Menü Kapat

Opel Corsa E Anahtar Kabı

opel corsa e anahtarı

Opel Corsa E ve Opel İnsignia sahiplerini yakından ilgilendirecek bir konu ele alalım istedim. Son derece şık ve kullanışlı tarzı olan Opel Corsa E anahtar, bazı problemler yaşatmaktadır. Bunlar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Aslında bu bildiriyi on gün önce paylaşabilirdim lakin iş yoğunluğundan anca fırsat bulabildim. Opel Corsa E Sustalı Anahtar gayet kullanışlı, ve olabildiğince kibar bir yapıya sahip. Bu güne dek Opel Corsa E kullanan insanlardan “usta bu ne biçim anahtar, hiç hoş değil” gibi söylemler duymadım. Herkes memnun fakat küçük bir sorunumuz var, ortalama 2 yıl kadar kullanılan Opel Corsa E Orjijnal Anahtar üzerindeki açma ve kapama düğmeleri erimeye başlıyor ve yırtılıp kopuyor. Söz konusu durum sizleri düşündürmesin çözümü son derece basit. Senelerdir ülkemizin en ucra kesimlerine bile Opel Corsa E Anahtar Kabı gönderiyoruz. Kumanda kasası kullanıcımıza ulaştığında ise resim ve video yardımı ile montaj desteği veriyoruz ki yanlış bir işlem yapılmasın. Müşterilerimiz mağdur olmasın diye bu hizmetimiz her daim devam ediyor ve edecektir. İhtiyaç halinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır, simdi asıl olan konumuza gelelim.

Opel Corsa E Anahtar Kabı Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Bizim yolladığımız ürünler hem vidalı hem geçmeli bir özelliğe sahiptir. Fakat dünyaca ünlü yedek parça üreticileri olan Valeo ve Delphi tarafından üretilenler özel yapıştırıcılar ile yapıştırılmıştır. Tamir olmasın, değiştirilemesin veya içi açılıp butonları değiştirilmesin diyerek özel olarak tasarlandığını düşünüyorum. Tuşları delindiğinde veya basma yerleri arızalandığında dikkatlice açılıp onarıldığı zaman size ayrıca Opel Corsa E anahtar kabı ( kasası ) lazım çünkü eskisi parçalanacağından onu bir daha kullanamazsınız. Yolladığımız ürünlerin logosu, iç kasmındaki kod yazıları ve plastik kalitesi oldukça iyidir. Kendiniz montaj yapabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ürün elinize geldiğinde bizlerden destek almanızdır.

Opel Corsa E Anahtar Kabı Fiyatı

Şuan müşterilerimize sunduğumuz makyajlı olarak üretilmiş Opel Corsa E anahtar kabı ve kasası değişikliğini görseniz inanın şok olursunuz. O kadar kaliteli, şık ve güzel ki anlatamam. Birazdan konumuzun içerisine ekleyeceğim o zaman ne kadar haklı olduğuma şahit olacaksınız. Bu sayede artık ürünün basma yerleri eriyip kopmayacak ve yay mekanizması bozulmayacaktır. Opel Corsa E Anahtar kabı fiyatı şuan için 60.00 TL fakat önümüzdeki yıl ne sanıyorum 75.00 TL olur gibi görünüyor. Fakat stoklarımızdaki miktar ve ülkemizdeki yabancı paranın düşüşleri fiyatlarımızda indirime gitmemize neden oluyor. O nedenle ihtiyaç halinde mutlaka fiyatları sorunuz.

Opel Corsa E Anahtar Kırıldı

Opel Corsa E, Opel Astra J ve Opel İnsignia modellerinin anahtar ve kumanda kabı özelliklerinden bahsettiğimizde hep tuşların delinmesini ele alıyoruz. Ancak bir sıkıntı daha var. Nedir o sıkıntı ? Hemen cevaplıyayım, uzaktan kumanda tabiri caizse canavar gibi çalışırken anahtar uç kısımdan kırılabilir. İşte o zaman ürünü kontrol etmeniz gerekiyor. Sadece kontağı döndüren mekanik Opel Anahtar mı kırılmış yoksa susta mekanismasının kafası da çatlamış mı ? Söylediğim en önemli faktördür. Çünkü sadece mekanik uç kırılmış ise ozaman Opel Corsa E anahtar kasası değiştirilmesine gerek yok sadece uç kısım çekilip yerine takılabilir. Ancak parçanın sekman atılan yerinden çatlaması ürünün sağlıklı çalışmamasına neden olacağından mütevellit, komple Opel Carsa E anahtar kabı değiştirilecektir.

opel corsa e anahtar  kasası
opel corsa e anahtar kasası görseli

Opel Corsa E Yedek Anahtar

Youtube kanalıma gelen bir soru ile devam ederek konumuzu sonlandıralım. Müşterimiz ” Kasko yaptırırken yedek anahtarı olması mı gerekiyor biraz açıklarmısınız ?

  • Eğer arabanıza kasko yaptıracaksanız marka ve modeli ne olursa olsun yedek anahtar yaptırmalı hatta aracın üzerine kayıtlı olan uzaktan kumandaları sildirmelisiniz.

Cevabımız sanıyorum açık ve net bir şekilde bizlere geçti. Yani Opel Corsa E yedek anahtar kopyalama yaptırdıktan sonra arabanıza koska yaptırın. Karşımıza doğru insanlar çıksın diyerek yeri gelir dua eder, yeri gelir temenni ederiz fakat bazı dikkat etmemiz hususlar var. Mal canın yongasıdır diyor ve bildiğim en doğru bilgileri sizlere söylüyorum. Eğer yeni aldığınız veya alacağınız Opel Corsa E modeli aracın yedek anahtarı yok ise mutlaka satıcıdan isteyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir