Menü Kapat

Opel GrandLand X Anahtar

Opel Grandland X Yedek anahtar

Son zamanlarda ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgını neticesinde cafe ve restoranlar belli bir süre kapatılmıştı. Kontrol normalleşme sonrası hizmet vermeye başlayan cafe ile restoranların vale hizmeti de mesaiye başladı. Daha dün bir bugün iki Tarabya`da Opel GrandLand X anahtar kayıp haberi aldık. Kiralık araç olduğundan dolayı şirket yetkilisi ile görüştükten sonra hizmetimizi verdik. Peugeot alt yapısı ile üretilen Opel Grandland X aracın vale tarafından kayıp edilen uzaktan kumandalı anahtarını iptal ettik. Yetkili servisin büyük bir fatura çıkarttığı söz konusu arabayı uygun bedelle güvence altına aldık. Fakat ödemesini şirket değil kusurlu bulunan otopark görevlisi ödedi. Aşağıda fiyat ile alakalı bilgi vereceğim.

Opel GrandLand X Yedek Anahtar Kopyalama

Her uzaktan kumandanın kendine özgü bir seri numarası vardır. Kayıp olanın numarasına bilgisayar ile bakıldıktan sonra silinir ve yerine yenisi programlanır. Eğer kayıp olan Opel Grandland X Anahtar bulunur ise tekrar arabaya programlanabilir. Hitag AES immobilizer çip yapısına sahip olan söz konusu Oto Anahtar araç olmadan kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. Mekanik uç ( kontağa giren kısım ) kopyalandıktan hemen sonra lisanslı arıza tespit cihazı yardımıyla programlanıp araç teslim edilir. Sadece ruhsat bilgileri ve yedek üzerinden bir işlem yapılması söz konusu değildir.

Yazımın başında da belirtmiştim. Bu araç için otopark görevlisi tarafından arandık. Lakın kiralama şirketinin yetkilisi veya ruhsat sahibi olmadan işlem yapamayacağımızı söyledim. Ertesi gün şirkete ait personel ve otopark görevlisi dükkanımıza geldi. Her yaptığımız işi belgeleyip video ile paylaşımını gerçekleştiriyorum.

GrandLand X Uzaktan Kumanda Pili ve Fiyatı

Biraz detaylı araştırma yaptığınız zaman aracın Peugeot & Citroen uzaktan kumandaları ile benzer olduğunu göreceksiniz. Hatta ben Opel GrandLand X Yedek Anahtar kopyalama işlemini yine Peugeot`un yazılımı ile başlayıp, bitirdim. Şimdi Opel Grandland X Anahtar pilinin nasıl değiştiğini BURADAN izleyebilirsiniz. Pilin ücreti her zaman olduğu gibi 10.00 lira ile 20.00 lira arasındadır. Standart 2032 baskül pili alarak değişimi kendiniz evinizde gerçekleştirebilirsiniz. Pili değiştirdikten sonra araba üzerinden herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Ancak ekranda pil değiştirin ibaresi var ise o yazı da kendiliğinden geçecektir, içiniz rahat olsun.

Opel GrandLand X Anahtar Kopyalama Fiyatı

Eğer Peugeot armalı veya yan sanayi ürün şuan için Opel Grandland X Orjinal Anahtar Fiyatı 300.00 liradır. Fakat orjinal olsun ben çok titiz ve hassas bir insanım derseniz de o zaman 650.00 lira gibi bir bedel ödemek zorundasınız. Ancak fiyatın yüksek olmasının tek nedeni az bulunur olmasıdır. Önümüzdeki günlerde fazlalaşır ve bol miktarda stoklarımıza yerleşir ise ucuza aldığımız için fiyatı düşüreceğiz.

Lütfen güncel rakamları bizden isteyin…

Saygılarımla – Murat ÇELİK / 0532 637 79 15

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir