Menü Kapat

nissan micra yedek anahtar

nissan micra yedek anahtar

Dükkanımıza 23.09.2019 pazartesi tarihinde 2017 model nissan micra aracına orjinal yedek anahtar yaptırmak istediğini söyleyen Haldun beyi bugün konum atarak dükkanımıza davet ettik. Stoklarımızda 2017 model nissan micra modelinin uzaktan kumandalı anahtarı tükendiğinden Ankara`dan şiparis ederek çarşamba gününü beklemek zorunda kaldık. Pcf7961 entegreli 46 cripto megamos yazılıma sahip olan 2016 – 2017 ve 2018 model Nissan Micra uzaktan kumandaları immobilizer anahtar menüsünden bağlanıp arabayı çalıştırak şekilde programlama yapıldığında otomatik olarak kapıları kilitleyip açmaya başlar. Daha önceki yazımızda nissan micra anahtar yıpısından bahsederken orada uzaktan kumanda dış kabı gibi ihtiyaç ve eksiklerden bahsetmiştik artık Japon mühendisler delinen, bozulan veya dış kasa ihtiyacıyla kullanıcılarını yormakta olan ürünleri tercih etmediklerinden daha bu zamana kadar yeni model Nissan anahtar üzerinde ne tamir yaptım ne dış kasa değişimi yaptık bunlarda tek ihtiyaç sustalı anahtar diye tabir edilen kapatılma özelliği bulunan uzaktan kumandalardır aksi halde pilini değiştirerek ömür boyu kullanılabilecek kaliteye sahiptir.

Nissan micra yedek anahtar yaptırma

Arabanın sol alt tarafındaki kapağın arkasında bulunan bilgisayar bağlantı yuvasından bilgisayar ile müdahale edilerek yaklaşık olarak tüm işçilik ve programlama dahil olmak üzere baştan sona harcanan vakit 12 dakikadır. Nasıl olur bu zamana kadar yan sanayisi üretilmez böyle bir teknolojide çok fazla aklım almıyor lakin kiralık, emanet veya akranızdan geçici süreliğine kullanmak için aldığınız Nissan Micra`ların kayıp kontak anahtar ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçmeniz halinde problem bertaraf edilecektir.

2017 Nissan micra orjinal anahtar

nissan micra orjinal anahtar
nissan micra orjinal anahtar resmi

Nissan`ların tamamında satışı yapılırken 2 tane uzaktan kumandalı anahtar teslim edilir Fransız araçları gibi malzemeden kırpmazlar lakin ” NİSSAN MİCRA ORJİNAL ANAHTAR KAYBOLDU YEDEK OLANI ALDIM ONU KULLANIYORUM ” diyerek fazla masraf yapmak istemeyip ilerde tekrar böyle bir olay yaşadığında arabasını kullanamamaktan korkanlar için sadece çipli diye tabir etitğimiz immobilizer anahtar kopyalama hizmeti vererek kenara koyacağım diyenler kumandası olmayan ancak arabayı çalıştıran uygun fiyatlı Nissan anahtar yapıyor mağdur olanların kafasını rahatlatıyoruz. Pcf7961 yazılımlı 46 cripto özellikli nissan micra kumandalı anahtar araba gelmeden herhangi işleme izen vermiyor bu bağlamda arabayla gelmeniz kaçınılmazdır.

2017 Nissan micra anahtar pili fiyatı

Daha önceki yazımda nissan micra anahtar pilinin 2016 olduğunu söylemiştim fakat orada bahsettigimiz araçlar 2006 – 2007 – 2008 ve 2009 yılları hatta daha üst yıllara kadar uzanır onlar içindi şuanda Nissan Micra kumanda üzerindeki piller cr 1620 olup kalitelilerinin ücreti 20.00 liradır. Arka tarafda bulunan yıldız başlı vidayı söktükten sonra Nissan logolu kapağın ortadan ikiye ayrılmasıyla rahatlıkla değişebileceğiniz işlemlerin başında gelmektedir. Daha detaylı şekilde BURADA var bakıp nissan micra kumanda pili nasıl değişir izleyebilirsiniz. Pili değiştirdiğinizde aracı kullanmanıza engel durum olmadığ gibi yol bilgisayarı üzerinden farklı ayar yapmanıza ihtiyaç yoktur direk düğmeleri kontrol edip yürüyebilirsiniz.

Nissan Micra komple set değişimi ihtiyacı hakkında

Genelde Honda, Toyota, Mitsubishi ve Nissan diyeceğim lakin Nissan artık Renault ile ortak çalıştığından o kalite kalmadı fakat yinede sayayım çünkü eski modelleri hala tank gibi duruyor, arabalarda bakım haricinde servis ihtiyacı olmadığından yedek parçaları çok pahalıdır evet bence adamlar haklı 2006 model Toyota Corolla, Toyota Auris veyaToyota Avensis arıza yapmıyor ki doğal olarak oto anahtarı kayboldu şikayeti müşteri hizmetlerine düştüğü anda komple set değiştiriyorlar fiyat otomatik olarak 5.000 – 6.000 – 7.000 sularında geziyor. Avukat Haldun beyin aracına kapı, kontak ve tüm kilit sistemleri değişicek denildi fiyatı duyunca kendisi araştırıp bizi buldu kayıp olanı silerek yerine yenisini ekledikten sonra kendisine ” HALDUN BEY EĞER ANAHTAR VARSAYALIM Kİ HIRSIZIN ELİNE GEÇTİ ADAM ZATEN CAMI KIRARAKTA ARABANIN İÇİNE OTURUR ÖNEMLİ OLAN ARABAYI ÇALIŞTIRAMASI DEĞİL Mİ ? ” sorusunu yönelttikten sonra kendisi “doğru söylüyorsunuz öyle yapalım ” dedi ki zaten öyle yaptık. Ailevi durumlar, mahkemelik olaylar veya farklı istisnai hallerde kapı kontak ve tüm nisan micra kilit seti değiştirilebilir ona sözümüz yok lakin genelde kararınızın istikameti böyle olmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir