Menü Kapat

Çanakkale Bmw f30 anahtar

2015 model bmw f30 anahtar yeni tip

Arife günüydü bayramda arabasız kalmayayım diye bir çok kez telefon açıp ricada bulunan müşterimizi kıramayıp Çanakkale Biga`nın yolunu tuttuk. Müşterimiz belki arabanın içerisinde veya bagajında kalmıştır diyerek aracı açtırmış lakin nafile, bayram arifesi akşamına kadar bütün Biga ilçesini ayağa kaldırıp cami hoperlöründen anons ettikmelerine rağmen olumlu dönüş yapan olmamış.

Merkezimiz İstanbul İstinye`den bütün takım ve aletlerimi alarak Tekirdağ Şarköy üzerinden Gelibolu feribot iskelesinden Çanakkale ortalama 1 saat sürdü. Karşıya geçtikten sonra müşterimizin attığı konuma hız kesmeden gittik lakin saat 04:00 gibi ( Bmw F30 320i veya Bmw F30 320D dizelmi benzinlimi hatırlamıyorum) araç üzerinde çalışma fırsatı yakaladım.

Bmw 320 F30 kasa modelinin obd üzerinden motor beynini okudum ( hiç bir yerini sökmeden ) hiç anahtarı olmadığı için bilgiler eksik kalıyor o sebeple sizin anlayacağınız şekilde söyliyeyim program bana sen kimsin eğer güvenilir kişiysen bana motor beyni bilgilerini göster diyerek uyarıda bulunuyor ancak arabayı çalıştıran Bmw F30 Anahtar olduğunda araba beni çalıştırabiliyorsan her istediğini yapabilirsin diyerek size çalışma alanı açıyor.

Kayıp olan Bmw F Serisi Araçlarda Yapılacak işlem

Nerede kaldık evet motor beyni bilgileri okuduk ve ardından FEM / BDC dediğimiz Bmw Anahtar bilgilerinin bulunduğu sigorta kutusuna ulaşarak motor beyni bilgilerini vererek elimizdeki işlenmemiş ( hiç kullanılmamış ) Bmw f30 320 anahtar FEM / BDC ( FEM BODY ) içerisine yazıldıktan sonra araba aynalar, sunroof ve camlar dahil hepsini bmw f30 kumandalı anahtar üzerinden anında kapatıp açmaya başlar. Araç üzerindeki servis bilgileri, kilometre bilgileri veya fabrika ayarlarında değişiklik olmaz. Eğer ruhsat sahibi beyan edip kapat ustam benim kaybettiklerimi artık çalıştırmasın kafam rahat olsun isteğinde bulunursa kayıp olan kullanıma kapatılır.

Kayıp olan Bmw Anahtarını nereden nasıl anlıyorsunuz ?

2016 Bmw f30 orjinal anahtar kopyalama
2016 bmw f30 orjinal anahtar kopyalama görseli

Dünyanın en gelişmiş program ve cihazlarını kullanıyoruz. Uzman bir bmw oto anahtarcısı cihazını arabaya bağladığı anda bütün bilgileri görür. Bmw F30 320 i veya Bmw F30 320D hatta yine Bmw F30 318i veya Bmw F30 320D anahtarlarının birer kimlik bilgileri mevcuttur bunlar FEM – BDC üzerine hatta motor beynine dahi kayıtlıdır. Dükkana bmw f30 uzaktan kumanlı anahtar okutulduğunda kimlik bilgisi not alınır ve araç üzerindekilerle karşılaştırıldığında aracın başında olmayan Bmw F30 kayıp anahtar iptal edilir. Daha açık ifade edemiyorum söylediklerimi anlamanız için elektronik veya mekanik mühandesi olmanıza gerek yok mantığınızda muhasebe ettiğinde taşların yerine tıkır tıkır oturduğunu anlarsınız.

Bmw f30 anahtar kopyalama

Bir sonraki konumuzda doğru bilinen halk arasında kalıplaşan doğru olduğuna kesin gözüyle bakılan bir bilgiyi daha çürütmeden önce kısaca bahsedeyim, arkadaşlar dünyadaki hiç bir Bmw Anahtarı araba üzerine bilgisayar bağlamadan F serisi ( F series ) modellerde yukarıda söyledim FEM / BDC diğer E serisi ( E Series ) modellerinde CAS modülü var bunları okumadan anahtar kopyalama yapmak imkansızdır, demek istediğim öyle gideyim dükkana bir selam verip ustacım bmw f30 yedek anahtar yaptırmak istiyorum diyerek işlem yaptırılacak bir teknoloji yok ilerde olurmu bilmiyorum ancak 2001 model bmw araçlar dahi böyle kopyalanmıyor bilginize sunarım.

Kayıp Bmw F30 Anahtar Araç Üzerinden Nasıl Silinir

Yukarıda söylediğim motor beyni ve fem – bdc ile alakalı söylediklerim silme işlemi için geçerli değildir. Genelde evimde bir yerde veya iş yerimde mutlaka çıkacak lakin kafam rahat değil diyerek huzursuz olan insanlar için gerçekleştirdiğimiz bir özellik. Kullanıma kapatma ve kullanıma açma, 2 hafta içerisinde mutlaka çıkacak nereye koyduğumuzu unuttuk dediğinizde işte kayıp olanı arabanın üzerinden süresiz kullanıma kapatmamız ve bulduğunuzda tekrar kullanıma açmak mümkündür. Gayet sağlıklı işlemi deneyin derim özellikle galeriler veya satın aldığınız kişiler ben size göndereceğim diyor ya işte tamda söylemek istediğim noktaya geldim etkisizleştirin yollarsa açtarırsınız yollamazsa yenisini alırsınız.

Bmw F30 Anahtar Tamiri

Yapısı çok kaliteli ve güzel arıza yapmıyor ancak başınıza talihsiz olaylar geldiğinde gözler hep iyi ustalar arıyor. Bmw f30 anahtar arızası ve tamir emin olun mükemmel sonuçlar doğuracak şekilde gerçekleşiyor. Ateşe düşenlermi, denize düşünler mi, havuza girenler mi, fırında yananlar mı son örnek çamaşır makinesinde banyo yapanlar dahil 15 – 20 tane f30 kumanda çeşitli illere tamir edilip gönderilmiştir. Baktılar yapamadılar cevabını kabul etmeyerek bizde görelim diyorum unutmayın el elden üstündür.

Çanakkale`de bmw f30 anahtar kopyalama yapılarak araba bulunduğu konumda çalıştırılmıştır.

2 Comments

  1. Mustafa

    Merhaba

    Ben de f30 aracıma kaliteli bir tane anahtar kopyalatmak istiyorum. Fakat kopyalatma konusunda ve fiyat konusunda bir bilgim yok. Kopyalama nasıl yapılıyor, işlem uzun sürüyor mu bu konularda bilgilendirebilir misiniz ?

    • oto anahtar

      Mustafa bey yazılarımızda, galerilerimizde ve sosyal medya hesaplarımızda kullandığımız resim, video ve görsellerin tamamı yaptığımız işlerdir. Orjinal Bmw f30 320 veya yine Orjinal bmw 3 serisi f30 anahtar uzmanı olduğumuz araçların başında geliyor. Ortalama süresi 30 dakika olup aracın mutlaka gelmesi gerekiyor. Ruhsat sahibi olmayan müşterilerimize Bmw anahtar, hyundai anahtar, Peugeot anahtar veya Range rover dahil olmak üzere marka model ayırmadan hizmet vermediğimizi bilmenizi isteriz. Fiyatı şuanda orjinal bmw f30 320i – bmw f30 320d – bmw f30 318i ve son olarak bmw f30 318d modellerinin yedek anahtar kopyalaması 750.00 liradır ancak yazılarımızın ve konularımızın senelerde burada yayınlanacağını düşünerek güncel fiyatları istemenizi öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir