Menü Kapat

Dacia Duster Yedek Anahtar

Dacia Duster 2018 yedek anahtar

Yetkili servis tarafından firmamıza yönlendirilen Dacia Duster 2018 Anahtar 15 dakika içinde kopyalandı. Resimlerden de anlaşılacağı gibi yedeklemesi yapılan araç yeni kasa Dacia Duster modeline aittir. Mekanik kontak yapısına sahip olan Duster, kartlı modele göre daha güvenlidir. Servisi baz alırsak firmamızın hizmeti fiyat olarak da zaman olarak da tercih sebebidir. Genelleme yapıldığı zaman 2018 ve 2019 model yeni kasa Dacia Duster`in tüm parçalarının Renault Symbol ile aynı olduğunu görürsünüz. O nedenle Dacia Duster Sustalı anahtar yaptırmayı düşünenler Renault Megane 4 Anahtar ( katlanabilir ) modelini rahatlıkla tercih edebilir.

2018 Model Dacia duster Sustalı Anahtar

Makalemizin içine yerleştireceğimiz 2018 model Dacia Duster Sustalı anahtar uygulamasını gerçekten çok beğeneceksiniz. Ürün orjinal ve garantilidir. Zaten üst paragrafta bahsettim, Renault Dacia Duster uzaktan kumandalı anahtar kullanılacağından dolayı bir problem yaşamayacaksınız. Ancak bahsettiğim ürün lisanslı cihaz ile arabaya programlanmalıdır. Ama yan sanayi veya işini bilmeyen insanlar tarafından uğraşılır ise araba çalışmayabilir.

  • 2019 model Dacia Duster aracıma sustalı anahtar yaptırsam kasko kabul eder mi ?

Kesinlikle kabul eder. Çünkü bahsettiğim 2019 model Dacia Duster yedek anahtar içindeki seri numarası araca işleniyor. Tüm özellikleri çalıştığından dolayı kasko ve sigorta şirketi karışamaz.

  • 2019 Model Dacia Duster yedek anahtar yetkili servis dışında yapılır mı ?

Yetkili servisten sipariş ettiğiniz zaman 1 ay beklersiniz. Ayrıca çok daha fazla fiyat farkı çıkacaktır. Bunu göz önünde bulundurursanız servisten hizmet alabilirsiniz. Fakat ayni ürün ve aynı yazılım kullanıldıktan sonra neden yapılmasın ? Bence doğrusu da budur.

2018 model Dacia Duster Anahtar
Dacia Duster 2018 anahtar

2018 model Dacia Duster Orjinal Anahtar

Orjinal yedek parça hassasiyeti olan müşterilerimiz için ürünleri sipariş ettik. Artık isteğinize göre bizden hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz uzaktan kumandalı Dacia Duster Anahtar dilerseniz de kumandasız ( sadece arabayı çalıştırır ) şekilde ürün isteyebilirsiniz. Fiyat farkları var ama benim tavsiyem kumandalı tercih etmenizdir. Çünkü hem daha kullanışlı hem de fiyat olarak daha uygun. Tabii ki burada karar verecek olan kişi ruhsat sahibidir.

Dacia Duster Uzaktan Kumandalı Anahtar Fiyatı

Şuan için Dacia Duster anahtar fiyatı 250.00 liradır. Dacia Duster sustalı anahtar fiyatı ise 300.00 lira olup fiyat modele göre değişiklik gösterir. Mesela burada söylediğim rakamlar 2017 modele kadar ki arabaları kapsar. Diğer 2018 veya 2019 model Dacia duster anahtar fiyatı soruyorsanız ( orjinal ) 450 lira ödemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat zaman zaman ürünlerde yaşadığımız kampanyaları sizlere yansıttığımızdan dolayı fiyatlarımızda düşüşler yaşanmaktadır.

Not: Lütfen kur farkını düşünerek ve ürünlerin stoklarını göz önünde bulundurarak güncel rakamları isteyin.

2018 Dacia Duster Uzaktan Kumanda pili ve fiyatı

Dacia araçlarının çoğu standart CR 2032 pil kullanır. Fiyatları piyasa durumuna göre değişiklik gösterse de 10.00 lira ila 20.00 lira arasında tüm marketlerden satın alabilirsiniz. Değişim videosuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir