Menü Kapat

Audi Q3 Anahtar

audi q3 yedek anahtar

24.05.2021 Pazartesi günü Maslak Mashattan sitesinin içinde Audi Q3 Anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirdik. 48 Cripto Megamos immobilizer yapısına sahip olan aracı 15 dakikada sahibine teslim ettik. Lisanslı program ile araba üzerinden programlanabilen Audi Q3 Yedek Anahtar, araba olmadan kesinlikle programlanamaz. Lakin bazı insanlar yazılımın değiştiğini hatta aracın garanti kapsamı dışında kaldığını söylüyor. Ancak böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Araçtan bir vida dahi sökülüp takılmadığı gibi herhangi bir donanımda değiştirilmemektedir.

işte ayrıntılar…

 1. Kayıp olan Audi Q3 Anahtar aracı çalıştırabilir mi ?
 2. Çalınan veya eski sahibi tarafından teslim edilmemiş Audi Q3 Anahtar aracımın kapılarını açar mı ?
 3. Yetkili servis haricinde kopyalanan Audi Q3 Anahtar kaskoda sorun çıkarır m?
 4. Ürün orjinal mi kullandıktan sonra yolda kalır mıyım ?
 5. Yapılan Audi Q3 orjinal anahtarının pil ömrü açıklar mısınız?

Tüm bu soruların cevabını sizler ile paylaşarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım. Birinci soruyu cevaplayarak konumuzu biraz derinleştirelim.

 • Kayıp olan Audi Q3 anahtar arabayı kesinlikle çalıştırmaz. Kontağı açtığınız zaman ” Anahtar bulunamadı ” ibaresi çıkar ve aracın motoru hareket etmez.
Audi Q3 anahtar
Audi Q3 orjinal anahtar görselidir.

Şimdi ikinci soruyu biraz açalım.

 • Eski sahibi tarafından teslim edilmemiş veya art niyetli şekilde sahiplenilmiş Audi Q3 Yedek Anahtar kapıları açmaz. Ancak manuel olarak kapı kilit sisteminden arabayı açabilir. Ancak kapı ve kontak şifreleri değiştirildiği zaman onu da yapamaz. Ayrıca yetkili servis haricinde yapılan hiç bir Oto Anahtar kasko ve sigorta için problem teşkil etmez. Eğer Audi Q3 için yapılan anahtar arabayı çalıştırıp uzaktan kilitleyip açıyor ise kesinlikle sizleri yolda bırakmaz. Ortalama uzaktan kumanda pili 2 yıldır.

Audi Q3 Anahtar Fiyatı

Audi Q3 araç için anahtar fiyatı uzaktan kumandalı olarak şuan için 700.00 liradır. Uzaktan kumandanın pahalı olmasının sebebi her ne kadar A1 ve A3 grubu gibi görünse de parça numaraları farklıdır. Audi Q3 için daha uygun anahtarın araca kopyalanması mümkündür. Fakat Uzaktan kumanda özelliği bulanmaz. O zaman Audi Q3 Yedek anahtar fiyatı ise 125.00 TL olarak düşünülebilir. Kullanılmış bir ürün Audi araçların hiç birine programlanamaz. Fakat ham yani kullanılmamış olur ise sorun çıkmaz.

Audi Q3 uzaktan kumanda pil fiyatı ve cinsi nedir ? Nerede Bulunur ?

Audi Q3 araçların uzaktan kumanda pilleri standart CR 2032 diye adlandırılır. Bu pilleri tüm elektronik marketler satar lakin son kullanma tarihine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bayatlamış ve raf ömrünü tamamlamış uzaktan kumanda pillerinin ömrü kısadır. O yüzden dikkat etmenizi ve taze ürün olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Aksi halde ömrü 2 ila 3 ay arasında olacaktır.

Audi Q3 uzaktan kumanda pil fiyatı ise standart orta kalite diye tabir ettiğimiz ürünlerin bedeli 10.00 Lira olup Panasonic ve Varta pillerin fiyatı ise 20.00 liradır. Söz konusu araca ait kumandalı anahtar pili nasıl değişir ? Onun da videosuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

2 Comments

 1. Mustafa

  Slm Murat bey
  Audi a4 avant 2.7 d
  2011 Model suanki anahtar Nr
  8.T0.959. 754.d Bu Nr var
  Yedek yaptirmak istiyorum uzaktan
  Kumandali keyless olarak
  Fiyati Nedir?
  Eskisehire göndere biliyormusunuz?
  Selamlarimla
  Mustafa

  • oto anahtar

   Mustafa bey açıklayıcı ve özenli sorunuz için size öncelikle teşekkür ediyorum. Audi A4 Keyless anahtar garantili şekilde yapılabilir. Ürün stoklarımızda mevcut ancak uzaktan programlama söz konusu değil. Ürünü gönderebiliriz lakin orada programlayacak bir Oto Anahtar işinde uzman kurum ile iletişime geçmek durumundasınız. Saygılar bizden olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir