizde uzaktan kumanda içerisine gizlenmiş immobilizer ile araba eşleşmezse araba doğal olarak çalışmaz.
  3. Çalıştırdıktan sonra kumandayı orada tutmanıza gerek yoktur.
  4. Evinizde veya iş yerinizde yedek varsa ki vardır onunla bir kaç gün aracı kullanıp hemen kırılan Range Rover Sport Anahtar Dış kabı değişikliğini gerçekleştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir