Menü Kapat

Porsche panamera yedek anahtar

Porsche anahtar araştırma

Ülkemizin çeşitli yerlerinde Mersin ve Adana dahil olmak üzere uçakla gidip Porsche Panamera anahtar kopyalama yapıp döndüğüm oldu. İşlerimin tamamını gerek video gerekse resimlerle kayıt altına alırak sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyorum. Porsche Panamera aslında Porsche Cayanne ile aynı yapı ve özelliğe sahip yaklaşık iki hafta sonra detaylıca anlatacağım. Porsche Panamera Keyless özellikli ve keyless özelliği bulunmayan anahtar yapısıyla iki farklı yapıda üretilmiştir.

Porsche panamera yedek anahtar yaptırdığımda keyless çalışacak mı ?

Arabanın fabrikasyon özelliklerini kısmak veya açmak bizim işimiz değil zaten makinelerimizde bu tarz özellikler bulunmuyor. Kapı kollarındaki siyah butonlara basarak arabayı kilitleyip açtaktıntan sonra direksiyonun sol tarafında bulunan kontağın anahtarsız şekilde çevrilmesine keyless denir lakin aynı görüntüde 2011 model Porsche Panamera Anahtar çoğalttım arabada keyless özelliği yoktu olmayanlar zaten yuvaya sokarak ( mercedes modellerindeki gibi ) arabayı çalıştırıyorlar. Sorunun cevabını sona bırakmışız sonuç olarak evet tabiki çalışıyor tüm özellikler camlar, cam tavan ve bagaj dahil olmak üzere hepsi aktiftir.

Porsche Panamera yedek anahtar fiyatı

Porsche Panamera yedek anahtar fiyatı şuan 650 lira lakin burada paylaştığımız fiyatı aylar sonra okuyup sitenizde 650.00 lira yazmışsınız diyerek lütfen bizi zor durumda bırakmayın. Genelde müşterilerimiz bulunduğu konumda hizmet istiyor o yüzden fiyat değişiyor istek ve işleminize göre fiyatı sorabilirseniz daha anlamlı olur diye düşünüyorum.

Porsche Panamera Yedek Anahtar ile aracıma kasko yaptırabilir miyim ?

Yedek kopyalama hizmetini bizden aldığınızda aracınız olan Porsche Panamera`yı gönül rahatlığıyla kasko yaptırabilir veya satabilirsiniz instagram, facebook ve youtube kanallarımıza göz atmanızı rica ediyorum orada fazlaca Porsche ile ilgilendiğimizi göreceksiniz bu zamana kadar Porsche panamera araçlara verdiğimiz hizmetleri sıralayacak olursak,

  • Porsche Panamera yedek anahtar
  • Porsche Panamera immobilizer anahtar
  • Porsche Panamera orjinal anahtar kopyalama
  • Porsche Panamera anahtar tamiri
  • Satın alınan Porsche Panamera araçların verilmeyen anahtarlarının araç üzerinden iptal edilerek silinme

Konumuzu o kadar detaylandırıyorum ki Porsche Panamera kullanan birisi içeriye girip okuduğunda yukarıdan aşağıya doğru indiğinde kafasına takılan bütün soruları çözümlemiş artık rahat rahat nerede ne şekilde ihtiyacını karşılayacağının kararını verecek hale gelmiştir.

Porsche Panamera Anahtar kabı ve Kasası

Araba şeklinde olan Porsche Anahtar sağ ve sol kenarındaki parçaların renk çeşitleri mevcut dilerseniz arabanın kendi boyasının renginde boyatabilir veya hazır olarak sipariş edebilirsiniz. Diğer önemli nokta ise ürünün tamamının kozmik yapısının kötü, biçimsiz ve solgun halinin giderilmesidir. Onun için Porsche panamera anahtar dış kabı ve kumanda kasası değişikliği şart olup pratik olarak devamlı değişim yapan birisinin uğraşması gerekmektedir.

Porsche panamera yedek anahtar kopyamama
porsche panamera orjinal yedek anahtar çoğaltma

Porsche Panamera Yedek ve Kayıp Anahtar kapyalama aşamaları

Adana`ya gittiğimde otelin otoparkında kalan Panamera 2011 – 2012 veya 2013 modellerinden biriydi tam hatırlamıyorum ama 4 kapı kilitli halde öylece yatıyordu. Otelin lobisine kurduğum bilgisayar ve oto anahtarı kopyalama cihazları sayesinde arabayı 1 saat içerisinde çalıştırdım. Vag grubu Silca kodu Hu66 olan anahtar profilini maymuncuk vasıtasıyla zarar vermeden sol tarafa doğru çevirerek açtıktan sonra Porsche Panamera anahtar bilgilerinin kayıtlı olduğu BCM kutusunu okuduktan sonra eskilerini iptal edecek şekilde uyarlayarak yenilerini tanıtarak arabayı sahibine teslim ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir