Menü Kapat

Peugeot Rifter Anahtar

Peugeot Rifter Anahtar

Göz alıcı bir tasarım ile sunuluyor. Fransız otomotiv mühendisliğinin bir ürünü olan Rifter, yeni otomotiv teknolojileri geliştirmeye devam ediyor. Hem tasarımı hem de ergonomik yapısı ile aileniz ya da işiniz için birçok şey vaat eden Peugeot araçların makyajlı yeni modellerinde iki tür anahtar sistemi bulunuyor. Şık, çevik ve dayanıklı bir yapısı olan Rifter’in en düşük ve en yüksek modelinde iki tür oto anahtarı sistemi bulunuyor. En düşük pakette sustalı anahtar, en yüksek pakette ise keyless smart anahtar bulunuyor.

Peugeot Rifter Keyless Smart Anahtar

Üst başlıktaki arabanın anahtar sistemi, modele göre hem manuel anahtar hem de anahtarsız giriş olmak üzere iki farklı türde sunuluyor. Keyless smart anahtar sistemi, yeni nesil oto anahtarı sistemi olarak yüksek seviyede konfor sunuyor. Bu sistemde araç kapılarının anahtar kullanmadan açıp kapatabilirsiniz, motoru anahtar kullanmadan çalıştırabilirsiniz. Kapı kolundaki manyetik okuyucu sayesinde elinizi gördüğünde kapılar açılır. Ama anahtar üzerinizde ya da çantanızda olmalı.

Araca bindikten sonra da aynı şekilde anahtar kullanmadan Start / Stop düğmesi ile motor çalıştırılabiliyor. Anahtar Keyless Go sistemine 1 ila 1,5 metre mesafede olduğu sürece anahtarsız giriş ve anahtarsız motor çalıştırma konforunu yaşayabilirsiniz. Manuel sustalı anahtar ise, klasik immobilizer oto anahtarı sisteminde kullanılan, uzaktan kumandalı anahtar sistemidir.

Peugeot Rifter Smart Anahtar
Peugeot Rifter smart anahtar yedek anahtar görselidir.

Peugeot Rifter Smart Anahtar Kopyalama

Peugeot Rifter, hem aile hem iş yaşantısına eşlik eden estetik bir araçtır. Yüksek yapısı ile SUV bir görünümü olan Rifter, Peugeot imzası ile dinamik bir tasarım oluşturuyor. Peugeot Rifter smart anahtar da Fransız otomotiv mühendislerinin bir eseri olarak dikkat çekiyor. Peki, Peugeot Rifter anahtar kopyalama yapılabilir mi? Yeni nesil anahtar sistemlerinde anahtar kopyalama sorun olur mu? Hemen bir örnekle anlatalım!

Yeni Peugeot Rifter araç alan bir müşterimiz, yedek anahtarını aracı aldığı gün kaybetmiş. Eşi için yedek anahtar yaptırmak istediğini söyledi. Yetkili servisi aramış, çok yüksek bir ücret vermişler. Ayrıca, sipariş vereceklerini, yurt dışından 1-2 ay içinde yeni anahtar geleceğini söylemişler.

Bunu kabul etmeyen müşterimiz hemen internette araştırmaya başlamış ve hem web sitemizi hem de Youtube kanalımızı inceleyerek bize ulaştı. Akşam saatlerinde aradı ve hemen ertesi gün yedek anahtar istediğini söyledi.

Müşterimize nasıl bir işlem yapacağımızı telefonla kısaca anlattık ve bize güvenerek ertesi gün sabah erken saatlerde randevu verdi. Sabah müşterimizin verdiği konuma gittik. Evinin otoparkında Peugeot Rifter smart anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirdik. İşlem her şey dahil 20 dakika sürdü. Eski yedek anahtarı sistemden kaldırdık ve yanımızda getirdiğimiz orijinal Peugeot Rifter anahtarı sisteme kodladık.

Peugeot Rifter Anahtar Fiyatı

Peugeot Rifter araçlarda 3 adet anahtar yazılımı olduğunu söylemiştim. Bunlardan biri keyless go diye tabir ettiğimiz mekanik kontaksız diğerleri ise kontaklı araçlardır. Peugeot Rifter smart anahtar ücreti şuan için 650.00 liradır. Peugeot Rifter kumandalı anahtar ücreti ise 450.00 liradır. Son olarak uzaktan kumanda özelliği bulunmayan vale anahtar yapısıdır. Peugeot Rifter kontak anahtar fiyatı ise ( kumandasız) 150.00 lira olup işçilikler fiyatlara dahildir.

Peugeot Rifter Yedek Anahtar İşlemleri

Böyle bir aile arabanız var ise, aracınızın manuel ya da keyless smart anahtar sistemlerinde sorun yaşıyorsanız hemen bizi arayın! Peki, Peugeot Rifter anahtar işlemleri nelerdir? Yaptığımız işlemleri kısaca anlatalım:

  • Öncelikle araca bilgisayarımızı bağlıyoruz. Bilgisayarımızda da lisanslı anahtar kopyalama cihazımız bağlı bulunuyor.
  • Daha sonra bilgisayardan aracın anahtar sistemine ulaşıyoruz ve eski yedek anahtarın kodunu buluyoruz.
  • Eski yedek anahtar alanında kodu silerek, yeni orijinal anahtarın kodunu kaydediyoruz.
  • Keyless Go ya da uzaktan kumandalı anahtar sistemlerinde aynı işlemi uyguluyoruz. Ancak bazı araca göre uygulamada bazı farklar olabiliyor.

Peugeot Rifter Anahtar Kopyalama Kaskoda Sorun Olur mu?

Söz konusu otomobil gibi birçok araç modeli için her türlü anahtar hizmeti veriyoruz. Yıllardır bu işi yapıyoruz. Bu sebeple immobilizer anahtar sistemleri hakkında tecrübeli bir ekibimiz var. Yaptığımız yedek anahtar kopyalama, sıfırdan oto anahtarı yapımı, anahtar kasası değişimi gibi işlemler tamamen yasaldır, 2 yıl garantilidir. Kaskoda, sigortada, poliste, aracı alırken ya da satarken herhangi bir problem yaşamazsınız! Lisanslı cihazlar ile servis stantdartlarında çalıştığımız için arabanın kimliği ile alakalı bir durum söz konusu değildir.

Ancak burada bir noktada dikkat çekmek istiyoruz: Rifter gibi yeni nesil araçlar, son derece hassas bir anahtar sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemi her usta bilmez. Aracınızın sistemini bilmeden anahtar kopyalama yapılırsa mevcut anahtar devre dışı kalabilir. Hatta bazı ustalar aracın kontağını, kapıdaki anahtar sistemini bile söküyor.

Aracınızı anahtar kopyalama için sanayiye bırakmanıza gerek yok! Yetkili servisi günlerce beklemenize ya da çok yüksek ücretler ödemenize gerek yok! Biz bu konuda müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sağlıyoruz.

Yeni nesil araçlarda anahtar sorunlarını gidermek için yeni nesil Oto Anahtar sistemlerini takip etmek, trendlere göre yeni uygulamaları edinmek ve lisanslı cihazlar kullanmak gerekir. Araba anahtarı uzmanı olarak tüm bu işlemlerde yeni teknolojileri takip ederek müşterilerimize uçtan uca oto anahtarı hizmetleri veriyoruz.

Bu sebeple her araç modeli için smart anahtar, Keyless Go anahtar, sustalı anahtar ya da uzaktan kumandalı anahtar sistemleri için kaliteli, hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz! 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Smart anahtar tamiri, anahtar kasası değişimi, anahtar pili değişimi gibi birçok işlem için hemen bizi arayın!

Peugeot Rifter Anahtar Pili ve Fiyatı

Bu aracın uzaktan kumandasının pili bittiği zaman aracın çalışması mümkündür. Manuel olarak kapı açılır ve araç çalışır. Peugeot Rifter anahtar pili fiyatı 20.00 liradır. Uzaktan kumandasının pili nasıl değiştirilir diye soracak olursanız aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir