Menü Kapat

Citroen Berlingo Anahtar

Citroen berlingo keyless anahtar

Citroën Berlingo yeni kasa modeli ile göz dolduruyor. Berlingo, ilk olarak 1996 yılında yollara çıkmıştı. “Kombi” araç segmentinde öncü bir model olan Citroën Berlingo, makyajlanan modeli ile geçmiş modellerin karakteristik özelliklerini modern bir tasarımlar sunuyor. Yeni Citroën Berlingo; hem tasarım hem modülerlik hem de kullanım açısından tam not aldı. Kişiselleştirilebilen konforlu yeni Citroën Berlingo, sıra dışı kaportası ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu makalemizde Citroën’in gözde “kombi”si Berlingo’nun anahtar sistemini ele alacağız. Hem sustalı anahtar hem de keyless smart anahtar ile sunulan Berlingo anahtar kopyalama ve Citroën Berlingo yedek anahtar gibi konularda tecrübelerimizi paylaşacağız. Hadi başlayalım!

Citroën Berlingo Keyless Go Sistemi

Citroën Berlingo’nun anahtarsız giriş ve anahtarsız motor çalıştırma özelliği bulunuyor. Anahtarı cebinizden ya da çantadan çıkarmadan aracı kapılarını açabilir ve kilitleyebilirsiniz. Ayrıca, anahtarsız motor çalıştırabilirsiniz. Berlingo’ya binmek için kapı koluna dokunmanız yeterli olacaktır. Motoru çalıştırmak için de sadece Start / Stop butonuna basmak gerekiyor. Kapıları ve motor anahtarsız açmak ya da çalıştırmak için sadece elektronik anahtarın sistemin tanıma alanı içinde olması gerekiyor. Sistemi anahtarı tanıma mesafesi yaklaşık 1,5 metredir. Anahtar bu alan içinde olduğu sürece anahtarsız giriş ya da Keyless Go özelliğinin konforunu yaşayabilirsiniz. Aracın dışındayken aracı kilitlemek için elektronik anahtara kısaca basmanız yeterli. Uzaktan kumandalı smart anahtar ile camları açmak için açma butonuna uzun süre basılı tutmak gerekiyor.

Peki, Citroën Berlingo anahtar kopyalama nasıl yapılır? Citroën Berlingo yedek anahtar nasıl yapılır? İşte cevapları…

Yeni Kasa Citroen Berlingo Smart anahtar
Citroen berlingo smart anahtar

Citroën Berlingo Anahtar Kopyalama

Citroën Berlingo, sürüş yüksekliği, tamponlardaki koruma plakaları ve turuncu dış aksanları ile dikkatleri üzerine topluyor. Berlingo’da tam olarak bir SUV havası var! Alt gövde kaplaması da Citroën mühendislerinin detaylara verdiği öneme işaret ediyor. Elektrikli katlanır kapı aynaları da olan araç, trafik işareti tanıma, sürücü dikkat izleme sistemi, otomatik uzun far ve uyarlanabilir hız sabitleyici özellikleri bulunuyor. Geniş, pratik, güvenli, ekonomik ve iyi donanımlı bir orta boy aile arabası olan yeni kasa Citroën Berlingo modellerde anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi yüksek konfor sunuyor.

Sıfır Citroën Berlingo araç alan bir müşterimiz bize ulaştır! Orijinal smart anahtar dışında yeni bir yedek anahtar yaptırmak istediğini söyledi. Telefonda yapacağımız işlemle ilgili kısa bir bilgi verdikten sonra iki saat sonra buluşmak üzere randevulaştık. İki saat sonra verdiği konumdaydık. Müşterimizin iş yerinin otoparkında Citroën Berlingo anahtar kopyalama işlemi yaptık. Araç sahibi sadece bizi izledi. Her işlemi adım adım gördü. Bu yüzden gönül rahatlığı ve güven içinde hizmet aldı.

Peki, Citroën Berlingo yedek anahtar kopyalama işlemi nasıl yapılır? Berlingo anahtar kopyalama riskli mi?

Citroën Berlingo Yedek Anahtar

Citroen Berlingo, hatchback’ten kompakt bir SUV’a geçmeyi düşünen alıcılar için oldukça ikna edici bir araç. Tam bir aile aracı olan Berlingo’da konforu doyasıya yaşıyorsunuz. Çevreyi yüksekten izlerken keyif alıyorsunuz! Ancak her araçta olduğu gibi bu lüks ve modern araçta da bazı sorunlar çıkabilir. Özellikle Berlingo anahtar sorunları canınızı sıkabilir! Bu durumda başvuracağınız bir adres var! Bizi arayarak her türlü Citroën anahtar hizmeti alabilirsiniz!

Yukarıda bahsettiğimiz müşterimize dönelim! Yeni Citroën Berlingo yedek anahtar kodlama yaparken şu adımları uyguluyoruz. Öncelikle aracın direksiyonuna geçerek, lisanlı anahtar kopyalama cihazının bağlı olduğu bilgisayarımızı araçla entegre ediyoruz. Bu işlem sonrası aracın Keyless Go ya da anahtarsız girişi sistemine ulaşıyoruz. Bu sistemde aracın orijinal anahtarı ve yedek anahtarı kodları görüntülenebilir. Listelenen anahtar kodlarından yedek anahtar kodunu buluyoruz.

Müşterimiz yedek anahtarını kaybetmiş. Bu sebeple eski yedek anahtar yerine yeni bir anahtar kodlamamız gerekiyordu. Eski anahtarın kodunu, yanımızda getirdiğimiz yeni anahtarın kodu ile değiştiriyoruz. Böylece eski yedek anahtar devre dışı kalıyor. Yani anahtar çalınmış olsa bile artık hiçbir şekilde kullanılamaz! Yeni yedek anahtar kodunu yazdıktan sonra bir takım işlemlerin ardından 20 dakika içinde müşterimize yeni nesil Citroën Berlingo anahtar kasası teslim ettik.

Keyless Go Anahtar Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yeni nesil araçlar Keyless Go anahtar sistemi ile geliyor. Bu sebeple anahtar sorunlarına yeni nesil teknolojiler kullanılması gerekiyor. Oto anahtar uzmanı olarak yeni nesil araçların anahtar sistemlerine göre cihazlarımızı güncelliyoruz. Böylece sorunsuz bir anahtar işlemleri yapabiliyoruz. Yedek anahtar kopyalama ya da Keyless GO yedek anahtar işlemleri çok kritik işlemlerdir. Herkesin yapabileceği işlemler değildir. Bu sebeple Keyless Go özelliği olan aracınızın anahtar sorunları için sadece immobilizer anahtar uzmanlarına başvurun! Garantili immobilizer anahtar işlemi için bize ulaşabilirsiniz!

Citroën Berlingo Anahtar Hizmetlerimiz

Her türlü Citroën aracınızın anahtar sorunları için hizmet vermekteyiz. Yeni kasa Citroën Berlingo için de bize başvurabilirsiniz. Citroën Berlingo Smart anahtar sorunları için yetkili servis 1 ay süre ve çok fahiş fiyatlar talep etmektedir. Berlingo Keyless Go anahtar işlemlerini yetkili servise göre çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işlemlere yasaldır; kaskoda ya da sigortada sorun yaşamadan işlem yaptırabilirsiniz.

Polis tutanağı, hasar kaydı, kasko kayıtları vs. gibi işlemlere gerek olmadan, garantiniz bozulmadan Citroën Berlingo anahtar hizmetleri sağlıyoruz. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile 7/24 hizmet veriyoruz. Citroën Berlingo smart anahtar tamiri, Citroën Berlingo anahtar kabı değişimi, Citroën Berlingo anahtar pili değişimi ve Citroën Berlingo Keyless Go anahtar kopyalama gibi her türlü işlem için bize başvurabilirsiniz! İsterseniz bulunduğunuz konuma gelelim, isterseniz iş yerimizde misafir edelim. Citroën araçlarınızın anahtar işlemleri için hemen arayın, yolda kalmayın!

Yeni Kasa Citroen Berlingo Anahtar Fiyatı

İki farklı kasa yapısıyla üretilen Citroen Berlingo`nun uzaktan kumandalı ve Smart Key sistemi bulunmaktadır. Citroen Berlingo Keyless go yani smart anahtar fiyatı şuan için 650.00 liradır. Mekanik olarak bilinen çevirmeli araçlar için fiyat farklıdır. Citroen berlingo kontak anahtar fiyatı 450 liradır. Lakin bu verilen fiyatlar 2017 ve üzeri modeller için geçerlidir. Alt kasalar ve düşük modeller için lütfen fiyat talebinde bulunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir