Menü Kapat

Peugeot Bipper Tepee Anahtar

Peugeot bipper tepee anahtar kopyalama

Ticari araçların başında gelen Peugeot Bipper Tepee marka otomobiller, günümüzde hayli fazla rağbet görüyor, yedek parça bolluğunun yanı sıra yakıt tüketimi de oldukça ideal olduğundan bir çok kişi ve kurumun tercih sebebi.
Bil hassa ticari işletmelerin eli ayağı olan bu araçların anahtar yapısını sizlere aktarmak istedim, otomibillerin en önemli parçalarından biri olan kontak anahtarı yarı yolda kalmanızın başlıca sebebleri arasındadır. Peugeot Bipper Tepee orjinal anahtar olabildiğince sağlamdır, dikkatli kullanıldında senelerce sorun sıkıntı çıkarmaz, içerisinde ID 46 Cripto cip bulunur ve son derece güvenlikli bir yazılımdır. Arabanız olmadan sadece uzaktan kumanda üzerinden kopyalaması yapılamaz. Ev veya iş yerinizden uzaktan kumandayı alıp kopyalatıp geri yerine bakamazlar.

Peugeot Bipper Tepee Anahtar Kopyalama

Bugün Peugeot yetkili satıcısından sıfır kilometre bir Bipper Tepee satın aldınız farz edelim, üzülerek söylüyorum ki yedek anahtar ihtiyacınız olabilir, fabrika bu otomobilleri tabii ki 2 anahtar ile alıcıya sunuyor fakat biri uzaktan kumandalı diğeri ise kumandasız yani sadece immibilizer cipi bulunan düz anahtar. Aracı iki kişi kullanacaksanız ikinci Peugeot Bipper kumandalı anahtar ihtiyacınız var demektir. Yetkili firmadan kumandalı bir anahtar spariş etmek istediğinizde size extra 900 lira gibi bir fatura çıkacaktır, oda minimum 15 maksimum 30 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Tabii durum serbest piyasada oldukça hızlı işliyor cebinizden çıkacak meblağ ise sizleri dara düşürmeyecek kadar uygun,Peugeot Bipper Tepee Anahtar fiyatları hakkında aşağıda sizlere ayrı bir başlık açacağım, simdi söz konusu anahtarın özelliklerinden bahsedelim.

Peugeot Bipper Tepee Anahtar Özellikleri

İki anahtar ile kullanıcıya sunulan bu araçların malesef sadece bir tanesi kumandalı, diğeri sadece immobilizer çip yapısı olan mekanik düz bir anahtardır, orjinal Peugeot Bipper Tepee kumandası kaya gibi sağlamdır. Sahibini asla üzmez, özellille dış kasası kolay kolay kırılmaz lakin susta kısmı haddinden fazla açılır kapanır, tehbih gibi oynanırsa belli zamanda sonra sorun çıkartabilir. Peugeot Bipper Tepee orjinal anahtar sadece buton problemi yaşatır, belirli bir zaman sonra uzaktan kumanda üzerindeki butonların plastik kısımları erimeye başlar. Yani lastiğin değişmesi gerekli aksi halde delinir ve içerisinddeki devre toz toprak ya da nem gibi zararlı şeylere karşı korumasız kalır. Uzaktan kumanda kısa sürede işlevini yitirir. Gerektiğinde ürünü bizlerden alabilirsiniz. Peugeot Bipper Tepee uzaktan kumanda buton lastiği her zaman stoklarımızda bulunur. Ayrıca N11 – Gittigidiyor gibi güvenilir sitelerden sipariş verebilirsiniz ancak unutmayın ki işini iyi yapan bir oto anahtarcısı her zaman ilk tercihiniz olmalı, çekirdekten yetişen bir ustanın gönderdiği ürünle, bir satış ağının yolladığı ürün asla aynı olmayacaktır.

  • Kilitleme butonuna basılı tutulduğunda camları otomatik olarak kapanacaktır. Yani araba üzerinde cam kaldırma özelliği otomatik olarak bulunur.
  • Açma butonuna basılı tuttuğunuz zaman yine aynı şekilde camları aşağı doğru inecek ve açılacaktır.
  • Arabanın kapılarının kilidini açmadan sadece bagaj açma butonuna basarak sadece bagajın açılmasına,zuzaktan kumanda üzerindeki 3. buton üzerinden izin verebilirsiniz.

Peugeot Bipper Tepee Anahtar Tamiri

Peugeot Bipper Tepee, Citroen Nemo ve Fiat Fiorino modellerinin adeta kardeşi gibidir. Arabanın genel özelliklerini incelediğinizde sadece armalarının değişik olduğunu göreceksiniz. O nedenle Citroen Nemo Anahtar Tamiri başlıklı yazımı okursanız tamir hakkında bütün bilgileri orada görürsünüz. Ancak kısaca en fazla şikayet aldığım problemi buradan aktarayım. Peugeot Bipper Tepee, uzaktan kumandasının yere düşmesinden kesinlikle hoşlanmaz. Bir bakarsınız arabanız uzaktan açılıp kapanıyor araba çalışmıyor, o zaman yedekle çalıştırıp uzakatan kumandanın tamiri için bizleri arayacaksınız.

Peugeot Bipper Tepee Orjinal Anahtar Kopyalama

Eğer ruhsat sahibi olduğunuzu belgeleyebiliyorsanız her türlü Peugeot Bipper Tepee ihtiyacınızı karşılayabiliriz. Programladığım anahtarlar serbest piyasada bulabileceğin en iyi ürünlerdir, içimize sinmeyen hiç bir uzaktan kumanda ve işliçiği her ne olursa olsun sizlere sunmuyoruz. istinye oto anahtarı işletme hesabımızdaki 250 den fazla teşekkür yorumu edindiğimiz bu iş ahlâkı sayesindedir.

Peugeot Bipper Yedek Anahtar Fiyatı

Peugeot armalı kasko ve sigortada yaptırırken sorun yaşamayacağınız Peugeot Bipper yedek anahtar fiyatı 90.00 liradır. İşlem için ruhsat sahibi olmalı ve araç ile firmamıza gelmelisiniz. Aracın pin kodu ve kod kartına ihtiyaç duymadan yedek kopyalama işlemi başladıktan itibaren 15 dakika içerisinde sonlanacaktır. Uzaktan kumanda özelliği bulanmayan ürünün içerisinde immobilizer çip bulunmaktadır. Çip olmadan araba çalışmayacağı için programlama yapmak zorundayız. Ayrıca Peugeot Bipper Tepee anahtar pili yine cr 2032 olup kullanım süresine gelince tahminlerime göre 4 sene çalışmaktadır.

2 Comments

  1. Hamdullah büyükarslan

    Anahtar suya düştü şimdi çalışmıyor araç 2011 model pegeaut bepper comfort ne yapabilirim nasıl yardımcı olabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir