Menü Kapat

opel astra h yedek anahtar kaybı

Direk mail adresime gelen gayet ne istediğini bilen sorularına cevap arayan bir Opel astra h araç sahibi müşterimizin sorularına cevap vererek doğru şekilde yönlendirme yapmak adına bilgisayarımın başına oturdum. Sorular o kadar net ve güzeldi ki hepsine keyifle cevap vererek konuyu paylaştıktan sonra linkini soruların sahibine yönlendireceğim.

Merhaba aracımın sustalı anahtarını kaybettim yedek anahtarım var, aracın ilk sahibiyim elimde immobilizer kodu da var ve size sorularım var:

1. kaskomda anahtar kayıp teminatı var ancak hasarsızlık indirimini bozuyor diye okudum doğru mudur?

2. Hasarsızlık bozulmuyorsa Kaskodan size yaptırabilir miyim illa yetkili servis mi olmak zorunda?

3. Kaskoyu işe karıştırmadığımız durumda orjinal anahtar valeo marka mıdır? orjinali gibi yıllarca pili bitmeden dayanır mı? Maliyet ne kadardır?

4. 2 adet sustalı + yedek anahtarın kodlanması işlemi için güzel bir fiyat verir misiniz? (yedek anahtar sustalı değil çok kaba duruyor)

5. Yukarıdaki gibi 3 anahtar durumunda kasko herhangi bir sorun durumunda sıkıntı çıkarır mı?

Opel astra h orjinal anahtar
Opel astra h orjinal anahtar görseli

Şimdi sorulara en başından başlayarak devam edelim,

Opel astra h yedek anahtar ihtiyacınızı karşılamak adına kaskoya başvuru yaptığınızda aracınızın siciline hasar kaydı işlenir ancak satışlarınızı etkilemez çünkü hiç kimse oto anahtar yüzündün hasar kaydı açılmış arabanın sicilinin bozuk olduğunu düşünmez ancak hasarsızlık indiriminiz bozulur.

Bizim yaptığımız işlemlerde aracın kontak, kapı ve kilit seti değişmediğinden dolayı çok düşük 250.00 lira gibi kimseyi rahatsız etmeyecek rakamlara problem çözüldüğünden dolayı hem hasarsızlık indiriminizin bozulmayacağı gibi aracın sicili temiz kalacaktır, gerek yetkili servis gerekse bizden destek alabilirsiniz burada taktir sizindir ama serviste prosedür, zaman kaybı ve işlem aşamaları fazla olduğundan dışarıda çok daha pratik olacaktır.

Orijinal opel astra h anahtar evet orijinal valeo marka olup açma, kapama ve cam kaldırma özellikleri aktif halde teslim edilmektedir. Opel astra h yedek anahtar Pil bitme sorunu ile alakalı hiç şikayet almadık sizlerde bir sorun sıkıntı yaşamayacaksınız.

Orijinal opel astra h anahtar fiyatı ( valeo )

İki düğmeli ( butonlu ) sustalı diye tabir edilen katlanabilir modellerden stoklarımızda bulunuyor onunda ücreti şuan için 230.00 liradır. Kodlama, programlama ve araca eşleştirme dahil diş açma ücretleri fiyatın içerisindedir.

Opel`in Astra h yedek anahtar nedendir bilmiyorum lakin uzaktan kumandalı olmasına rağmen düz olarak üretilmiş sizlerin nasıl canını sıkıyorsa bu zamana kadar hizmet verdiğimiz bütün insanları aynı şekilde huzursuz etmiştir ancak fiyatlarımız hizmetimiz ve işçiliğimize göre oldukça uygundur.

Toplamda 3 adet opel astra h anahtar kullanmanız yetkili servisi veya kaskoyu bağlayan bir durum değildir. Eşiniz, çocuğunuz veya şirket çalışanınızın olduğunu düşünürsek ki çoğu zaman bizden isteniyor o zaman ihtiyacı karşılamaz sadece sizin tercihinizdir. Arabanın yazılımında herhangi engel bulunmamasından dolayı kaç adet isterseniz o kadar opel astra h yedek anahtar kopyalama yaptırabilirsiniz yeter ki araca ait olsun çünkü kimlik bilgileri beyin sisteminde yazılı olduğu için günümüz teknolojisinde kimse kimseyi kandıramaz. UZAKTAN KUMANDALARIN İD ( KİMLİK BİLGİLERİ ) SERİ NUMARALARI İLE ARABAYA KAYITLI BULUNAN İD ( PARÇA NUMARASI DENEBİLİR ) NUMARALARI TUTTUKTAN SONRA BİR PROBLEM YAŞANMAZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir