Menü Kapat

Honda City Anahtar

Honda City orjinal anahtar kopyalama

Bugün yine öylesine güzel bir iş çıkardık ki yazımın devamındaki görselleri görünce sizde hak vereceksiniz, honda city yedek anahtar yaptırmak için dükkanımıza gelen bir müşterimizle, aramızda geçen konuşmaları bilgilendirme konusu olarak sizlere aktaracağım.Hondacılar zaten bilir, fotoğrafta da açıkça görüldüğü gibi honda city orjinal anahtar ayrı kumanda ayrıdır, tabi ki bu sistemi bu zamanda kimse kullanmak istemiyor, dolasıyla dükkanımıza gelen city sahiplerinin tamamı yeni model anahtar yaptırmak istediğini bizlere iletiyor, hani hepimizin bildiği o klasik honda anahtarı varya yıllardır kasatura, keser, bıçak diye insanların şikayet ettiği uzaktan kumandalı anahtar evet işte ondan bahsediyorum müşterimiz Ahmet bey ısrarla bıçak gibi olan anahtarı yeni kumanda ayrı olmasın üzerinde bulunsun yeter sustalıya gerek bile yoz düz bir şekilde yapmamızı istiyordu, hak verdik kendi orjinal anahtarından daha güzel olduğu kesin evet, ancak daha ekstra kalitelisini yapacağımızı ve orjinal bir görünüme kavuşacağını kendisine söyledik, ill başta kararsız kaldı, pek sıcak bakmadı, ürünümüzden ve işçiliğimizden emin olduğumuz için, “biz size yakışacak olanı yapalım beğenmesseniz sizin istediğinize döneriz” dedik ve işe başladık 15 dakika içerisinde yeni sustalı anahtarı hazırlayıp araca programladık. Ahmet bey anahtarı eline aldığında yüzündeki o tebessüm bizim için en büyük mutluluk oldu.
Bu vesile ile türkiyenin 81 ilinde honda city anahtar sorunu yaşayan insanların bir nebze olsun yarasını ilaç olabilecek tüm bilgileri sıkılmadan üşenmeden sizlere aktarağım.

Honda City Yedek Anahtar Yaptırma

Eğer aracınızın yedek anahtarı yoksa hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederim, her zaman heryerde söylüyorum, tek anahtar büyük sorunlar doğurur. Şununda altını çizmeliyimki honda araçlarının kontağı o kadar hassastırki anahtarın metal ucunu kopyalarken bile çok dikkat edilmesi gerekir, yani komple kayıp durumunda kontağa sıfırdan anahtar yapmak hiçte kolay değildir. Örneğin aracı çalıştıran uzaktan kumandalı bir anahtarınız varsa, en azından sadece çipli bir honda city anahtarı yaptırıp kendinizi sağlama almalısınız, aksi kalde canınızı sıkacak günler yaşayabilirsiniz. Yedeksiz kullandınız ve elinizdeki anahtarı da kaybettiniz diyelim ozaman ne olacak ?

Honda City Anahtarları kayboldu

Elinizdeki anahtar kaybolmadan önce sadece 90.00 Lira verip honda city yedek anahtar çoğaltma hizmetimizden yararlanabilirdiniz, iki anahtarında kaybolması bizi biraz uğraştıracak, doğru düşünüyorsunuz bu bizim işimiz büyük bir hevesle yaparız yapıyoruz, lakin size külfet olacak, neredeyse bedavaya işi halletmek varken şimdi 400-450 lira fatura çıkacak. Yukarıda belirtmiştim honda city kontağı son derece hassastır, profesyonel kişiler tarafından müdahale edilmez ise aracın kapı kilidi ve kontağı zarar görebilir honda city kayıp anahtar kodlaması sıradan anahtarcıların yapacağı bir iş değildir, ID 48 immobilizer çipi kopyalama esnasında yapılan kücücük bir hata büyük sıkıntıları beraberinde getirir, araştırmalarınızı çok iyi yapmamızı öneririm.

Honda City anahtar
Orjinal honda city anahtar kopyalaması sustalı anahtar olarak dünüştürüldü.

Honda City Sustalı Anahtar Dönüşümü

City kullanıcılarının en çok şikayet etiği konuya değineceğiz şimdi, günümüzde sustalı oto anahtarı hayli fazla olduğundan hiç kimse susta yay mekanizması bulunmayan düz anahtar yada ayrı kumanda kullanmak istemiyor, çünkü görsel anlamda kendini göstermiyor, taşımasıda bir o kadar zor, resime göz atıp haklı oldumuza kanaat getirebilirsiniz. Honda city sustalı anahtar çoğaltma için bizi tercih eden müşterilerimize yaptığımız işçilik kusursuzdur, kullandığımız uzaktan kumanda ve anahtarlar birinci sınıftır uzun süre asla sorun çıkarmaz. Honda`nın iki botunlu sallama diye tabir edilen kumandasından daha uzak mesafelerden aracı açıp kapattığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Honda City Uzaktan Kumanda Kabı

Bu araçların uzaktan kumandası yıllarca kullanılsada çok fazla sorun çıkarmaz, lakin kumanda kabının anahtarlık takma yerinin kırılması kronik bir rahatsızlıktır türkiyenin heryerinden bu honda city kumanda kasası için bizden destek isteyebilirsiniz. Ürünü gönderdiğimizde montaj için gereken desteği verdiğimizi unutmayın.

Honda City Uzaktan Kumanda Pil Değişimi

Pil değişimi daha kolay bir uzaktan kumandalı otomobil anahtarı yok diyebilirim, kumandanın arkasına baktığınızda zaten pil yatağının kapağını göreceksiniz, 5 yada 10 krş bozuk para yardımı ile kapağı çevirdiğinizde CR 2032 Pil karşınıza çıkacaktır.

Honda City Anahtar ve Uzaktan Kumanda Fiyatı

Eğer kumandaya ihtiyacınız yok ve sadece kenar köşeye koymak adına kötü gün için saklayacağınız Honda City yedek anahtar fiyatı 90.00 lira uzaktan kumandalı sustalı olarak düşünürseniz onunda ücreti 230.00 lira keyif için sırf taşıma zorluğu çektiğinizden dolayı ikisini birleştirmek istiyorsanız onunda ücreti 200.00 liradır. Güncel fiyatları istirham ediyorum lütfen bizlerle iletişime geçerek öğrenin.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir