Menü Kapat

Mercedes ML 350 Anahtar

mercedes ml 350 anahtar kopyalama

Mercedes ML 350 Anahtar

Mercedes ML 350 anahtar konusunda bilmeniz gereken bazı noktalar var. Bu araçlar üstün özelliklerle donatılmıştır. Anahtar sistemi de oldukça gelişmiştir. Anahtarda çok kullanılmayla bağlantılı olarak bazı sorunlar çıkabiliyor. Bu sorunlar için bize başvurabilirsiniz. Yetkili servisten önce bize başvurursanız hem zaman hem de daha fazla para kaybetmemiş olursunuz. Mercedes ML 350 anahtar konusunda neler mi yapıyoruz? İşte cevapları…

Mercedes ML 350 Anahtar Özellikleri

Mercedes ML 350 anahtar sistemi, üstün özelliklerle donatılmıştır. Aracın hafızasında sekiz anahtar için kodlama alanı bulunuyor. Yani bu araç için sekiz farklı yedek anahtar yapılabilir. Anahtar üzerindeki açma kapama butonları aynı zamanda camları açma ve kapamaya da yapıyor. Bunun için butonlara bir süre basılı tutmak gerekiyor. Bu model araçların anahtarlarının ön tarafı çıkıntılıdır. Bu bölüm, anahtarın pili biterse, elektronik kart arızalanırsa veya bir şekilde butonlar kullanılamazsa aracın kapılarını açmaya ve aracı çalıştırmaya yarıyor. Yani şoför kapısı kilit mekanizması manuel olarak kullanılabiliyor.

mercedes ml 350 yedek anahtar
mercedes ml 350 yedek anahtar kopyalama

Mercedes ML 350 Anahtar Kopyalama

Mercedes ML 350 anahtar kopyalama, diğer benzer modellerde olduğu gibi lisanslı cihazlarla yapılabilir. Bunun için immobilizer anahtar uzmanından destek almanız gerekiyor. ML 350 anahtar kopyalama için profesyonel destek veriyoruz. Bu araçları yedek anahtarsız kullanmak büyük bir risktir. Bir sorun olduğunda kaskodan anahtarla ilgili ödeme alamazsınız. Aracınız çalınırsa yedek anahtarı sigorta şirketine vermek zorundasınız. Bunun için ML 350 aracınızın yedek anahtarı yoksa çok gecikmeden bize başvurabilirsiniz.

Mercedes ML 350 yedek anahtar yaptırmak istiyorum diyorsanız yetkili servislerde veya anahtar konusunda tecrübesiz ustalarda vakit harcamayın. Bazı ustalar bu araçların beynini ve kontağını sökerek anahtar kopyalamaya çalışıyor. Bu kişiler anahtar sistemini tamamen bozabiliyor. Bu konuda en çok gurbetçiler mağdur oluyor. En sonunda bize başvurarak sorunu çözmemizi istiyorlar.

Biz lisanlı anahtar kopyalama cihazı ile hiçbir yeri sökmeden anahtar kopyalama yapıyoruz. Tüm işlemleri sizin yanınızda yapıyoruz ve yedek anahtar kopyalama aşamasına siz de tanıklık ediyorsunuz. İsterseniz bulunduğunuz konuma gelerek yeni bir anahtar yapabiliriz. Veya iş yerimize gelirseniz siz çayınızı içinceye kadar yedek anahtarınız elinizde!

Mercedes ml 350 anahtar yapımı
Mercedes Ml 350 anahtar yapımı ve kopyalama görseli

Peki, Mercedes ML 350 anahtar kopyalama nasıl yapılır? Bunun için aracın hafızasına yeni bir anahtar kodu giriyoruz. Yedek anahtar kaybolursa veya çalınırsa bu kaybolan anahtarın kodu hafızadan silinmesi gerekiyor. Bunun yerine yeni anahtarın kodu ekleniyor. Kaybolan veya çalınan anahtarı bulursanız, tekrar bu anahtarın kodu aktif edilebilir.

Mercedes ML 350 Anahtar Kabı Değiştirme

Orijinal Mercedes ML 350 anahtar kabı iki butonludur. Sadece kapı kilitlerini açma ve kilitleme butonları bulunur. Bize başvuran ML 350 sahibi bir arkadaşa yeni bir yedek anahtar yaptık. Bu yedek anahtar kabında 3 buton bulunuyor. Ek olarak bagaj açma butonu olan yeni bir anahtar kasası ile yedek anahtarı teslim ettik. Kopyaladığımız yedek anahtar 3 butonlu olarak (fotoğrafta da gördüğünüz gibi) tertemiz teslim edildi. Yani hem kabı değiştirerek orijinal anahtarı yenilemiş olduk. Orijinal anahtarda olmayan bagaj açma butonu yedek olarak yaptığımız anahtarda bulunuyor. Bu şekilde yeni anahtar her fonksiyonu ile sorunsuz olarak kullanılabilir.

Mercedes ML 350 Mekanik Bölüm

Mercedes ML 350 anahtar kasası arkasında mekanik bir bölüm bulunur. Bu bölüm düşebiliyor. Bu bölüm olmazsa ve anahtar pili biterse aracı açamaz ve çalıştırmazsınız. Yedek anahtar yoksa düşen mekanik bölümün kilit sistemi sökülerek tekrar üretilmesi gerekiyor. Yedek anahtar varsa, orijinal anahtara uygun mekanik bölüm kopyalama işlemi yapabiliriz. Bu şekilde kilit sistemini sökmeye gerek kalmaz. Orijinal anahtar kaybolursa ve yedek anahtarınız da yoksa o zaman daha karmaşık bir işlem yapılması gerekiyor. Bu durumda aracın kapısını maymuncukla açıyoruz ve yeni bir anahtar üretiyoruz. Tüm bu işlemleri bulunduğunuz konumda yapabiliriz.

Mercedes ML 350 Anahtar Pili

Mercedes ML 350 anahtar pili, “CR 2025” model bir pildir. Bu model araçların anahtarlarında iki adet CR 2025 pil kullanılıyor. Pillerin tanesini 10 ila 20 liraya bulabilirsiniz. Bu anahtarın pili biterse aracı anahtarsız açabilir ve kullanabilirsiniz. Anahtarın uç kısmındaki çıkıntıyı anahtar pili bittiğinde aracı çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Kontaktaki start bölümüne anahtarın aç kısmını takarak, araç çalıştırılabilir.

Mercedes ML 350 Anahtar Fiyatı

Mercedes ML 350 anahtar fiyatı, 400 TL’dir. Ancak dolar kuruna göre veya yaptığımız işlemin boyutuna göre fiyatlarda değişiklikler olabilir. Yetkili servis bir anahtar için en az 3 bin TL talep ediyor. Ayrıca, her ek işlem için ek ücretler de talep ediyorlar. Biz yaptığımız ek işlemler için ücret talep etmiyoruz. Yani Mercedes ML 350 anahtar sorunları için yetkili servise giderseniz hem çok para vermeniz gerekir hem de çok beklersiniz. Biz tüm işlemleri yarım saat içinde tamamlıyoruz ve yetkili servise göre çok uygun bir fiyattan tüm işlemleri garantili olarak yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir